Şehir merkezlerinde trafik sorununun alternatif çözümü, şehir merkezi dışında ise outdoor bir spor olarak yaygınlaşan motosikletler; keyifli, hızlı ve tasarruflu bir araç kullanımı sunuyor. Bütün motorlu taşıtlarda olduğu gibi pek çok parça, ekipman ve aksesuara sahip olan motosikletler, modellerine bağlı olarak pek çok yedek parçaya ihtiyaç duyuyor. Motosikletler ve endüstriyel araçlar için conta ve keçe imal eden Athena, 1973 yılından bu yana başarılı bir üretim grafiği izliyor. 7 şirketten oluşan Athena Grubu'nda conta, teknik malzeme ve metal bileşenler üreten farklı şirketler yer alıyor.

Amortisör yağ keçesi, alternatör kapak contası, silindir üst kapak contası ve silindir alt kapak contası gibi pek çok önemli motosiklet yedek parçasını yüksek kaliteli ve üstün performanslı olarak motosiklet sevenlerle buluşturan Athena; dayanıklı, sağlam ve işlevli ürünleri ile öne çıkıyor. Athena, İtalya merkezli olarak Yamaha, KTM, Kawasaki, Honda, BMW, Aprilia, Suzuki gibi pek çok ünlü motosiklet markası ve bu markaların farklı modelleri için uygun conta ve keçe modelleri üretiyor. Athena, motosiklet markaları yanında FIAT, Alfa Romeo, Maserati ve Ferrari gibi dünyaca ünlü otomotiv firmaları için de orijinal parça üreten Montaj Malı üreticisi konumunda bulunuyor.

Orginal Equipment Manufacturer / OEM standartlarına uygun olarak üretim yapan Athena, UNI EN ISO 9002 kalite standartlarını gözeten ve uygulayan bir üretim sistemine sahip bulunuyor. Bütün Athena grubu şirketleri, dünya genelinde geçerli UNI EN ISO 9002 kalite standartlarına göre “güvenilirlik, kullanılabilirlik ve sürekli gelişme” kavramları ekseninde faaliyet yürüyor. Ürünlerinde “OEM ürünüdür” ibaresi bulunan, “Orginal Equipment Manufacturer / Orjinal Ürün Üreticisi” unvanına sahip olan Athena, motosiklet üreticilerinin tercih ettiği ve kalitesine güvendiği markaların başında geliyor. Motosiklet üreticileri için üretim yapan tedarikçi markalardan biri olan Athena, bu ürünleri kendi markası altında yedek parça olarak da pazara sunuyor. Athena markasının montaj malı olan ürünleri “OEM ürünüdür” bilgisiyle satışa sunuluyor.

İtalya’dan ithal edilen Athena ürünleri, motosikletlerin ihtiyaç duyduğu sızdırmazlık çözümlerini geliştiriyor; gelişkin su ve kir koruması sağlayarak motosikletlerin daha verimli çalışmasını, ömürlerinin daha uzun olmasını sağlıyor. Farklı motosiklet markalarının farklı parça ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten Athena; araçların markası, modeli, sınıfı, motor hacmi, türü ve dizaynı gibi farklılıklara bağlı olarak en uygun yedek parçaları üretiyor. Motosikletin yürüyen aksamını, dolayısıyla performansını doğrudan etkileyen ufak parçaların, ihtiyacı karşılayacak kalitede olması, büyük önem taşıyor.

Athena’nın geliştirdiği ve yüksek kalitede ürettiği debriyaj kapak contaları, pürüzlü yüzeyleri kapatarak olası korozyon risklerini ortadan kaldırıyor. Çalışma esnasında oluşan yüksek sıcaklıklara dayanabilen ve zorlu kullanım şartlarında dahi yüksek koruma sağlayan debriyaj contaları; performans, tasarım ve maliyet açısından oldukça avantajlı koşullar sunuyor. Farklı kapaklar için ürettiği contalar yanında amortisörler için ürettiği yağ ve toz keçeleri de hayati önem taşıyor. Amortisör yağ keçesi modelleri ise gelişmiş bir koruma oluşturuyor; sızdırmazlık sağlıyor. Amortisörlerin sağlıklı çalışması için kullanılan Amortisör Toz Keçesi modelleri ile de iddialı olan Athena, yüksek kaliteli malzemeden üretilen ve tam sızdırmazlık sağlayan keçe ürünleri ile öne çıkıyor. Farklı boy ve ebatlarda ürettiği ürünler ile farklı motosiklet markalarıyla uyumlu bir ürün gamı ortaya koyan Athena, kullanıcı dostu uygun fiyatlı çözümleri ile motosiklet kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Athena

678 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. İndirimli Ürünler
  5. Uyumlu Model
  6. Satıcı A-Z
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön