Günümüz teknolojisinin vazgeçilmezi olan İnternet ağı ev, iş yeri, okul gibi hemen hemen her alanda karşımıza çıkıyor. İnternetin dağıtıcısı konumunda olan modemler, kullanıcılarını İnternetle buluşturuyor. Zyxel modemler, İnternetin yenilikçi dünyasına güçlü altyapıyla ulaşmanıza olanak sağlıyor. Zyxel modemler bağlantı hız desteği, Ethernet çıkışı, anten sayısı, Wireless özelliği ve Router moduyla farklılık gösteriyor. Yüksek hız, performans ve güvenliği bir arada sunan modemlerle İnternet dünyasında güvenli ve hızlı kullanım sağlayabilirsiniz. Zyxel modemler, fiber bağlantı destekleyen modelleriyle güçlü bir İnternet veri akış desteği sunuyor. Modellerinde 3G ve 4G'yi destekleyen Zyxel, USB destekli kablosuz bağlantı hızı vadediyor. 125 Mbps, 300 Mbps ve 1600 Mbpse kadar bağlantı hızı sunan Zyxel modemlerle mükemmel İnternet performansı sizi bekliyor. İş yeri, ofis ve evlerde kullanılan akıllı cihazları Ethernet port girişleriyle İnternete bağlayabilirsiniz. Marka, modemlerinde kullandığı Firewall güvenlik sistemi ve şifreleme altyapıları sayesinde modeminize zararlı yazılımların sızmasını engelliyor ve korsan uygulamaların bağlanmasının önüne geçiyor. Çift antenli ve tek antenli modemlerinin yanı sıra antensiz modelleri de bulunan Zyxel modemler, geniş bant desteği sayesinde bağlanan tüm kullanıcılara yüksek İnternet sinyali sunuyor. 

Yüksek Hızda İnternet Performansı: Zyxel Modem

Zyxel modemlerinde 100 Mbps indirme hızının yanı sıra 40 Mbps yükleme hızı sunuyor. Fiber destekli VDSL2 ile yaklaşık yirmi kullanıcı arayüzüne veri akışı sağlıyor. Zyxel modemlerindeki İnternet veri hızı film, oyun, video ve 4K destekli videolarda indirme süresini minimuma indirgiyor. Modellerinde sağladığı 1600 Mbps gücüne sahip olan kablosuz bağlantı hızı sayesinde Wireless ile bağlanan kullanıcılarına etkin İnternet desteği sunuyor. İnternet performansında gözle görülen bir iyileşme sağlayan Zyxel modemlerle indirme ve yükleme zamanını en aza indirebilirsiniz. Online oyunlarda ve İnternet üzerinden yaptığınız işlemlerde bekleme ve komut algılama hızını minimum seviyeye indirgeyen Zyxel modemlerle bütün işlemleriniz artık çok hızlı.

Zyxel Modemler ile Güvenilir ve Güçlü İnternet Performansı

  • Zyxel modemler Fiber bağlantı seçeneğiyle yüksek hızda İnternet sağlıyor. 3G ve 4G desteğiyle USB kullanımlı İnternet veri akışı sağlıyor. 
  • 125 Mbps, 300 Mbps ve 1600 Mbps kablosuz bağlantı hızı desteğiyle İnternette güçlü bir bağlantı ve hızlı veri akışı sağlayabilirsiniz. İndirme ve yükleme sürelerini minimuma indirgeyebilirsiniz
  • 1 Port ve 4 Port arasında değişen Ethernet çıkışıyla cihazlarınızı kablolu bağlantı yoluyla İnternete bağlayabilirsiniz
  • Firewall özelliğiyle güvenli şifreleme ve trafik akışı üzerindeki korsan yazılımların önüne geçebilirsiniz. 
  • Wireless özelliğiyle kablosuz olarak iş yeri, ofis, kobi ve evlerdeki akıllı cihazlarınızı Zyxel modemlerle İnternete bağlayabilirsiniz.
  • Kolay kurulumuyla sadece 5 dakikada modem kurulumunu sağlayabilirsiniz. 

Yüksek Kaplama Alanı ile İnternet Her Yerde

Zyxel modemlerle ev, iş yeri ve kobilerde İnternet geniş bir alana yayılıyor ve bütün kullanıcılara yüksek performanslı İnternet desteği sağlıyor. Modellerinde kullandığı 802.11 n, 802,11 b/g/n , 802,11 n Wireless değerleriyle kablosuz ağ akımını maksimum seviyeye çıkartıyor. Üstün alan kaplama teknolojisiyle İnternetin erişemedeği bölge sorunu ortadan kalkıyor. Anten özelliklerinin değiştiği modemlerde genel olarak 2 x 5 dBi, 3 dBi ve 5 dBi yüksek anten gücü kullanılıyor. Verici ve anten arasında güçlü bir bağlantı kuran Zyxel modemler, kablosuz ağ için etkili bir sinyal gönderiyor. Alçı duvar, tuğla ve metal duvarlarda dahi sinyal gönderebilen dBi performansıyla İnternete erişim sağlayabilirsiniz. Yaklaşık 400 metreye kadar ulaşabilen geniş sinyal desteğiyle ev, şirket ve kobilerde İnternet olmayan bölgelere de maksimum sinyal gönderebilirsiniz. Radyo ve sinyal dalgalarının kesilmesinin önüne geçen anten ve modem kabloları bağlantının kopması ve aksaması gibi oluşabilecek sorunları ortadan kaldırıyor. 

