Bahçe Seti Fiyatları

Bahçenizi temizleyip daha estetik hale getirebilmek için çeşitli ekipmanlardan yardım alabilirsiniz. Çeşitli ağaçları ve bitkileri içeren bahçeler için geliştirilen ürünler, pratik bir kullanım deneyimi elde ederek zaman kazanmanızı sağlar. Elma, vişne gibi çeşitli meyveleri toplarken yararlanabileceğiniz aparatlarla hız elde edebilirsiniz. Meyve toplayabilmenize yardımcı olan aparatlarla tek seferde çok sayıda meyveyi bir arada depolayabilmeniz de mümkün hale gelir. Metal ağza ve bez sepete sahip olan meyve toplama aparatları oldukça kullanışlıdır. Bahçenizde kullanabileceğiniz balta ve bıçak gibi ürünleri daha keskin hale getirmek için bileyici çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Sağlam seramik taşına sahip olan bileyici modellerinin güvenli tasarımı sayesinde bıçak ve balta gibi gereçleri uygun bir şekilde bileyebilmeniz kolaylaşır. Minimum oranda alan kaplayan bileyicileri evinizin garajında ya da atölyenizdeki takım sandığında rahatça saklayabilirsiniz.

Temizlik ve Bakım için Uygun Ekipmanlar

Bahçenizin zeminini süpürmek için süpürge ve faraş modellerini içeren setlerden yararlanabilirsiniz. Ergonomik şekilde tasarlanan bu ürünler plastik gövdeleriyle oldukça esnek ve dayanıklıdır. Beton, toprak ve çimen gibi farklı zeminlere kolayca uyum gösteren süpürgeler, uçlarında yer alan plastik kıllar sayesinde zeminde yer alan istenmeyen maddeleri ortadan kaldırabilmenize yardım eder. Çöpleri belirli bir alana doğru süpürdükten sonra bu maddeleri faraş çeşitlerinin geniş ağızlarına yerleştirerek taşıyabilirsiniz. İç içe geçirerek kullanabileceğiniz setler faraşınızı ve süpürgenizi pratik bir şekilde kullanabilmeniz için idealdir. Fırça sapı çeşitleriyle bahçenizdeki fırçalara uygun saplar sipariş edebilirsiniz. Dayanıklı malzemelerle üretilen fırça sapları, kırılma ve çürüme gibi problemlere karşı oldukça dayanıklıdır. Bahçenizde halılarınızı temizlerken yararlanabileceğiniz el fırçalarıyla halınızın yüzeyindeki kirleri çıkarabilmeniz kolaylaşır.

Bahçıvanların İşlerini Kolaylaştıran Gereçler

Metal malzemeyle üretilen bahçıvan setleri oldukça dayanıklıdır. Toprağınızı havalandırmak ve tohum ekerken konfor elde etmek için tırmık modellerinden yararlanabilirsiniz. Bahçe tırmıklarıyla toprağı kolayca yumuşatıp inceltebilmeniz mümkün hale gelir. Metal kürek çeşitleri ergonomik saplarıyla konforlu bir kullanım yaşamanızı sağlar. Toprağı kazıyıp farklı bir noktaya toprak aktarabilmek için de küreklerden yararlanabilirsiniz. Çapa çeşitlerini  içeren bahçıvan setleri yardımıyla toprağı kısa sürede çapalayabilmeniz kolaylaşır. El arabası modelleri de bahçenizde yararlanabileceğiniz gereçler arasındadır. Toprak taşıma işleminden çöp taşımaya kadar birçok işlemde size yardımcı olarak el arabaları son derece pratiktir. Ergonomik tutamaklarını kullanarak el arabanızı yönlendirebilirsiniz. Dayanıklı lastikleri ile güven veren el arabaları, toprak ve çim gibi yumuşak zeminlerde kolayca yol alabilmeniz için uygundur.

Soru 1: Bahçelere Nasıl Çim Ekilir?

Cevap 1: Bahçenize çim ekmeden önce yabani otları tırmıklarla ayıklayabilirsiniz. Zemini temizledikten sonra çim ekme aletinizi kullanmanız size verim sağlar. Tohum ve solüsyon gibi malzemeleri çim ekme aletlerinin haznesine yerleştirebilirsiniz. Çim ekme aletinin butonunu kullanarak ekim işlemini başlatmanız, kısa sürede bahçenizi daha yeşil bir hale getirebilmenize yardım eder.

Soru 2: Bahçelerde Bulundurulması Gereken Ekipmanlar Nelerdir?

Cevap 2: Bahçenizde çeşitli çiçeklere, meyvelere ve sebzelere yer veriyorsanız bahçıvan setlerini sipariş edebilirsiniz. Kürek, tırmık, çapa gibi ürünleri içeren setlerle toprağınızı ekip biçebilmeniz mümkün hale gelir. Ekim işlemlerinde toprak ve tohum taşırken el arabası modellerinden yararlanabilirsiniz. El arabaları yüksek ağırlıklara sahip maddeleri kolayca kaldırabilmeniz için idealdir.

Soru 3: Bahçe Temizliği Nasıl Yapılır?

Cevap 3: Evinizin bahçesini temiz halde tutmak için fırça ve faraş setlerinden yararlanabilirsiniz. Bahçe hortumu sipariş etmeniz hem çimenlerinizi sulayabilmenize hem de zemini su ile süpürebilmenize olanak tanır. Artıkları ve çöpleri fırça ile süpürdükten sonra faraş ile el arabanıza aktarabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bahçe Seti Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Toplam 24 / 551 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/453962/34001052