3M sıvı cila çeşitleri, kaygan ve parlak bir görünüm sağlamanın yanı sıra çizikleri de giderici özelliği ile aracının bakımını kendi yapmak isteyenler için geliştiriliyor. Ürünler, yeni boyanmış, hiç kullanılmamış ya da kullanılmış araçlarda rahatlıkla uygulanabiliyor. Araç üzerindeki boyaya homojen bir görüntü kazandırmak isteyenler kadar aracın lekelenmesini ve kirlenmesini geciktirmek isteyenler tarafından da ürün tercih ediliyor. İnce çizgileri de hızlı bir biçimde yok edebilen 3M sıvı cila çeşitlerinin performansı dikkat çekiyor. 

Etkili ve Pratik Çözüm için 3M Sıvı Cila

Araç yüzeyinde boyadan kaynaklanan mat görüntüyü yok etmek isteyenler için özel bir formül ile geliştirilen 3M sıvı cila çeşitleri, kolay uygulanabiliyor olması nedeniyle de tercih ediliyor. Çizilmelere karşı dahi dayanıklılık gösteren ürünler, araç bakımını kendi yapmak isteyenler için pratik çözüm önerileri sunuyor. Sıvı cila seçenekleri her ne kadar amatör ihtiyaçları karşılamak için üretiliyor olsa da profesyonel ürün kalitesinden ödün vermiyor.

Kazandırdıkları ile 3M Sıvı Cila Çeşitleri

 • Balmumu özelliği de taşıyan sentetik vaks yapıdaki 3M sıvı cila çeşitleri, boya yüzeyini tutuyor. Polimer özelliği sayesinde boya yüzeyini tutabilirken bir yandan da araç üzerinde koruyucu ve ince bir katman oluşmasını sağlıyor.
 • 3M sıvı cilalar şeffaf yapıda olduklarından araç üzerinde herhangi bir görüntü ya da renk bozukluklarına sebep olmuyor. Boyadan kaynaklı olarak araçların üzerinde oluşan kılcal çizik görüntüsü ve matlık da sıvı cila çeşitleri ile kolaylıkla giderilebiliyor. 
 • Aracın boyalı olan tüm yüzeyine uygulanabilen ürün, su geçirmez ve su tutmaz bir tabaka oluşturduğundan araç yüzeyinin yıpranmasını da önleyebiliyor. 
 • 3M sıvı cila, boyaya su itici bir güç kazandırdığı için yıkama esnasında boyada oluşabilecek problemler için de önleyici bir tabaka oluşturuyor. Çiziklerin yanı sıra güneşten ya da yıkama esnasında maruz kalınan fırça darbeleri nedeniyle oluşan matlaşma gibi sorunları yaşayan her araç sahibi tarafından kullanılabiliyor.
 • Uygulaması amatörler tarafından da yapılabilen 3M cila, araca uzun süreli koruma ve parlaklık kazandırıyor.

3M Sıvı Cila Kutu İçeriklerine Dair

Ürünler, farklı ihtiyaçları karşılayabilmek için farklı ölçülerde paketleniyor. Uygulama bakımından daha kolay seçenekleri tercih edenler için sprey özelliğe sahip alternatifler bulunuyor. Tercih ettiğiniz her ürünün üzerinde cilayı uygulama yöntemlerine dair bir kullanıma talimatı da bulabileceksiniz.

Sıvı Cilada 3M Teknolojisi

Günümüzde dünya genelinde 60'tan fazla ülkede faaliyet gösteren 3M, ABD'nin Minnesota eyaletinde 1902 yılından bu yana üretim yapıyor. Araç güvenliği ve emniyet merkezli üretimlerine devam eden marka dünyada 200'den fazla ülkeye ihracat yapıyor. Marka, doğa dostu özelliğinden ödün vermeden üretim yaparken kalite ve memnuniyet odaklı bir çalışma yürütüyor.

Pratik ve Etkili Bir Kullanım 

3M sıvı cila çeşitlerinden hangisini tercih ederseniz edin başarılı ve tatmin edici sonuçlar ile karşılaşırsınız. Uygulama aşamasında ise öncelikle işlemin yapılacağı yüzeyin temiz olmasında yarar bulunuyor. Temiz bir yüzeyde ürün homojen ve ince bir katman halinde dağılacağından daha naturel bir görüntü elde ediliyor. Araç yüzeyi çamur ve lekelerden arındırıldıktan sonra lokal uygulamalar yapılarak her noktaya cilanın eşit olarak dağıtılması gerekiyor. Kuru bir zemin üzerine yayılan sıvı cilanın dağıtılması aşamasında ise mikrofiber özelliğe sahip bir bez tercih edebilirsiniz. Nemli olan bez ile cilayı istediğiniz parlaklığa kavuşana kadar aracınızı silmeye devam etmelisiniz. Uygulama tamamlandıktan sonra ise yaklaşık 20 dakika araç yüzeyine herhangi bir şeyin temas etmesini engelleyiniz. İşlem için dilerseniz kapalı ve serin bir ortam da tercih edebilirsiniz. 

3M Sıvı Cila Fiyatları ve Modelleri

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. 3M
  2. Meguiars
  3. Nettedarikcisi
  4. Menzerna
  5. Bayer Kimya
  6. Gyeon Quartz
  7. 3D
  8. Alcon
  9. Autoglym
  10. Auto Finesse
  11. Formula 1
  12. GOB2C
  13. Mafra
  14. Polytop
  15. Sonax
  16. Çbs
  17. Jsv
  18. Modacar
  19. Netfer
  20. Norton
 2. Ürün Puanı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı
 • Marka 3M
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20035732/20035735/20035736/3m
BAŞA DÖN