Aşı Makası

Bitkileri aşılayabilmek için kullanılan aşı makası bahçe işlemleri için sıklıkla kullanılan ürün modelleri arasında bulunuyor. Bitki aşılayabilmek için oldukça fonksiyonel bir ürün olması sebebiyle kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor. Ergonomik bir tasarıma sahip olması kullanıcıların ürünü tercih etmesinin sebeplerinden biri olarak söylenebilir. Birbirinden farklı modellere sahip olan aşı makası ile pek çok bitki çeşitlerine aşılama yapabilirsiniz. Hafif bir ürün oldukları için kullanıcılarda herhangi bir taşıma zorluğu yaşatmıyor. Bu sebeple kullanıcılara pratik olarak bitkileri aşılama imkanı tanıyor. Aşı makası sahip olduğu keskin uçlar ile bitkileri kolaylıkla kesme olanağına sahip oluyor. Yapısında bu şekilde bulunan keskin taraf, bitkilerin daha kolay bir şekilde aşılanmasına yardımcı oluyor. Hem profesyonel hem de amatör olarak kullanıma uygun modelleri bulunan aşı makası genel olarak plastik materyallerden üretiliyor. Tutma kısımları ile rahatlıkla ürünü kullanma imkanı elde ediliyor. Aşı makasında bitki aşılamak için belirlenmiş bir bölüm yer alıyor. Bu kullanıcılara bitkileri daha kolay bir şekilde aşılama imkanı tanıyor. Aşılanmak istenen bitki dalı, aşı makasının belirli noktasına denk gelecek şekilde yerleştirilerek aşılama işlemi gerçekleştiriliyor. Birbirinden farklı bitki çeşitleri için kullanılan aşı makası ürünü, özellikle sebze ve meyve ağaçları için oldukça avantaj sağlıyor. Daha verimli bir mahsul elde edilmesine kolaylık sağlayan bu ürün ile aşının tutma ihtimalini de yükseltiyor. Aşı makası kullanımı ile pek çok avantajdan istifade etme imkanı elde edebilirsiniz. Sebze ve meyveleri ağaçlarının aşılanmasına yardımcı olarak bu bitki türlerinin yabani türlere dönüşmesinin önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda tutan aşı ile sebze meyve ağaçlarındaki mahsuller daha verimli bir şekilde ortaya çıkarak lezzetli bir aromaya sahip olabiliyor. Bu da kullanıcıların lezzetli ürünler yiyebilmesine olanak sağlıyor. Birbirinden farklı modellere sahip ürünleri online alışveriş seçeneği ile görüntüleme imkanı elde edebilirsiniz.

Aşı Makası Özellikleri 

Aşı makası kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor. Tutuş yerlerinin olması ve hafif bir ağırlığı sebebiyle kullanıcılar, taşıma kolaylığı imkanı da elde ediyor. Portatif bir yapıya sahip olması kullanıcılara bu ürünü yük gibi hissetmesinin önüne geçiyor. Dayanıklı bir ürün olması sebebiyle uzun süreli kullanım vaat ediyor. Ergonomik olarak tasarlanan mekanizması kullanıcıların el ve parmaklarında herhangi bir deformasyon oluşmasının önüne geçiyor. Bununla beraber aşı makaslarında bulunan keskin bıçaklar kolay bir şekilde ürünün açılıp kapanmasına imkan sağlıyor. Bu da aşılamanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesinin yanı sıra narin bitkilerin incinmemesinin de önüne geçiyor. Yaylı bir sisteme sahip olması sebebiyle herhangi bir insan gücüne gerek duymadan kolay bir şekilde işlem yapılmasına olanak sağlıyor. Paslanmaz askerlik materyalinden üretilen aşı makasları herhangi bir ıslak ya da yağmura karşı deformasyon göstermiyor. Paslanmıyor ve bıçaklarda kullanım süresi boyunca herhangi bir körelme yaşanmıyor. Körelmeye karşı dirençli olması sebebiyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.  Aşı makasları bakımı yapıldığı sürece uzun süreli kullanım vaat ediyor. Kullanıcılara memnun eden özelliklerden biri olarak söylenebilir. Özellikleri ile birbirinden avantajlı kullanım imkanı sunan aşı makası modellerini online alışveriş seçeneği ile inceleyerek tercih edebilirsiniz.

