3M İş Kıyafetleri ve Fiyatları

3M iş kıyafetlerini kullanarak çalışma hayatınızda güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Tehlikeli ve zorlu işlerde vücudunuzu çeşitli sorunlardan korumak için iş kıyafetlerinin güvenlik sağlayan özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Koruyucu tulum modelleriyle vücudunuzu çeşitli yabancı maddelere ve ıslanma sorununa karşı koruma altına alabilirsiniz. Bacaklarınızı, kollarınızı ve gövdenizi saran tulumlar başlıkları sayesinde başınızı da dış etkilere karşı korur. 3M'in ürettiği koruyucu tulumları iş kıyafetlerinin üzerine giyebilirsiniz. Koruyucu ayakkabınızı ya da çizmenizi kullanarak tulumunuzu tamamlayabilirsiniz. Islak zeminlerde çalışacağınız zamanlarda tulumunuzla beraber su geçirmez çizmelerden ya da botlardan yararlanmanız gerekir. Tasarımlarında ceplere yer veren tulumlar da vardır. Bu tulumları çeşitli gereçlerinizi yanınızda düzenli bir şekilde bulundurabilmek için kullanabilirsiniz. Tulumların bilek kısımları ve başlık bölümü vücudunuzu sarar. Bu sayede rüzgârın ve yağışların yaratabileceği olumsuz etkilerden bedeninizi koruyabilirsiniz. Esnek tulumlar sayesinde hareketlerinizi daha rahat şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İşçiler İçin Koruma Sağlayan İşlevsel Tulumlar

Bel kısmı lastikli olan işçi tulumları vücudunuzu sarar ve daha rahat bir şekilde çalışabilmenize yardımcı olur. Radyoaktif parçacıklara karşı koruma sağlayan tulumlar, özel kumaşlarıyla sizi koruma altında tutar. Sağlam dikiş özelliğiyle tasarlanan tulumlar dayanıklılıklarıyla beğeninizi kazanır. Sağlamlaştırılmış dikişler sayesinde tulumunuz güvenli yapısını korur. İş kıyafetlerinde kullanılan fermuarlardan yararlanarak ürününüzü kısa bir sürede giyip çıkarabilirsiniz. Fermuarlar sık dişlere sahiptir. Bu dişler sayesinde ürününüzün fermuarlarını açıp kapatabilmeniz kolaylaşır. Tulumların fermuarlarında kopçalar da bulunur. Bu kopçalar sayesinde tulumunuzu iş eldivenlerinizi çıkarmadan da giyebilirsiniz. Temizlik işlerinde çalışan kişiler içi tasarlanan 3M iş kıyafetleri sizi sudan ve temizlik maddelerinden korur. Çok yönlü iş kıyafetlerinden endüstriyel temizlik işlemlerinde ya da makine bakımı yaparken de yararlanabilirsiniz.

Anti Statik İş Kıyafetleri

Anti statik özelliğe sahip kumaşlarla üretilen kıyafetler sayesinde vücudunuzu elektrik tehlikesine karşı daha güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz. Elektrik akımı bulunan alanlarda çalışma yaparken elektrik geçen noktaları önceden tespit ederek hareketlerinize buna uygun şekilde gerçekleştirmelisiniz. 3M iş kıyafetleri havalandırma özelliğiyle de çalışmalarınızda size konfor sağlar. Hava akışına olanak tanıyan kıyafetleri kullanarak daha az terleyebilirsiniz. Isı stresini azaltan kıyafetler çalışma verimliliğinizi de artırır. İş kıyafetlerinde kullanılan kumaşlar cildinizin tahriş olmasını da önler. Yumuşak dokulu kumaşlar sürtünme sonucunda kaşınma sorunu yaşamanızı engeller. Rüzgâr kanatlı fermuarları bulunan iş kıyafetleri uzun süreli kullanımlarda rahatlığınızın korunmasına yardım eder. İş kıyafetlerinde kullanılan elastik manşetler ve elastik bilekler sayesinde dar alanlarda hareket yetinizi özgürce kullanabilirsiniz. 3M markasının tasarladığı iş kıyafetleri toza karşı da koruma yaratarak vücudunuzun tozla kaplanmasını önler. İtici kumaş özelliği kirleri ve suları vücudunuzdan uzaklaştırır.

İş kıyafetleriyle beraber kullanılabilecek koruyucu ekipmanlar nelerdir?

Sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı şekilde üretilen çizmelerle iş kıyafetinizi bir arada giyebilirsiniz. Koruyucu maske modelleri sağlıklı bir şekilde solunum gerçekleştirebilmenize yardım eder. Koruyucu gözlükler gözlerinize ulaşabilecek toz zerreciklerinden ve partiküllerden korunabilmenizi sağlar.

İş kıyafetlerinin koruma sağlayan özellikleri nelerdir?

Sıvılara ve partiküllere karşı koruma sağlayan bariyerler vücudunuzu korur. Suyu ve tozu geçirmeyen kumaşlar çalışmalarınız sırasında işlerinizi kolaylaştırır. Nefes alabilir panellerle tasarlanan tulumlar konforunuzu koruyarak uzun süreli şekilde çalışabilmenize yardım eder. Ekstra ısı oluşumunu azaltan mikro gözenekli iş kıyafetleriyle sıcak ortamlara uyum gösterebilirsiniz.

İşçi tulumları hangi alanlarda kullanılabilir?

Çimento hazırlarken ya da kapalı alanları boyarken kullanabileceğiniz işçi tulumlarıyla güvenliğinizi ön planda tutabilirsiniz. Kimyasal maddeleri ve çeşitli asitleri kullanmanızı gerektiren işlerde yararlanabileceğiniz tulumlar da vardır. Tulumların özelliklerini inceleyerek işlerinize uygun olan ürünleri satın almaya özen göstermelisiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

3M İş Kıyafetleri ve Fiyatları

.
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 26 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003349/60002019/3m