Arte, özenle seçilmiş sanatsal eserleri yüksek kalite standartlarına uygun şekilde birinci sınıf kanvas tablo üzerine basarak, müşterilerine sunan güvenilir bir marka olarak biliniyor. Kullanılan modern baskı teknikleri ile renklerin gerçekliği yansıtmasını sağlayan Arte, yüksek ve canlı renk kalitesi ile resimleri orjinaline yakın olarak sizlere sunuyor. Yüksek pigment değerlerine sahip renkleri kullanan firma, dijital baskı kalitesiyle kanvas tabloların, sanatı en doğru şekilde yansıtmasını sağlıyor. Kanserojen etkiye sahip olan solvent/ecosolvent bazlı boyaların kullanıldığı kanvas tabloların, sağlığa zararlı etkileri nedeniyle tercih edilmemesi gerekiyor. Ancak, Arte kanvas tablo ürünlerinde sağlığa zararlı olmayan su bazlı pigment boyalar kullandığı için bu yönde bir tehlike bulunmuyor. Sağlığa zararlı etkisi olmayan su bazlı boyalar, aynı zamanda ürünlerin ışığa ve diğer dış etkenlere karşı daha dayanıklı; dolayısıyla da daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. 

Tuval kanvas kumaşın gerilmiş olduğu ahşap şasesinde İtalyan kalitesinden yararlanan Arte, ısı değişimine bağlı olarak çerçevenin gerilme yapmamasını sağlıyor. Yamulmanın da engellendiği bu yönteme ek olarak, ahşap şasenin duvarda düzgün durması için orta kuşak ilavesi de yapılıyor. Özel koruyucu vernik uygulaması ile tabloların uzun süre zarar görmeden duvarları süslemesine katkıda bulunan marka, tablo üzerindeki görselin kenarlara yansıma yaparak devam etmesini sağlayarak, görsel kayıp oluşmasını engelliyor. Tüm kanvas tabloları duvara asılmaya hazır hâlde müşterilerine ulaştıran Arte, askı aparatını da gönderiyor. 

Ev ve iş yerlerinin duvarlarını süsleyen Arte kanvas tablo modelleri, farklı seçeneklerle dekorasyona uygun tercihler sunuyor. Sanatsal görsellerin yanı sıra doğa görselleri, panoramik görseller ve parçalı tablo seçenekleri ile müşterilerin ilgisini çeken marka, mekana uygun seçenekleri ile görsel zevke de hitap ediyor. Farklı boyutlarda kanvas tablolar üreten Arte, yatay veya dikey olarak asılabilen modelleri ile dikkat çekiyor. 

Kanvas tablo modellerinin yanı sıra tekerlekli paravan modelleri ile de dikkat çeken Arte, çift taraflı özel kumaş baskısı ile odaları renklendiriyor. 3, 4 ve 6 kanatlı seçenekleri ile dikkat çeken tekerlekli paravanlar, dekoratif görünümlerinin yanı sıra taşıma kolaylığı ile de tercih ediliyor. Esnek ve katlanabilir yapıya sahip olan tekerlekli paravan modellerini taşımak da kolay olurken, Arte, kullandığı kumaş kalitesi sebebi ile uzun yıllar sorunsuz kullanım avantajı sunuyor. Montajı yapılmış hâlde müşterilerin eline ulaşan tekerlekli paravan modelleri, ekstra zamana gerek kalmadan kullanıma hazır oluyor. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen paravan modelleri ile farklı dekorasyonlara kapı açmak mümkün oluyor. 

Arte markası, kanvas tablo modelleri ile kalite ve estetiği bir araya getirerek müşterilerine farklı dizayn önerileri sunuyor. Çerçeveli ya da çerçevesiz tablo modellerinin yer aldığı ürün yelpazesinde her tarza uygun kanvas tabloyu bulmak mümkün oluyor. Arte markası, yıllardır gelişen kalitesi ve güvenilirliği ile müşteri portföyünü genişletirken, uzun yıllar kullanıma olanak sağlayan tabloları ile de duvarları süslüyor. 

Arte kanvas tablo modellerini satın almadan önce eserleri kolaylıkla inceleyebilme avantajı bulan müşteriler, eserle alakalı bilgi sahibi olduktan sonra da satın alma işlemini gerçekleştirebiliyor. Sanata dair tüm dekoratif ürünleri kullanmayı seven herkes için uygun olan Arte kanvas tablo ve tekerlekli paravan modelleri, farklı dekorasyonlar yaratmak ve misafirleri şaşırtmak isteyenlere hitap ediyor. Arte markası, dünyaca ünlü eserlerin basımını yaparak, müşterilerin kendilerini özel hissetmelerine yardımcı oluyor. Firmanın özel baskı kalitesinin yanı sıra insan sağlığını düşünmesi ve buna uygun boyaları kullanarak basım yapması da güvenilirliğini artırıyor. Arte ile ev ve iş yerlerinin duvarları çıplak kalmıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...