Tüketim sektörünün vazgeçilmez ürünlerinden birini parfümler oluşturuyor. Bir İspanyol markası olan Zara, tekstil sektöründen sonra parfüm piyasasında da dikkatleri üzerine çekiyor. Zara parfüm alışıldık kokulardan uzak, kendine has esans içerikleriyle müşterilerini memnun ediyor. Baskın ve kalıcı bir koku arayışında olanlar için Zara kalıcılığı yüksek, yoğun esanslı parfümler geliştiriyor. Zara parfüm şişeleri de en az kokular kadar çarpıcı formlarda üretiliyor. Parfüm kokularının etkileyiciliği kadar, parfüm şişeleri de göz alıcı bir unsur olarak öne çıkıyor.

Zara Parfüm Çeşitleri

Birbirinden farklı esanslar içeren Zara tasarımı kokular herkesin kendi zevkine göre aradığını bulabileceği sayısız çeşit barındırıyor. Parfümlerin temel içeriği baharat, çiçek ve meyve notaları baz alınarak yaratılıyor. Bergamot, zencefil ve sedir ağacından oluşan baharatlı ve odunsu kokular klasik bir feminenliği ön plana çıkarıyor. Gül, süsen, menekşe, yasemin ve vadi zambağı bileşiminden meydana gelen çiçek kokuları cildinizde yumuşak ve ferah bir dokunuş sağlıyor. Şeftali, siyah frenk üzümü, turunçgiller ve çilek tonlarının yoğun kullanıldığı meyve esanslı Zara parfüm çeşitleri ise sıcak yaz günlerinin tercihi oluyor. Farklı notaların bir araya getirildiği parfümler, büyüleyici kokularıyla her tarza hitap ediyor.

Akılda kalıcı bir parfüm arayışında olanlar için Zara beklentileri boşa çıkarmıyor. Parfüm arayışındayken kararsız ya da seçici olanlar için Zara parfüm çeşitleri, onlarca ürünüyle tercih yapmayı kolaylaştırıyor. İster özel geceler, düğün, nişan, kutlama, parti gibi etkinliklerde, isterseniz de günlük yaşamda kullanabileceğiniz size özel bir parfüm Zara parfümleri arasında yer alıyor. Hem gecenin gösterişine uygun olarak şık abiyeleri tamamlamak adına yoğun esanslı parfümler, hem de günlük hayatta, özellikle kapalı mekanlarda kullanılabilecek hafif kokular Zara markası tarafından kullanıcıya sunuluyor.

Zara erkek parfüm çeşitlerinde de çekici kokularıyla dikkat çekiyor. Odunsu notalar ile meyve aromalarının bileşiminden oluşan kokular tatlı bir rayiha yaratıyor. Pralin, abanoz ağacı, limon, tarçın ve amber notalarıyla zenginleşen erkek kokuları turunçgil ve tarçının baskın aromasıyla renkleniyor. Kalıcı olmasının yanı sıra egzotik ve sıcak bir havaya sahip Zara erkek parfümleri teninizde kolayca fark ediliyor. Zara parfüm çeşitleri her ortama uygun olmasıyla rahatlıkla tercih edilebilecek kokular arasında yer alıyor.

Zara Parfüm Fiyatları

Parfüm seçiminde mevsim koşulları da göz önünde bulunduruluyor. Yaz ayları ağır kokular için pek uygun görülmüyor. Bu mevsimde daha hafif kokular tercih ediliyor. Hangi tarz ürün seçilirse seçilsin parfüm sıkılmadan önce vücudun temiz olması önem taşıyor. Duş sonrası ferah ve temiz bir bedene sıkılan Zara parfüm çeşitleri kullanıcının kendine olan güvenini de artırıyor.

Her kesimden tüketicinin tercih ettiği parfümler, bütçelere göre farklı fiyatlarda ve nitelikte üretiliyor. 10 mililitre ile 100 mililitre arasında değişen boyutlardaki kokuların fiyatları miktarına göre değişiklik gösteriyor. Zara parfüm fiyatları, marka değerine rağmen her bütçeye uyan cazip rakamlarla sunuluyor. Şişe boyutu seçilirken belli aralıklarla koku kullananlar küçük boyutlu şişeleri, her gün bol miktarda parfüm sıkanlar ise büyük boy şişeleri tercih ediyor. Kokuları yanında taşımak isteyenler ağırlık yapmaması adına küçük boyutlu şişelerden de seçim yapabiliyor. Zara parfüm fiyatları, ürünün esans yoğunluğuna ve ham maddesinin maliyetine göre de şekilleniyor. Esansların içeriğinde bulunan bazı ham maddeler farklı coğrafyalardan temin edildiği için ortaya daha önce keşfedilmemiş, adeta hazine niteliğinde özel parfümler çıkıyor. Bu da kokuyu kullanıcısı için vazgeçilmez kılıyor.

Zara parfüm çeşitleri kendiniz için olduğu kadar, özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için de ideal parfümlerden biri olarak görünüyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Zara Parfüm Fiyatları ve Çeşitleri

Erkek Parfüm
Kadın Parfüm
EDP
EDT
Ferah
Çiçeksi
Odunsu
Meyvemsi
Turunçgil
Meyveli
Oryantal
Baharatlı
Deri
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 212 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/zara