Adidas Spor Ayakkabılar

Spor ayakkabı sektörü denince ilk akla gelen markalardan biri olan Adidas, uzun yıllardan beri en konforlu ve en dayanıklı spor ayakkabıların üreticisi konumunda. Tanıttığı her yeni modelle birlikte sektörde yeni bir trend yaratmayı başaran Adidas, spor dünyası tarafından da yakından tanınıyor. Hemen hemen her spor dalı için ayakkabılar üreten marka, yıllardır kaliteyi en üst düzeyde tutuyor. 

Ayakkabı seçimi, günümüzde sadece bir ayakkabı seçimi değil. İnsanlar giydikleri ayakkabılarla nasıl bir karaktere ve ne tür bir hayat tarzına sahip olduklarını gösteriyorlar. Ayakkabılar artık bir prestij göstergesi olmuş durumda. Bu sebeple de doğru ayakkabıyı doğru yerde tercih etmek oldukça önemli. Adidas spor ayakkabılarıyla her yerde şık görünmeyi başarmak ise sizin elinizde. Ayrıca Adidas spor ayakkabılarıyla şıklık ve konfor sizin için bir araya getirildi. 

Sporu hayatının merkezine konumlandırmış veya ayakkabı konforuna düşkün insanlar, günümüzde Adidas spor ayakkabılarını tercih ediyor. Hepsi birbirinden şık ve kaliteli ürünlerden oluşan Adidas’ın spor ayakkabı ürün gamı, her spor türü için zengin bir ayakkabı yelpazesine sahip. Tarzınıza en uygun, kendinize en çok yakıştırdığınız Adidas spor ayakkabı modelleriyle uzun yıllar mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Üretim aşamasında kullanılan kaliteli malzemeler, Adidas spor ayakkabıların uzun yıllar boyunca yıpranmadan giyilebilesini sağlıyor. 

Günümüzde spor ayakkabılar sadece spor esnasında kullanılmıyor, aynı zamanda günlük hayatta da oldukça fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Bunun sebebi ise spor ayakkabıların diğer ayakkabılara göre kullanımlarının daha rahat ve konforlu olması. Günlük hayatın koşuşturmasında çabuk yorulmamak, verimliliği korumak oldukça önemli. Verimliliğinizi korumanız ve çabuk yorulmamanız için ise doğru kıyafetleri giymeli, doğru ayakkabıyı tercih etmelisiniz. Spor ayakkabılar, sahip oldukları tasarım ve teknoloji sayesinde gün içinde diğer ayakkabılara nazaran daha rahat etmenizi sağlayacaktır. Adidas spor ayakkabıları, konforlu yapılarıyla günlük hayatın koşuşturmasında yorulmadan, rahatça hareket edebilmenizi sağlarken şık tasarımlarıyla da tüm gözleri üzerinize çekecektir. Günlük hayatta rahatlıkla hareket edebilmenizi sağlayan Adidas spor ayakkabılar, ayak sağlığınız için de gereken her şeye sahip. Her ayak tipine uyum sağlamayı başaran Adidas spor ayakkabılar, ortopedik yapılarıyla olası rahatsızlıkların önüne geçiyor. Size ise sadece herhangi bir Adidas spor ayakkabı modelini seçmek kalıyor.  


Adidas’ın Spor Ayakkabı Modelleri 

Adidas spor ayakkabıları, girdiğiniz her yerde sizi öne çıkaracak, göz alıcı tasarımlara sahipler. Öyle ki Adidas Superstar modeli, günümüzde herkes tarafından yakından tanınan, tasarımıyla klasik olmuş spor ayakkabılardan biri. Adidas Superstar’ın sahip olduğu ve yılların eskitemediği tasarım, günümüzde de çoğu tarza uyum sağlıyor. Adidas’ın Superstar spor ayakkabı modelleri, böylelikle herkes için uygun bir modele sahip. Bu da Adidas’ın spor ayakkabı sektöründe ne kadar başarılı olduğunun bir kanıtı. 

Adidas, her cinsiyetten ve her yaştan insan için ayakkabılar üretiyor. Yani çocuklardan yetişkinlere, kadınlardan erkeklere her cinsiyet, her tarz ve her yaş için için uygun bir Adidas var. Şık bir tasarıma ve dayanıklı bir yapıya sahip bu spor ayakkabılar, koşu ve yürüyüş olmak üzere her türlü aktiviteye en verimli geri dönüşü veriyor. 

