Blackspade Outdoor Giyim Ayakkabı Modelleri ile soğuk ve serin aylar çok daha sıcak ve konforlu geçiyor. Geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıları memnun eden Blackspade farklı beklentileri ve tarzları göz önünde bulunduruyor. Konunun uzmanı ekiplerce ve modern teknikler kullanılarak imal edilen giyim ürünleri renk, kalıp, kesim, dikim, ebat, işlevsellik, dokuma, ana malzeme çeşitliliği ile geliyor. Termal ürün serileri hem sıcak tutan yapıları hem de vücuda uygun tasarımları ile farkını ortaya koyuyor. Termal çorap, balaklava, boyunluk, bere, atlet, alt ve üst içlik çeşitleri çocuk ve yetişkinlere özel üretiliyor. Kadın, erkek ve unisex üretimleri bulunan Blackspade markası vücudu kaşındırmayan terletmeyen, ısı yalıtımlı özel üretim kışlık ürünleri ile rağbet görmeye devam ediyor. Kışlık giyim ürünleri arasından zevkinize ve gereksinimlerinize uygun olanlarını satın alabilir, doğru bakım ve muhafaza ile uzun süre kullanabilirsiniz.

İyi Derecede Sıcak Tutan Termal Giyim Ürünleri

  • Kış aylarının negatif etkisini bertaraf etmek, soğuk günleri daha konforlu kılmak Blackspade ürünleri ile mümkün oluyor. Bunun yanı sıra çeşitli modeller tüm mevsimlerde giyilebiliyor.
  • Termal giysi ve aksesuarlar temel olarak vücudunuzun ısısını koruma amacına hizmet ediyor. Böylece vücut sıcak ve kuru kalıyor.
  • Özel yalıtım teknolojisi, vücudu saran yapısı, doğal liflerden imal edilen kumaşı sayesinde harekete bağlı meydana gelen ter oluşumu hızla emilerek dışa aktarılıyor. Böylece kış sporu yaparken de gündelik hayatın koşuşturmacası içerisindeyken de kullanıcı rahat hissedebiliyor.
  • Ürünlerin kalınlıkları değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin; alt ve üst termal içlikleri rağbet gören marka farklı seviyelerde özel modeller tasarlıyor. İç ve dış mekâna uygunluğu da modelden modele farklılaşabiliyor. Örneğin; nem transferi iyi olan ve hızlı koruma özellikli içlikler kullanıcının açık alan ve kapalı alan değişimlerinden çok daha az etkilenmesini mümkün kılıyor.
  • Özel üretim iplikler ve kumaş ile hazırlanan yalıtım bölgeleri soğuk ve serin havaya karşı üstün koruma sağlıyor. Doğal lifler vücudu sıcak tutuyor, tene temasta yumuşaklık hissi veriyor ve terin hızlı kurumasına katkı sağlıyor.
  • Nefes alabilen yapılı Blackspade ürünler konforu oldukça artırması ile fark yaratıyor. Deride oluşan terleme ve nem kumaş üzerindeki kılcal alanlardan dışarı transfer ediliyor. Böylece yoğun hareketlilik sırasında dahi vücut sıcak ve kuru kalıyor, kötü koku oluşumu bertaraf ediliyor ve hijyen sağlanıyor.
  • Blackspade termal ürünler hafifliği ve kolay bakım özellikleriyle de kendini belli ediyor. Öko-Tex 100 standartlarına uygun olarak üretilen Blacspade Thermal giysiler önerilen yıkama ve kurutma talimatlarına bağlı kalındığı taktirde uzun süre kullanılabiliyor.

İşlevsel ve Konforlu Giyim Ürün ve Aksesuarları

Bere, boyunluk ve eldiven gibi ürünleri hem sıcak tutan yapıları hem de kolay kullanım özellikleri ile kendini belli ediyor. Tercih aşamasında sıcaklık kapasitesi ve vücut aktivitesi gibi belirleyenleri dikkate almak önem arz ediyor. Blacspade Thermal ürünleri kayak yaparken, bisiklete binerken, motosiklet kullAnırken, balık tutarken, snowboard yaparken, koşarken kullanıma elverişli bir yapı sergiliyor. Ayrıca gündelik kullanımda mümkün oluyor. -30 dereceden +30 dereceye kadarki sıcaklık değerlerinde giyilebilen modeller işlevselliği ile dikkat çekiyor. Hafif elyaf kumaş sayesinde vücutta olduğunu hissettirmeyen giyim ürünleri kaşıntı yapmıyor, vücudu tahriş etmiyor ve konforun yüksek olmasına doğrudan etki ediyor. Ürünlerin ham maddeleri de aksesuarları da detaylı laboratuvar testlerinden geçirildikten sonra satışa sunuluyor. Beden ölçülerini göz önünde bulundurarak tercih edeceğiniz ürünler sizlere hareket özgürlüğü de sağlıyor. Farklı renk seçenekleri ile sizlere ulaşan kaliteli Blackspade termal giyim ürünleri ve aksesuarları ile her mevsim rahat edebilir, tarzınızı yansıtan serilerle stilinizi dışavurabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Blackspade Outdoor Giyim Ayakkabı Modelleri

1490 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Outdoor Giyim-Ayakkabı
Outdoor Giyim-Ayakkabı
T-Shirt
T-Shirt
Pantolon
Pantolon
Sweatshirt
Sweatshirt
Kapri ve Şort
Kapri ve Şort
Çorap ve Tozluklar
Çorap ve Tozluklar
Termal İç Giyim
Termal İç Giyim
Softshell ve Polar
Softshell ve Polar
Montlar ve Ceketler
Montlar ve Ceketler
Bere
Bere
Eldivenler
Eldivenler
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1490 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/blackspade