Aşı Makası Kullanım Avantajları 

Kullanıcılara bahçe ile ilgili bütün faaliyetlerde yardımcı olan aşı makası kullanımı kolay ürünlerden biri olarak tercih sebebi haline geliyor. Genellikle ağaçları aşılamak amacıyla üretiliyor. Aşı makasları keskin uçlara sahip olması ile kolaylıkla aşılama yöntemi gerçekleşiyor. Bununla beraber plastik bir tutma yerinin bulunması ve bu tutma yerinin ergonomik bir yapıda olması kullanıcıların el ve parmaklarını acıtmıyor. Yaylı sistem ile oluşturularak tasarlanan mekanizması sebebiyle sert dalların aşılanmasında bile oldukça başarılı oluyor. Kaliteli materyallerden üretilerek oluşturulan aşı makasları ile uzun süreli eli kullanım süresi geçirebilirsiniz. Paslanmaz çelik ile oluşturulduğundan herhangi bir ıslaklık görse dahi keskin bıçaklarında körelme yaşanmıyor. Sert materyaller ile üretilen aşı makasları ile aynı zamanda bitki köklerini de topraktan ayırabilirsiniz. Bu şekilde derinlemesine aşılama yaparak pek çok işlemi gerçekleştirme imkanı elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı modellere ayrılan aşı makasları ile meyve ve sebzelerinizin daha verimli mahsul verecek şekilde bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Aşı makası kullanırken yanında bazı materyallere de ihtiyaç duyulabilir. Bu materyalleri online alışveriş seçeneği ile görüntüleyerek ihtiyaçlarını doğrultusunda aşı makası ile satın alabilirsiniz.

Aşı Makası Kullanım Alanları Nelerdir? 

Aşı makası bitkiler, meyve ve sebze ağaçları ve diğer pek çok ürün çeşitliliği için kullanılan ürünlerden biri oluyor. Ağaçların sağlıklı bir şekilde yetişmesine imkan tanıyor. Canlılıklarını koruyarak verimli ürün vermelerine olanak sağlıyor. Ayrıca meyve ve sebzelerin yabani türlere dönüşmesinin önüne geçiyor. Bahçe ve tarlalarda sıklıkla kullanılan bu ürün modelleri aynı zamanda çiçekler içinde rahatlıkla aşılama yöntemi gerçekleştirilebilir. Özellikle kuru ya da çürük bir tabakası bulunan çiçeğin üzerinde bu yöntemi kullanarak canlı köklerini aktif hale getirebilirsiniz. Bu şekilde aşılama yöntemi ile pek çok bitkiyi güçlendirerek sağlıklı bir şekilde yetişmesine olanak sağlayabilirsiniz. Bahçelerde, seralarda, tarlalarda ve çiçekler üzerinde kullanılan aşı makasının birbirinden farklı pek çok modeli bulunuyor.

Aşı Makası Çeşitleri 

Aşı makası çeşitleri pek çok faktöre göre değişkenlik gösteriyor. Ağaçlara ve aşı yöntemlerine göre farklı kategorileri ayrılan aşı makası modelleri kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanarak oluşturuluyor. 

  • Dilcikli Aşı Makası 

Dilcikli aşı makası genellikle İngiliz aşısı olarak da biliniyor. Bu ürün modeli ile küçük bitki türlerinin aşılanmasında kullanılıyor. Farklı birbirinden farklı üretilen aşı makası modelleri ile pek çok işlem gerçekleştirilebiliyor. Dilcikli aşı makası kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürün modelleri arasında yer alıyor. Aşının iyi tutmasında büyük katkı sağlayan bu ürün modelinin yanı sıra aşı bıçağı denilen çeşit de oldukça rağbet görüyor. Bu ürün ile de düzgün bir kesim ve aşılama yöntemi gerçekleştirilebilir hale geliyor. Tasarımı çakı tarzında olduğu için kolaylıkla açılıp kapanabilir bir ergonomik yapı sunuyor. Birbirinden farklı materyallerden üretilen aşı makası modelleri, saplarının görünümleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Farklı renk seçenekleriyle üretilen bu ürünler kullanıcıların zevkine ve beğenisine hitap edecek şekilde tasarlanıyor. 

  • Çift Bıçaklı Aşı Makası 

Çift bıçaklı aşı makası 2 tane Keskin bıçağa sahip olması sebebiyle kullanıcılara pratiklik sağlıyor. Hızlı bir şekilde işlem yapabilme imkanı tanıyor. En zorlu sert dalları bile hafif bir kuvvet ile kolaylıkla kesme ve aşılama olanağı sunuyor. Aşınılacak dalları kalınlığına ve boyutlarına göre değişik ürün çeşitliliği ile sunulan aşı makası modelleri kullanıcıların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılıyor. Sert bir çelik malzemeden üretilmesi sebebiyle kolaylıkla işlem yapabilme özelliği taşıyor. Yaylı ürünler ile pek çok aşılama işlemini kesintisiz gerçekleştirme imkanı elde edilebiliyor.

Aşıların kolaylık gerçekleşebilmesi için bazen aşı bandına ihtiyaç duyuluyor. Bu işlemi gerçekleştirmek için açık silikonu ile aşı bandı kullananların daha hızlı ve yüksek performanslı aşılama yapabilme olanağı sağlıyor. Aşı makası ile sunulan birbirinden farklı yardımcı aksesuar ürünler kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu ürünler aynı zamanda set halinde oluşturularak da kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte tasarlanıyor. 

Aşı Makası Nasıl Kullanılır?