Adidas spor ayakkabıları, ayakkabı kullanıcısının konforunu ön planda tutarken, sağlığından da ödün vermiyor. Böylelikle günlük hayatın her alanında kullanılabilen Adidas spor ayakkabı modelleri, 20. yüzyılın başından beri spor ayakkabı kullanan insanların en başta tercih ettiği markalardan biri. Spor ayakkabı sektöründe güvenilirliğin ve şıklığın bir numaralı temsilcisi olarak görülen Adidas spor ayakkabılar, hem tarz hem de rahat.   

Hem spor yaparken hem de günlük hayatta kullanılabilen Adidas spor ayakkabı modelleri, her alanda söz sahibi. Evde, sokakta ya da işte, nerede olursanız olun Adidas spor ayakkabı modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Yediden yetmişe her yaş grubu Adidas spor ayakkabı modellerini severek tercih ediyor ve uzun yıllar memnun bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Basketbol, futbol, voleybol, atletizm, tenis, hentbol ve daha birçok farklı spor dalına uygun olarak üretilen Adidas spor ayakkabılar, sporcular için maksimum verim sağlıyor böylelikle müsabakalarda en üst düzeyde performans göstermelerine yardımcı oluyor. Adidas spor ayakkabılarla başarıya ulaşan birçok sporcu da meslektaşlarına Adidas’ı öneriyor. Eğer siz de yaptığınız sporda maksimum performansa ulaşmayı hedefliyor ve bunun için antrenmanlar yapıyorsanız Adidas spor ayakkabı modelleri sizin en büyük destekçiniz olacaktır. Adidas’ın spor ayakkabıları ile daha rahat ve daha esnek hareket etme şansını yakalayın!  


Adidas Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Adidas, tasarladığı erkek spor ayakkabı modelleri ile tarz sahibi erkeklerin bir numaralı spor ayakkabı tercihlerinden biri. Firmanın üretim aşamasında kullandığı kaliteli malzemeler sayesinde Adidas’ın erkekler için ürettiği spor ayakkabılar oldukça uzun ömürlü oluyor. Adidas kullanıcıları, bu sayede satın aldıkları spor ayakkabıyı, uzun yıllar boyunca giyebiliyor.   


Adidas Kadın Spor Ayakkabı Modelleri 

Kadın spor ayakkabı modeli üretmek, erkekler için spor ayakkabı üretmekten çok daha farklı. Adidas, ayakkabı üretimindeki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle en iyi ve en konforlu kadın spor ayakkabı modellerini müşterilerinin beğenisine makul fiyatlarla sunuyor. Üretim aşamasında kullanılan malzemelerin hatırı sayılır bir kısmı çevre duyarlılığı kapsamında geri dönüştürülebilir malzemeden seçiliyor; dünyamız için en az zararlı olan malzemeler... Hatta bazı ayakkabı modelleri, tamamen geri dönüştürülmüş ham maddelerden üretiliyor. Adidas kadın spor ayakkabı modellerini gönül rahatlığıyla satın alabilir, dayanıklı yapısıyla uzun yıllar konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.  


Adidas Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Sadece yetişkinler için değil çocuklar için de spor ayakkabılar üreten Adidas, gelişim dönemindeki çocuklar için sağlıklı ayakkabılar imal ediyor. Tanıtılan özel koleksiyon üretimlerle beğenileri üzerinde toplayan Adidas çocuk spor ayakkabı modelleri, her bütçeden ayakkabılara sahip. Yeni tasarımlar ve yeni koleksiyonlarla her yıl ürün gamını yenileyen Adidas, yılların eskitemediği kült tasarımlarla müşterilerini büyülüyor. 

Uzun yürüyüşlerde veya spor antrenmanlarında çocuklar için maksimum konfor ve üst düzey performans sağlayan Adidas çocuk spor ayakkabıları, sektörün öncüsü olmaya devam ediyor. Yeni Ar-Ge çalışmalarıyla tasarımını ve teknolojisini ilerleten Adidas çocuk spor ayakkabı modelleri, çocuklar tarafından oldukça seviliyor ve tercih ediliyor. Geleceğin yıldız sporcuları için konforlu spor ayakkabılar üreten Adidas, çocuk spor ayakkabı modelleri ile çocukların da ilgi odağı haline geliyor. 