Güvenlik Duvarı ile Korsan Yazılımlara Erişim Engeli 

İnternet artık her yerde kullanılıyor. Evde, okulda, kobilerde ve şirketlerde profesyonel kullanımlarla tercih ediliyor. Kişisel verilerinizi paylaştığınız mailinizin yanı sıra cloud hesaplarınızın korunması da oldukça önemli oluyor. Zyxel modem, güvenilir internet için modemlerinde güçlü şifreleme desteği ve birinci derece savunma sistemleri kullanıyor. Zyxel modemler, ağınızdan izinsiz sinyal kullanımı veya uygulamalar aracılığıyla ağınıza yasak giriş gibi olası problemleri ortadan kaldırıyor. Zararlı yazılımlar için modem altyapısında kullandığı ACL kuralları, SPI, DoS ve DDoS özellikleriyle ön plana çıkıyor. Stateful Inspection Firewall sayesinde İnternet trafiğinizi güncel olarak denetliyor ve zararlı yazılım tespit durumlarında devreye giriyor. Siber saldırıların önüne geçen DDoS koruma sistemiyle şirketinizdeki bilgilere erişmek isteyen zararlı yazılımların ve trojenlerin önüne geçebilirsiniz. Zyxel modemleri İnternetteki işlemlerinizde maksimum güvenlik desteği sağlıyor. Zararlı yazılımların önüne geçen şifreleme desteği sayesinde bilgileriniz güvende kalıyor. Kişisel İnternet sitenizde karşınıza çıkabilecek siber saldırıların ve hak ihlallerinin önüne geçebilirsiniz. Zyxel modem bağlantı trafiğinizdeki güvenliği entegre altyapısıyla kontrol ediyor. Ara sunucuların kontrolünü sağlayan sistemiyle zararlı yazılım bulunan sitelere geçiş öncesi güvenlik duvarı devreye giriyor ve sizi oluşabilecek korsan saldırılardan koruyor. Zyxel modemler İnternette işlem yaparken kullanıcılara güven veriyor. 

Bütçe Dostu Fiyat Avantajı: Zyxel Modemler 

Zyxel modem fiyatları, kablosuz bağlantı hızı, anten gücü ve altyapı desteğine göre farklı fiyat seçenekleriyle satılıyor. Evinizde tercih edeceğiniz Zyxel modemle tablet, bilgisayar ve akıllı telefonlarınızı İnternete bağlayabilirsiniz. Uzun yıllar kullanım imkanı sağlayan Zyxel modemler uygun fiyat avantajlarıyla satılıyor. Kobilerin tercihi olan Zyxel modem, müşteri memnuniyetini artırıyor. Müşteri portföyünüze kablosuz ağ desteği sunarak İnternete erişmelerinizi sağlayabilirsiniz. Zyxel modem etiketindeki düşük fiyatıyla herkesin tercihi oluyor. Şirketlerde özel olarak tercih edilen modemlerle İnternette yapacağınız işlemler maksimum hız seviyesine ulaşıyor. Her bütçeye uygun model seçeneği sunan Zyxel, herkesin tercihi oluyor. 

Kolay Kurulum ve Kullanıcı Destekli Arayüz

Zyxel modem kolay kurulumu ve kullanıcı dostu arayüzüyle tercih sebebi oluyor. Optimize edilmiş anten tasarımı ve renk seçenekleriyle ön plana çıkan modemler, kullandığı yerde klasik bir görünüm sağlıyor. Zyxel modeminizi kullanacağınız alanın orta bölgesine ve sinyal gücüne erişim sağlayan bir noktaya yerleştirmeniz İnternetten maksimum verim almanızı sağlıyor. Kablolu bağlantı sağlayacağınız cihazlar için eklenmiş olan Ethernet desteği, 4-5 cihaza kadar kablolu İnternet desteği sunuyor. DSL WAN Access ve Ethernet WAN bağlantı sunan modeller, Wireless Access desteği sayesinde 3G ile bağlantı imkanı sunuyor. Modeminize kablosuz bağlantı desteğiyle oyun konsolu, Wireless özelliği bulunan Tv, NAS, tablet ve akıllı telefonlarınızı bağlayabilirsiniz. Wi-Fi ile alacağınız 2.4 GHz / 5 GHz sinyal performansıyla kablosuz bağlantı erişimi sağlayabilirsiniz. Zyxel modemlerinizin üzerinde bulunan Led göstergeleriyle modem yönetiminiz oldukça kullanışlı oluyor. Power güç Led göstergesiyle prize taktıktan sonra gerekli elektrik gücünü sağladığından emin olabilirsiniz. DSL Led göstergesi sayesinde bağlantı sağladığınız İnternet operatöründen veri sağlandığını görebilirsiniz. İnternet Led göstergesi modeminizin kablolu ve kablosuz olarak İnternet sinyali verebileceğini gösteriyor. LAN göstergeleriyle kablolu olarak bağlantı sağladığınız cihazlara İnternet sinyalinin ulaşım durumunu öğrenebilirsiniz. WLAN Led göstergesiyle kablosuz sinyal desteğinin açık veya kapalı olduğunu görebilir, sinyal akışını yönetebilirsiniz. Zyxel modemler içerisinde bulunan kullanım kılavuzu ve operatör desteğiyle oldukça kolay ve hızlı bir kurulumla İnternete bağlanmanıza olanak sağlıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Zyxel Modem Fiyatları

Bilgisayar
Bilgisayar
Ağ / Modem
Ağ / Modem
Modemler
Modemler
Adsl Modemler
Adsl Modemler
Vdsl Modemler
Vdsl Modemler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/zyxel