Aşı makasının birbirinden farklı kalınlıkta ve boyutlarda modelleri bulunuyor. Herhangi bir dal parçası kesildiğinde bu ürüne aşılama yaparak ürünün daha canlı olarak yetişmesine imkan tanıyabilirsiniz. Aynı zamanda aşı makası ile başka bir yerde gördüğünüz herhangi bir meyve veya sebzenin aynısını kendi bahçesinde yapmanız bu ürün ile oldukça kolay. Aşı makası ile yapacağınız kesme işlemi sonrasında aşıladığınız herhangi bir dalı ya da bitki parçasını kendi bahçenize dikerek yetiştirme imkanı elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı aşılama ama modelleri aynı zamanda yardımcı aksesuar ürünleri ile sunulan set ürünler kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Sahip olduğunuz ağaçların ya da bitkilerin daha canlı ve verimli bir şekilde mahsul verebilmelerini istiyorsanız aşı makası ile sağlıklı bir şekilde aşılama yöntemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Aşı Makası Fiyatları 

Aşı makası fiyatları pek çok etkene göre değişkenlik gösteriyor. Ürünün markası, tasarımı, özelliği, kapasitesi, gücü, kalınlığı, oluşturulduğu materyal ve diğer pek çok unsur doğrudan fiyat farkına etki ediyor. Aynı zamanda ürünün boyutları da fiyat farkını etki eden bir diğer unsurlardan olarak söylenebilir. Hepsiburada, en popüler online alışveriş platformlarından biri olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Birbirinden farklı geniş ürün yelpazesi farklı seçenekler ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu şekilde kullanıcıların beklentilerini karşılayan ürün modellerini tespit edebilmesi oldukça kolaylaşıyor. Bu platform üzerinden aşı makası modellerini istediğiniz markaya ve özelliğe göre filtreleme imkanı elde edebilirsiniz. Bulunmasını istediğiniz özellikleri belirleyerek sadece bu özellikleri barındıran ürünleri sayfanıza düşürme olanağına erişebilirsiniz. Fiyat filtresi özelliği ile aşı makası için ayıracağınız bütçe aralığını minimum ve maksimum olacak şekilde sınırlandırabilirsiniz. Sadece sınırlandırdığınız bütçe aralığına uygun aşı makası modellerini görüntüleyerek hem bütçe hem de zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ürünler aynı zamanda fiyatlandırma açısından azalandan artana ya da artandan azalana olacak şekilde listelenebilir. Bu platformun sunmuş olduğu kolaylıkla ürün araştırması yaparken pek çok avantaj elde edebilirsiniz. Ürünleri hem fiyat hem de kalite açısından mukayese ederek ihtiyacınız doğrultusunda bir karara varabilirsiniz.

Aşı Makası Kullanıcı Tavsiye ve Yorumları 

Deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumları ürün tercihinde bulunurken pek çok kullanıcıya yardımcı oluyor. Ürünle ilgili yapılan yorumlar, kullanım detaylarına ilişkin analizler ve diğer pek çok unsur kullanıcıların satın alacağı ürünle ilgili detaylı bilgi sahibi olmasına olanak sağlıyor. Bununla beraber ürün araştırması yaparken kullanıcılarının zihninde bazı soru işaretleri oluşuyor. Deneyimli kullanıcıların ürünle ilgili tecrübe ettiği kısımlar kullanıcıların kafalarındaki soru işaretlerini gidermede büyük ölçüde katkı sağlıyor. Hepsiburada deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumları eşliğinde en çok beğenilen ve satın alınan ürünleri öne çıkanlar kategorisinde kullanıcıların hizmetine sunuyor. Aşı makası satın alırken kullanıcıların tavsiye ve yorumlarına dikkate alabilirsiniz. En çok beğenilen ve satın alınan ürün modellerini öne çıkanlar kategorisinde listeleyebilirsiniz. Bu ürünleri değerlendirerek kullanıcıların yorum ve beğenileri eşliğinde ihtiyacınıza uygun ürünler arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Böylelikle satın alacağınız üründen maksimum verim elde ederek memnuniyet oranınızı arttırabilirsiniz. Ürünün beklentinizi uygun olup olmadığını tespit ederek daha bilinçli bir karar verme imkanı elde edebilirsiniz.

Aşı Makası İndirim ve Kampanyaları 

İndirimle ihtiyaçları karşılamak ya da kampanyadaki ürünleri satın alarak tasarruf etmek istenen bir durumdur. İndirim ve kampanya takibi ise genellikle zahmetlidir. Hepsiburada ile çeşitli indirim ve kampanyaları keşfedebilirsiniz. Siz de indirimleri takip etmek ya da kampanyalardan haberdar olmak için Hepsiburada’ya üye olabilirsiniz. Böylece farklı ihtiyaçlarınızı avantajlı fiyatlarla karşılayabilirsiniz. İndirimle aşı makası alabilir ve bahçeniz için daha konforlu bir bakım sağlayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aşı Makası Fiyatları

243 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 243 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?