Günlük kullanım için de oldukça çeşitli bir ürün yelpazesine sahip olan Adidas çocuk spor ayakkabı modelleri, her çocuğun hayallerini süslüyor. Şık tasarımlı ve sağlıklı yapılarıyla dikkat çeken Adidas çocuk spor ayakkabı modelleri, uzun yürüyüşler için de oldukça uygun. Bu tür kullanımlarda çocukların ayağını ağrıtmayan konforlu yapısıyla dikkat çeken Adidas çocuk spor ayakkabı modelleri, piyasadaki en mantıklı seçimlerden biri. Her bütçeden aileler için farklı modellere sahip olan Adidas çocuk spor ayakkabıları, hem çocuğunuz hem de aileniz için en doğru seçim olacaktır. Çocuğunuz Adidas spor ayakkabı modelleri ile mutlu bir gün geçirirken siz de onu keyifle izleyebilirsiniz. Adidas çocuk spor ayakkabı modelleri, uzun ömürlü kullanım yapılarıyla da yıpranmadan uzun süreler boyunca kullanılabilir. 


Adidas Superstar 

Günümüzde birçok kişinin favori spor ayakkabısı olarak gördüğü, her yıl milyonlarca adet satılan Adidas Superstar, markanın en meşhur tasarımlarından biri. Kalın bir tabana sahip olan Adidas Superstar, ilk olarak 70’li yıllarda basketbol sahalarındaki parkelerde görüldü. O yılların adeta bir ikonu haline gelen Superstar’ın ünü zamanla basketbol parkelerini de aştı. Sokaklarda da görülmeye başlanan ayakkabı, 80’li yıllarda ünlü hip-hop sanatçıları tarafından sahnede giyilmeye başlayınca bu kez tüm dünyada büyük bir trend oldu. 2000’lerin başında modası biraz geçse de günümüzde tekrar en çok satan spor ayakkabıların arasında. 

Adidas’ın üç çizgili logosu ve yumuşak çizgilere sahip burun yapısıyla klasik olmuş bir tasarıma sahip olan Superstar, tek bir dizayna sahip olmasına rağmen onlarca farklı modele sahip. Adidas Superstar, günümüzde çoğunlukla günlük hayatta kullanılmaya devam ediyor. 

Kimler Adidas Spor Ayakkabı Tercih Etmeli? 

Ayakkabı tercihi, günlük hayattaki yaşam kalitesini etkileyen en kritik unsurlardan biridir. Konforsuz veya ayağı sıkan bir ayakkabıyla bir gün geçirmek, ayakkabıyı giyen kişiye adeta işkence gibi gelir. Bu sebeple ne tür bir ayakkabıyla gününüzü geçireceğinize karar vermek sizin hayat kalitenizi etkileyecektir. Konforlu bir ayakkabı, hayat deneyiminizi iki kat daha artıracaktır. Bu sebeple de ayakkabı tercihinizi doğru yapmak, tüm hayatınızı etkileyebilir. 

Adidas spor ayakkabıları, kullanıcılarına yüksek kaliteyi şık bir tasarımda sunuyor. Bu sebeple de çoğu insan günlük kullandığı ayakkabılarda Adidas spor ayakkabıları tercih ediyor. Siz de her gün giydiğiniz ayakkabının dikkat çekici ve estetik bir görünüme sahip olmasını ancak bunu yaparken de size maksimum konfor ve kullanım kolaylığı sunmasını istiyorsanız gönül rahatlığı ile Adidas spor ayakkabı modellerinden birini tercih edebilirsiniz. 

Günlük kullanılabilen Adidas spor ayakkabılar hem tarz hem de kullanımı oldukça konforlu ayakkabılardır. Dolayısıyla gün içinde fazla yürüyenlerden veya uzun süre ayakta duran kişilerdenseniz günlük kullanımda bir spor ayakkabı sizin için doğru seçim olacaktır. Eğer bir Adidas spor ayakkabı satın almaya karar verdiyseniz karşınıza daha önemli bir soru çıkacaktır: 


Adidas Spor Ayakkabı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli? 

