3M ürünleri evinizde ve bahçenizde değerlendirebileceğiniz ürünlere ek olarak otomobilinizde kullanabileceğiniz modellerle de hayatınıza konfor katan çözümler üretir. Kullan at özellikli günlük aksesuarlardan biri olan kulak tıkaçlarını kitap okurken, gürültülü işlerde çalışırken ya da gece yatarken kulaklarınıza takabilirsiniz. Yumuşak bir yapıya sahip oldukları için kulaklarınızı tahriş etmeyen tıkaçlar yüzerken kulağınızın içerisine su girmesini önlemek için de kullanabileceğiniz yapıda dizayn edilmiştir. Kapılarınızın boyalarını korumanızı sağlayan fitilleri kullanarak sürtünme, çarpma gibi etkiler sonucunda aracınızın görünümüne gelebilecek hasarı en aza indirirsiniz. 3M markasının kullanışlı yapıştırıcıları arasındaki çift taraflı bantlardan hem evinizde hem de arabanızda çeşitli nesneleri birbirine tutturmak için kullanabilirsiniz. Ürün gamında yüz maskelerine de yer veren marka boya yaparken veya tozlu yerlerde çalışırken solunumunuzu sağlıklı bir şekilde sürdürebilmenize yardım eden ergonomik aksesuarlarıyla dikkat çeker. Esnek lastik sayesinde başınızı acıtmadan takıp çıkarabileceğiniz yüz maskeleri ağır işlerde çalışan işçiler için de başarılı bir yardımcıdır.

Yaşamınıza Değer Katan Pratik Aksesuarlar

 • 3M Yapı Market-Bahçe-Oto ürünleri içerisinde seçip sipariş edebileceğiniz yıkanabilir kulak tıkaçları ipleri ve kutularıyla beraber pratik bir biçimde kullanılabilir.
 • Baş bandı desteğiyle başınızı acıtmayan ve genişliği ayarlanabilir şekilde tasarlanmış olan kulak üstü kulaklıları sipariş ederek oyun oynarken veya müzik dinleyip film izlerken kaliteli bir şekilde sesleri alabilirsiniz.
 • Toz maskeleri aracılığıyla çalıştığınız ortamdaki kum, toprak gibi toz yaratan maddelerin havada uçuşan parçacıklarından korunarak solunum yapabilirsiniz.
 • İzole bantları kullanarak evinizde veya ofisinizde eşyalarınızı tamir ederken yapışkanlı yapıdan yararlanabilirsiniz.
 • 3M Yapı Market ürünlerinden biri olan baret modelleri inşaat sektöründe çalışan kişilere emniyetli bir şekilde mesailerini gerçekleştirebilmeleri konusunda yardım eder.

Farklı Gereksinimlere Çözümler Getiren Ürün Modelleri

3M Yapı Market-Bahçe-Oto alanındaki zengin ürünler arasından arabanızda veya evinizde yararlanabileceğiniz çok sayıda gerece erişebilirsiniz. Bu gereçlerden arabalarda kullanabileceğiniz fren balata spreyleriyle otomobilinizin frenleme yapmasını sağlayan aksamları temizleyip kir ve kalıntılardan kurtararak daha güvenli bir sürüşü deneyimleyebilirsiniz. Uyurken, kitap okurken ya da yüzerken takabileceğiniz kulak tıkaçları da imal eden 3M ile ipli ve kutulu ürünlerin sağladığı konfor ve pratikliği ihtiyaç anında değerlendirebilirsiniz. Darbelere karşı direnç oluşturan koruyucu gözlükleri toz, parçacık gibi maddelerden korunarak işlerinizi gerçekleştirmek için takabilirsiniz. Şeritlerle torpidonuzu dekore etmek için araç içi fitillerini kullanarak dilediğiniz dekoratif görünümü elde edebilirsiniz. Dumana maruz kalan çalışanlara yardım eden gaz maskeleriyle solunumunuzu daha sağlıklı bir şekilde sürdürüp işinizi yaparken korunabilirsiniz.

Günlük İşlerde ve Çalışma Hayatında Kullanışlılık Yaratan Gereçler

3M Yapı Market-Bahçe-Oto ürünleri arasından sipariş edebileceğiniz buhar filtreleriyle çeşitli asit ve gazla karşı koruyucu bir ürüne sahip olursunuz. Havalandırma özelliğine sahip baretlere de imal eden 3M sayesinde inşaatlarda ve şantiyelerde olası tehlikelerden korunabilirsiniz. Mandal ayarı yardımıyla baretinizi başınıza ergonomik bir şekilde konumlandırabilirsiniz. Boya koruyucu filmleri aracınızın kaporta, tampon gibi bölümlerine yapıştırarak darbelere ve çiziklere karşı koruma elde edersiniz. Elektrikli aletlerin çıkardığı gürültünün kulaklarınıza zarar vermesini önlemek için iş güvenliği yaratan koruma kulaklıklarını sipariş edebilirsiniz. Toz tutucu ve emici yüzeye sahip mikrofiber bezlerle temizlik maddelerini başarıyla ilgili yüzeye uygulayıp silebilirsiniz. Çok amaçlı olarak değerlendirilebilmeleri ve güçlü formülleriyle kullanıcılarına kolaylık yaratan yapıştırıcılar evde, ofiste veya arabada tamirat işlemlerinde kullanılabilir yapıdadır. Kolay takılabilir askılıkları sipariş ederek odanızda ceket, mont gibi giysileri asabileceğiniz bir alan yaratabilirsiniz. Çizik gidermeye yardımcı pastalar da üreten 3M aracılığıyla aracınızın kaportasında oluşan çizikleri yok edip daha pürüzsüz bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

3M Yapı Market-Bahçe-Oto

1.986 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. 3M Yapı Market Bahçe Oto
  2. Car Shell Yapı Market Bahçe Oto
  3. Kaliteplus Yapı Market Bahçe Oto
  4. Motip Yapı Market Bahçe Oto
  5. Presto Yapı Market Bahçe Oto
  6. UygunPLUS Yapı Market Bahçe Oto
  7. Bosch Yapı Market Bahçe Oto
  8. Autoen Yapı Market Bahçe Oto
  9. Race Chip Yapı Market Bahçe Oto
  10. Wolcar Yapı Market Bahçe Oto
  11. Color N Drive Yapı Market Bahçe Oto
  12. Cey Yapı Market Bahçe Oto
  13. Otozum Yapı Market Bahçe Oto
  14. K Dizayn Yapı Market Bahçe Oto
  15. Motoen Yapı Market Bahçe Oto
  16. ByLizard Yapı Market Bahçe Oto
  17. Parçazamanı Yapı Market Bahçe Oto
  18. Moto Master Yapı Market Bahçe Oto
  19. S-Dizayn Yapı Market Bahçe Oto
  20. Elif Yapı Market Bahçe Oto
  21. MGA Yapı Market Bahçe Oto
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka 3M
DSACategoryId/60002705/3m
Başa dön