Üniversitelere giriş sınavları arasında bulunan YKS yükseköğrenime açılan yolun önemli bir noktası olarak dikkat çekiyor. YKS Sosyal Bilimler testi de bu sınavın fark yaratan testlerinden biri olarak görülüyor. Özellikle sözel puan türüyle alım yapan bölümlere başvuran adaylar için hayati önem taşıyan YKS Sosyal Bilimler Testleri sıralamada üstlerde yer almak isteyen adaylar için büyük bir önem arz ediyor. 

YKS Sosyal Bilimler Kitapları

Sitedeki eğitim kitapları arasında bulunan YKS Sosyal Bilimler Kitapları adaylara sınavlara hazırlık konusunda yardımcı oluyor. Farklı kalınlıktaki hazırlık kitapları arasından ihtiyaca en uygun olanlar tercih edilebiliyor. Birçok saygın ve güvenilir yayınevinin satışa sunulmuş olan kitapları aracılığıyla sınavlara yönelik ciddi çalışmalar gerçekleştiriliyor. Test kitapları ile soru çözme tekniği ve soru çözme hızı geliştiriliyor. Çözümlü test kitapları yardımıyla yanlış yapılan soruların çözümleri incelenerek nerede yanlış yapıldığı kolayca anlaşılıyor. 

YKS Sosyal Bilimler Testleri içinde yer alan YKS Deneme Sınavları ile ciddi provalar gerçekleştiriliyor. Gerçeğe en yakın sonuçları alarak sınavdaki başarı sıralaması ölçülebiliyor. Yanlışların çokça yapıldığı konuları görüp, bu konulara yönelik özel çalışmalar yapmak mümkün hale geliyor. Kaliteli kağıtlara basılan deneme sınavları ve test kitapları sayesinde cümlelerin altına rahatlıkla çizilebiliyor, gerekli yerler problem yaşamadan silinebiliyor. Kağıdın yırtılması ya da yıpranması gibi problemler ortadan kalkıyor. Renkli kağıtlı baskılara sahip sınav kitapları ile sınavlara çalışmak daha kolay ve daha eğlenceli bir hal alıyor. Koparılabilir sayfalara sahip kitap ve denemeler sayesinde yanlış yapılan soruların çözümünü uzman öğretmenlere sormak için tüm kitabı ya da denemeyi taşımaya gerek kalmıyor, çantadaki yük azaltılıyor. Kurs alan öğrenciler o gün hangi kursa gireceklerse sadece o kursun testlerini yanlarında taşıyarak ekstra yüklerden kurtuluyor.

YKS Sosyal Bilimler Testleri

Alanında uzman eğitimciler tarafından ÖSYM'nin sınav sistemine ve belirlediği konulara uygun olarak hazırlanan YKS Sosyal Bilimler Testleri ile gerçekçi bir sınav simülasyonu sağlanıyor. Soru çözme pratiği geliştirilerek gerçek sınava oldukça formda bir şekilde girmek kolaylaşıyor. Her senenin sınav soruları analiz edilerek belirlenen ve değişen yeni kurallara uygun bir şekilde oluşturulan binlerce soru sayesinde önemli bir tecrübe kazanılıyor. Asıl sınavda yaşanan stres minimum düzeye çekiliyor. 

Çok sayıda yayınevinin sosyal bilimler testinin bulunması sayesinde farklı soru tipleri ile karşılaşıldığı gibi aynı zamanda farklı zorluk seviyesine sahip sorular çözmek de olanaklı hale geliyor. Detaylı çözümler sunan test kitapları ile soruların tüm şıkları hakkında bilgiler elde ediliyor ve nerede yanlış yapıldığı daha kolay kavranıyor. Karton kapağa sahip baskılar ile kitabın sayfalarının yıpranması ve kırışması önleniyor. 1. kaliteden kağıt hamuruyla basılmış olan test kitaplarının sayfaları birbirine geçmiyor ve her sayfada karalama, silme işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Çanta boyutlarına uygun olarak tasarlanan kitaplar okul çantası, sırt çantası gibi yardımcılarla kolayca taşınabiliyor. 

Türkçe sorularında oldukça önemli bir konu olan imlaya oldukça özen gösterilerek, uzman kişiler tarafından hazırlanmış olan testler adayların sınava oldukça iyi bir şekilde hazırlanmasını sağlıyor. Sınav kitapçığındaki yazı boyutu ve yazı tipi baz alınarak basılan test kitapları göz aşinalığı oluşturarak gerçek sınava oldukça başarılı bir şekilde hazırlanma şansı yaratıyor. Alanında uzun yıllara dayanan deneyimlere sahip büyük yayınevlerinin birçok test kitabına oldukça kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. ÖSYM tarafından değiştirilen tüm kurallara uyumlu bir şekilde basılan test ve deneme kitapları ile başarılı sınav sonuçları elde etmek kolaylaşıyor. Adayların sınav stresini azaltmaya yarayan kaliteli ve gerçekçi sorularla başarılı bir sonuç alma ihtimali arttırılıyor. 

YKS Sosyal Bilimler

105 ürün var
 1. Yazar A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Markalar A-Z
  1. Karekök Yayıncılık
  2. Akıllı Adam Yayınları
  3. Delta Kültür Yayınevi
  4. Palme Yayıncılık
  5. Benim Hocam Yayınları
  6. Evrensel İletişim Yayınları
  7. FDD Yayınları
  8. Karakök Yayıncılık
  9. Örnek Akademi Yayınları
  10. Delta Kültür Kitap
  11. Doğru Orantı Yayınları
  12. Final Yayınları
  13. Metin Yayınları
  14. A Yayınları
  15. Başka Yayınları
  16. Dahi Adam Yayıncılık
  17. Doğan Akademi
  18. Editör Yayınları
  19. Kampüs Yayınları
  20. Puan Yayınları
 6. Sınıf
 7. Basım Dili
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/80298195/80298199
BAŞA DÖN