Ayakkabı seçiminde genellikle ilk olarak ayakkabının şık olmasına önem gösterilir. Tarz görünen ayakkabılar, herkesin dikkatini kullanıcısının üzerine çeker. Ancak konu Adidas spor ayakkabılar olduğunda önem sırası biraz değişiyor. Adidas spor ayakkabılar tüm modellerindeki tasarımlarıyla göz doldurmayı başarıyorlar. Bu nedenle de bir Adidas spor ayakkabısı alacaksanız önceliği gönül rahatlığıyla rahatlığa verebilirsiniz.

Adidas spor ayakkabı tercih edenler genellikle günlük yaşantılarında her zaman bu tür ayakkabılar kullandıklarından satın alacakları spor ayakkabının rahat olmasına önem verirler. Eğer spesifik olarak yaptığınız bir spor için Adidas spor ayakkabı seçmeye çalışıyorsanız aşağıda size anlattığımız adımları izleyerek sizin için en uygun ve en rahat gelecek spor ayakkabıyı alabilirsiniz. 

  • Her Zaman İlk Kural: Rahatlık 

Spor yapmak oldukça fazla efor gerektiren zor bir aktivitedir. Bu sebeple spor yaparken giydiğiniz kıyafetin, kullandığınız spor ayakkabısının rahat olması hem spor deneyiminize olumlu katkıda bulunacak hem de sağlığınız açısından en iyisi olacaktır. Dolayısıyla spor ayakkabınızı seçerken en çok hoşunuza giden tasarım yerine; en dayanıklı ve içinde en rahat hissettiğiniz ayakkabıyı tercih etmek doğru bir seçim olacaktır. Spor esnasında vücudunuzu rahatsız eden bir ekipman kullanmak, konforunuzu önemli ölçüde etkilerken yaptığınız sporun verimliliğini de önemli ölçüde düşürecektir. 

  • Bir Spor Ayakkabının Başlıca Görevi: Nefes Almak

Spor yaparken efor sarf edecek, daha fazla havaya ihtiyaç duyacak ve terleyeceksiniz. Aynı şey ayakkabınız için de geçerli. Bir spor ayakkabının mutlaka nefes alabilen bir kumaştan üretilmiş olması gerekir. Dolayısıyla nefes alan bir kumaştan imal edilen spor ayakkabılar, seçim listenizin olumlu kısmında yer almalı. Nefes almayan spor ayakkabılar, terleme ve kötü koku gibi olumsuz durumlara sebep olurlar. Aynı zamanda mantar gibi ayak hastalıklarının da davetçileridir. 

  • Doğru Spora Doğru Spor Ayakkabı 

Satın alacağınız spor ayakkabının mutlaka yaptığınız spor için uygun olduğunu kontrol etmeniz gerekiyor. Spor ayakkabılar, her spor dalı için farklı farklı üretilir, üretim aşamasında farklı malzemeler kullanılır. Ayrıca amacı dışında kullandığınız spor ayakkabı, sağlığınız için büyük risk taşır, sakatlık riskinizi de korkutucu oranda artırır. 

  • Basınca Dikkat Edin 

Satın alacağınız spor ayakkabıyla zıplayacak, koşacak veya farklı fiziksel aktiviteler yapacaksınız. Bu sebeple spor ayakkabınızın basıncı absorbe edebilmesi gerekir. Spor ayakkabınız basıncı ne kadar absorbe ederse sizin için o kadar konforlu olacaktır. Basıncı emen spor ayakkabılar, spor yaptığınızdan dolayı gelen basıncı ayak üzerine dengeli bir şekilde dağıtır ve konfor seviyesini artırır. Spor ayakkabının basıncı absorbe edebildiğini öğrenmek için ise küçük bir tüyoyu bilmeniz gerekiyor. Bir spor ayakkabının topuk kısmı kalın veya yumuşaksa ve ayağı iyice kavrıyorsa o spor ayakkabı basıncı dengeli bir şekilde ayağınızı dağıtabilir demektir. 

  • Hafiflik Her Şeydir 

Spor ayakkabılar modern, şık ve çoğu zaman sade bir tasarıma sahiptir. Siz de spor ayakkabı satın alırken gereksiz aksesuarlarla doldurulmuş modellerden kaçınabilirsiniz. Bu modeller günlük kullanımda oldukça estetik görünse de bu ayakkabıyla gerçekten spor yapacaksanız size gereksiz bir ağırlık yapacaktır. Bu da gereksiz yere efor sarf etmek ve yorulmak demek. Ayrıca ayakkabıların birbirine sürtmemesine de dikkat etmelisiniz. 


Spor Ayakkabı Temizliği Nasıl Yapılır? 

Spor ayakkabıların tasarımında genellikle beyaz, yeşil, turkuaz gibi açık tonlu renkler kullanılır. Bu sebeple oldukça çabuk kirlenirler. Kirlenmiş spor ayakkabınızı ilk günkü haline getirmek istiyorsanız bu işlem için diş macunu ve diş fırçası kullanabilirsiniz. Diş macununu diş fırçasına sıkın ve fırçayla ayakkabınızın temizlemek istediğiniz kısmını silin. Ancak bu silme esnasında sildiğiniz bölgeyi bir miktar suyla ıslatmayı da ihmal etmeyin. 

Eğer spor ayakkabınızı diş macunuyla temizlemek istemezseniz bu işlem için karbonat da kullanabilirsiniz. Özellikle beyaz bez spor ayakkabılarda işe yarayan karbonat, oldukça etkili bir temizleyicidir. Karbonatla ayakkabınızı temizlemek için sıcak suyun içine bir miktar karbonat dökün ve çözdürün. Daha sonra çözülmüş karbonatı diş fırçası yardımıyla spor ayakkabınızın temizlemek istediğiniz bölgelerine uygulayın. 

Neden Adidas Spor Ayakkabı Tercih Etmeliyim? 

Adidas, uzun yıllardan bu yana spor ayakkabı sektörünün üst sıralarında yer alıyor. Dolayısıyla, marka hatırı sayılır bir tecrübeye sahip. Eğer uzun ömürlü ve kaliteli bir spor ayakkabı sahibi olmak istiyorsanız Adidas sizin aradığınız marka olacaktır. Ayrıca Adidas’ın spor ayakkabı ürün gamında geniş bir çeşitlilik de bulunuyor. Yani ayağınızın bedeni ne olursa olsun Adidas’ta sizin için en uygun spor ayakkabıyı seçebilirsiniz. 

Spor Ayakkabıyı Çamaşır Makinesinde Yıkayabilir Miyim? 

Bu sorunun en kısa cevabı; “hayır” olacaktır. Çamaşır makinesinde spor ayakkabı yıkamak, ayakkabının şeklinin bozulmasına ve deforme olmasına neden olur. Günümüzde çoğu insan spor ayakkabısını çamaşır makinesine atarak temizlemeyi tercih etse de bu yöntem oldukça sakıncalıdır. Spor ayakkabınızı temizlemek ve ilk günkü haline getirmek istiyorsanız yukarıda sizin için oluşturduğumuz; “Spor ayakkabı temizliği nasıl yapılır?” başlığını inceleyebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

adidas Spor Ayakkabı Fiyatları

6997 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Spor Giyim - Aksesuar
Spor Giyim - Aksesuar
Ayakkabı
Ayakkabı
Günlük Spor Ayakkabı
Günlük Spor Ayakkabı
Yürüyüş & Koşu Ayakkabısı
Yürüyüş & Koşu Ayakkabısı
Halı Saha Ayakkabısı
Halı Saha Ayakkabısı
Krampon
Krampon
Basketbol Ayakkabısı
Basketbol Ayakkabısı
Tenis Ayakkabısı
Tenis Ayakkabısı
Spor Terlik
Spor Terlik
Outdoor-Trekking
Outdoor-Trekking
Voleybol Ayakkabısı
Voleybol Ayakkabısı
adidas
Nike
Puma
Skechers
Reebok
New Balance
Hummel
Under Armour
Asics
Lumberjack
Kinetix
Lotto
Slazenger
Yunwen
Weichuang
BO
Jump
Blue Ocean
Joma
M.P.
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 48 / 6997 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?