İş dünyasının çalışma sistemi yabancı dil bilgisini zorunlu hale getirmektedir. Dil bilgisi seviyesinin belirlenmesinde önemli bir yeri olan YDS puanı iş başvurusu, staj ve yüksek lisans gibi durumların belirlenmesinde önemli ve geçerli bir rol üstlenmektedir. Belirli yetkinliğe erişmek ve gereken dil yetisinin gelişmesi için birtakım sınav materyalleri gerekmektedir. Yargı Yayınevi YDS kitapları, bu bağlamda sizleri en iyi ve en doğru biçimde YDS sınavlarına hazırlayama ve başarılı bir puan alma konusunda yardımcı olmaktadır. Özgün anlatım ve içeriği ile ön plana çıkan soru bankası, konu anlatımı, konuşma ve yazma, İngilizce dil bilgisi gibi içeriklere sahip olan Yargı Yayınevi YDS kitabı fiyatı ile de bütçenize uygun olarak etiketlenmektedir. Yargı Yayınevi YDS kitabı fiyatı cebinize uygun olup bütün yönleriyle İngilizceyi kolay ve pratik olarak öğrenmenizi sağlamaktadır. Birkaç farklı başlıktan oluşan yabancı dil sınavının bütün bölümleri için gerekilen kaynakça Yargı Yayınevi aracılığı ile sunulmaktadır. Koşullu çalışma prensibi içerisinde hazırlanan kaynaklar, konu bütünlüğünü hızlı kavratmakta ve aynı zamanda pratik yetkinlik kazandırmaktadır.

Yargı Yayınevi YDS Kitabı Fiyatı

Her geçen gün İngilizce öğrenmek için yeni metodlar geliştirilse de yabancı dil sınavına yönelik yapılan çalışmaların büyük bir kısmı teorik düzeyde olmak durumundadır. Yargı Yayınları'nın sunduğu kaynaklar yabancı dil sınavının içeriğine ve daha çok teorik bilgiye yönelik kitaplar olarak dikkat çekmekte ve öne çıkmaktadır. Tüm bunların yanı sıra pratik İngilizcenizi de geliştirmenize fayda sağlayacak bilgiler Yargı Yayınevi YDS kitapları arasında mevcut bulunmaktadır. Yargı Yayınevi YDS kitabı fiyatı farkıyla ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere kolayca ulaşabilir, bilgilerinizi verimli bir şekilde pekiştirebilir ve sınav sonucunda da iyi neticeler elde edebilirsiniz.

Yabancı dil sınavları için hazırlanan kaynakların, doğrudan sınava yönelik ve pratik bir anlatım dili ile amaçlanan başarıya en kısa yoldan götürmesi hedeflenmektedir. İhtiyaç duyulan başlıca kaynak tipleri ise soru bankası, konu anlatımlı, İngilizce paragraflar için alternatif konu ve soru bankaları, İngilizce kelime bilgisi için (çoktan seçmeli, boşluk doldurmalı, eşleştirmeli) ve ayrıca konu özetli soru bankaları olarak görülmektedir. Son derece uygun Yargı Yayınevi YDS kitabı fiyatı ile bu kaynakları alabilir, bunların yanında yazılı ve sözlü olarak çalışmalarınızı destekleyecek ek CD ve interaktif DVD'ler ile pratik anlamda dilinizi geliştirebilirsiniz.

Konu anlatımlı soru bankası ve konu özetli soru bankalarının yanında CD ve interaktif DVD içerikleri de dil yeteneğinizi geliştirmenize olanak sağlamaktadır. Yargı Yayınevi YDS kitapları serilerinin içerisinde ek olarak kullanıcılara sunulan interaktif DVD ve CD seçenekleri takıldığınız veya anlamadığınız herhangi bir konuya baştan başlamanız gereken durumlarda sizlere yardımcı olmaktadır. DVD içerikli kaynaklarda İngilizceyi günlük hayata entegre etme becerileri bütünleşik bir şekilde öğretilmekte ve dile tam anlamı ile hakim olmaya imkan tanınmaktadır. Yargı Yayınevi'nin özgün basım ayrıcalığıyla yabancı dilini geliştirmek ve günlük hayatta rahatça kullanabilmek isteyenlere sunulan kitap, CD ve DVD seçenekleri ile dil öğrenenler ihtiyaç duydukları seviyede bilgiye kolayca ulaşmaktadır.

Yabancı dil sınavlarına yönelik olan kaynaklar, aynı zamanda son derece kapsayıcı olmaktadır. Yargı Yayınevi YDS kitaplarının temel ağırlığı sınav sistemine dayalı olmakla beraber alacağınız puan ile geleceğinize de olumlu yönde etki etmekte ve dil öğrenenlere pratik anlamda da büyük ölçüde destek olmaktadır. Bütün bunları sınav başarı odağında gerçekleştiren ve ekonomik anlamda da uygun Yargı Yayınevi YDS kitapları kullanıcıların hem fiyat hem de performans düzeyinde onayını kazanmaktadır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Yargı Yayınevi YDS Kitapları

63 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Yargı Yayınevi Yds Kitapları
  2. Dilko Yayıncılık Yds Kitapları
  3. Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık Yds Kitapları
  4. Pelikan Yayınları Yds Kitapları
  5. Modadil Yds Kitapları
  6. Benim Hocam Yayınları Yds Kitapları
  7. İrem Yayıncılık Yds Kitapları
  8. Yediiklim Yayınları Yds Kitapları
  9. Ankara Dil Akademisi Yds Kitapları
  10. Pelikan Yds Kitapları
  11. YDS Publishing Yds Kitapları
  12. Nüans Publishing Yds Kitapları
  13. YdsPublishing Yayınları Yds Kitapları
  14. Art Basın Yayın Hizmetleri Yds Kitapları
  15. Nobel Akademik Yayıncılık Yds Kitapları
  16. Akdem Yayınları Yds Kitapları
  17. Me Too Publishing Yds Kitapları
  18. Tercih Akademi Yayınları Yds Kitapları
  19. Kapadokya Kitabevi Yds Kitapları
  20. Teorem Yayıncılık Yds Kitapları
 4. Yazar A-Z
 5. Basım Dili
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Güncel Değerlendirme
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Sınıf
 10. Boyut
 11. Satıcı A-Z
 • Yayınevi Yargı Yayınevi
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/1503568/yargiyayinevi
Başa dön