Bayer Besin Takviyeleri

Vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminleri ve mineralleri günlük dozda sağlamak üzere geliştirilen Bayer besin takviyeleri, sağlığınızı korumanıza ve gün içinde daha enerjik hissetmenize yardımcı oluyor. Herhangi bir vitamini ya da minerali tek başına tüketebilmenize olanak tanıyan Bayer ürünleri, aynı zamanda çeşitli karışımlar da sunuyor.

İhtiyaç duyulan vitaminin ya da mineralin hangisi olduğunu biliniyorsa, doktor yönlendirmesi doğrultusunda vitamin takviyesi kullanılabiliyor. Eğer yeterli beslenememek gibi bir problemden muzdaripseniz, vücudunuza gerekli desteği sağlamak üzere hazırlanan karışımları kullanmanız öneriliyor. 

Kapsülleri yutmakta zorlanan kişiler için çiğnenebilir tabletler de sunan Bayer, besin takviyeleri konusundaki uzmanlığıyla geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından güvenle tercih ediliyor. 

Sağlığınızı Korumak için Vücudunuzu İyi Dinleyin

Yeterli beslenememek, günümüz koşullarının hemen herkesi son derece yoğun kılması nedeniyle yaygın problemlerden birine dönüşüyor. Bunun yanı sıra besin değerleri açısından fayda sağlayabilecek gıdalara ulaşmak da her daim mümkün olmayabiliyor. Pestisit kullanılmayan, doğal gübre tercih edilerek organik şekilde yetiştirilen besinlere erişmek zorlaştıkça, tükettiğimiz gıdaların değerleri de düşebiliyor. Böylesi durumlarda vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminleri ve mineralleri sağlayamamak ilerleyen vadede hastalıklara yol açabiliyor. İlk etapta halsizlik, baş dönmesi ya da kas ağrısı gibi şekillerde kendini belli eden besin yetersizliği, dikkate alınmadığı takdirde daha ciddi sorunlara neden olabiliyor.

Yoğun bir iş ya da okul yaşantısı olanlar, günlük hayatın koşturmacasına kapılıp yediklerini ihmal edebiliyor. Sık sık antrenman yapmak ya da gebelik gibi faktörler de vücudun normal koşullarda ihtiyaç duyduğundan daha fazla kaliteli besin alınmasını gerektiriyor. Beslenme düzenini adapte etmekte zorlanan ya da yeterli besin alamadığını düşünenlerse sıklıkla besin takviyelerine başvuruyor. Yaptığınız işlere daha konsantre olmanıza imkan tanıyan besin takviyeleri, kullanıcıların verimliliğini artırmak konusunda da başarılı sonuçlar gösteriyor. 

Bayer Besin Takviyelerini Tercih Edin

Bayer imzası taşıyan besin takviyeleri, vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminleri ve mineralleri günlük dozda pratik bir şekilde almanızı sağlıyor. Bayer besin takviyeleri vücutta depo edilemediği için günlük olarak alınması önerilen C vitamini, görme sürecinin sağlıklı bir devam edebilmesi için gereken A vitamini ve bağışıklık sisteminin güçlü kalmasında etkili rol oynayan D vitamini başta olmak üzere daha birçok vitamini tek bir kapsülde sunuyor. 

Güne daha zinde başlamak ve gün içinde aktif olmanız gereken süreçte dinç hissetmek için vücudunuza gerekli desteği sağlayan besin takviyeleri, kullanım açısından herhangi bir sakınca teşkil etmiyor. Yetişkinlerin kullanımı için uygun olan ürünlerin çocukların erişemeyecekleri yerde muhafaza edilmesi gerekiyor. 

Soru 1: Besin takviyeleri zararsızsa neden çocuklar da kullanamıyor?

Cevap 1: Çocukların ve yetişkinlerin günlük besin ihtiyaçları farklılık gösteriyor. Bu yüzden yetişkinler için özelleştirilen ürünlerin çocuklara verilmemesi büyük önem taşıyor. Çocuğunuzun besin takviyesi kullanmasını istiyorsanız, çocuklar için formüle edilen ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Soru 2: Besin takviyeleri iştah açar mı?

Cevap 2: Besin takviyelerinin iştah açma gibi bir özelliği bulunmuyor. Kilo alma gibi bir probleme sebebiyet vermeyen besin takviyeleri, metabolizmayı hızlandırıcı etki de gösteriyor. Bu da beslenme biçiminize ve gün içinde ne kadar aktif olduğunuza bağlı olarak formunuzu korumanıza ve hatta geri kazanmanıza olanak tanıyabiliyor. 

Soru 3: Grip aşısı yaptırmak yerine besin takviyesi kullansam olur mu?

Cevap 3: Aşılar, üretildikleri senenin gribal enfeksiyonlarına karşı kişileri korumayı hedefliyor. Bu da enfeksiyona neden olan virüsün belli bir dozda vücuda verilmesiyle sağlanıyor. Besin takviyeleri ise bağışıklık sisteminizi güçlendirerek, direncinizi artırmak konusunda size destek sağlıyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Bayer Besin Takviyeleri

DSACategoryId/2147483633/60001547/26000865/bayer