Bahçe Çatalı

Bahçe Çatalı Fiyatları

Sert toprağı gevşetmek, tesviye etmek ve çimleri havalandırmak gibi çeşitli işlemler için kullanabileceğiniz bahçe çatalları, birbirinden farklı tasarımlarıyla pratikliğinizi artırıyor. Portatif bir el aleti olarak kompost, saman veya gübre gibi malzemeleri de taşıyabilmenize ve çevirebilmenize yardımcı oluyor. Ayrıca toprağa çiçek veya sebze ekebilmenizi de sağlayan ürünler, zararlı otları ve yaprakları toplayıp dışarı atabilmenizi kolaylaştırarak bahçelerinizi temizleyebilme olanağı tanıyor. Kısa, orta ve uzun olarak üç farklı boyutta üretilen bahçe çatalları, kullanıcıların ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan kompakt yapılarıyla iyi bir deneyim sunuyor. Çelik dövme ve alüminyum gibi güçlü materyallerden geliştirilen ürünler, deformasyona karşı dayanıklı yapılarıyla uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Sivri uçlu tasarımlarıyla da işinizi kolaylaştıran çatallar, eğilme ve bükülme gibi durumlara karşı iyi bir performans sergileyerek deneyiminizi artırıyor. Saplı ve sapsız olarak kullanıma sunulan ürünler, bahçelerinizi istediğiniz şekilde düzenleyebilme imkânı veriyor.

Birbirinden Farklı Tasarımlarıyla Bahçe Çatalları

Farklı aralıklarda üretilen çatallarıyla pek çok seçenek sunan ürünler, düz ve kavisli modelleriyle de ihtiyacınız olan parçayı bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Güç gerektiren toprak işlerini daha rahat bir şekilde halledebilme imkânı veren bahçe ekipmanları, düzgün ve göze hitap eden bahçeler oluşturabilmenizi sağlıyor. 3, 4, 5 ve 6 uçlu tasarımlarıyla toprak bakım işlemlerini pratik hale getirerek bitkilerinizi daha canlı bir hale kavuşturabilmenize yardımcı oluyor. Farklı kalınlıklarda plastik, tahta ve alüminyum saplarla birlikte kullanabileceğiniz el aletleri, toprağı düzelterek işleme, ekim, tırmıklama, süpürme, kazma işlemlerini kolaylaştırıyor. Çatal üzerine bir vida yardımıyla birkaç adımda monte edebileceğiniz ürünler, ihtiyacınız doğrultusunda uzatıp kısaltabileceğiniz teleskopik saplarla birlikte de konforlu çalışma olanağı sağlıyor. Ayrıca sonbahar döneminde dökülen yaprakları temizleyebilme imkânı sunan bahçe çatalları, pek çok alanı daha düzenli hale getirebilmenize yardımcı oluyor.

Bahçe Çatalları ile Pratikliğinizi Artırın

Mızrak dişleriyle özellikle sert toprak ve killeri yumuşatabilmenizi sağlayan bahçe çatalları, güneş ışığı gibi dış etkilere karşı dayanıklı yapılarıyla kaliteli bir deneyim sunuyor. Sivri uçlarıyla ellerinizi ve bileklerinizi fazla yormadan çalışabilme imkânı vererek bahçenizdeki ağır işleri daha rahat bir şekilde halledebilmenize yardımcı oluyor. Toprağın kuru kısmını çevirerek havalandırabilme fırsatı veren ürünler, fonksiyonel olarak büyük kolaylık sağlıyor. 24 cm, 25 cm ve 30 cm boyutlarında da üretilen çatallar, küçük bahçelerinizi veya ekim alanlarınızı düzenleyebilme fırsatı veriyor. İşlevlerine ve diş sayısına göre pek çok seçenek sunan bahçe çatalı fiyatları ölçülerine göre de değişiklik gösteriyor. Her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden ürünler, bahçe düzenleme işlemlerinizi kolaylaştırıyor. Fiyat performans açsısından ulaşılabilir bir nitelik taşıyan modeller, zengin ürün çeşitliliği ile ihtiyacınız olan bahçe çatalını bulabilmenize yardımcı oluyor.

Soru 1: Bahçe Çatalları Hangi Materyallerden Üretilir?

Cevap 1: Kullanım alanına göre pek çok seçenek sunan bahçe çatalları, genel olarak paslanma ve aşınma gibi korozyonlara dayanıklı materyallerden üretiliyor. Farklı kalınlıklarda dövme çelik, alüminyum ve plastikten üretilen modeller ile ihtiyacınızı karşılayabilir, bahçelerinizi düzenleyebilirsiniz.

Soru 2: Bahçe Çatalı Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Cevap 2: Materyallerine, kalitelerine ve diş sayısına göre değişiklik gösteren bahçe çatalı fiyatları, her bütçeye uygun birçok alternatif sunuyor. Boyutlarına göre de farklı fiyat seçeneklerine sahip olan el aletleri, seçim yapabilmenizi kolaylaştırıyor.

Soru 3: Bahçe Çatalları Nerelerde Kullanılır?

Cevap 3: Bahçelerinizi veya ekim alanlarınız düzenlemek için kullanabileceğiniz bahçe çatalları, tarımsal faaliyetleriniz için hızlı ve pratik çözümler sunuyor. Toprağı kazmak, havalandırmak ve temizlemek için tercih edilen ürünler, küçük boyutlu modelleriyle de evde yetiştirdiğiniz bitkilerin topraklarını karıştırabilmenizi sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bahçe Çatalı Fiyatları

43 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 43 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?