Bosch akülü vidalama aletleri her evde bulunması gereken ürün modelleri arasında yer alıyor. Günlük hayatta ev içerisinde pek çok aksilik meydana gelebiliyor. Bu sebeple el aletleri için alet edevat çantası bulunması gerekiyor. Bu alet edevat çantası içerisinde akülü vidalama aletleri önemli materyallerden biri olarak sıralanıyor. Bosch markası 1886 tarihinde Stuttgart'ta kurulan önemli otomotiv parçası sağlayan üretici firmalardan biri olarak biliniyor. Dünya çapında tanınan bu marka birbirinden farklı kaliteli ürünleri ile kullanıcılarda memnuniyet oluşturuyor. Uzun süreli kullanım vaat eden akülü vidalama aletleri de günlük pek çok ihtiyacı karşılıyor. Aynı zamanda profesyonel kullanımlar içinde birbirinden farklı Bosch akülü vidalama modelleri piyasada yer alıyor. Bu ürün yelpazesi pek çok kritere göre çeşitlendirilir. Ürünün sahip olduğu özelliklere bağlı olarak kesme, ölçme, sabitleme, montaj ve diğer pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün sahip olduğu çalışma prensibine göre de farklı modelleri bulunuyor. Akülü, elektrikli, şarjlı ve diğer pek çok unsur ile üretilen modeller kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olacak şekilde tasarlanıyor. Birbirinden farklı onarım teçhizatına sahip olan boş markası kalitesiyle kullanıcılardan tam not alıyor. Yüksek performans göstermesi sebebiyle yapılan işlemler hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Online üzerinden Bosch markasının birbirinden farklı tadilat ve tamirat için gerekli olan akülü vidalama aletleri çeşitlerini görüntüleyebilirsiniz. Bu ürün modelleri arasından ürünün sahip olduğu özelliklerini kıstas alarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bosch Vidalama Matkap 

Bosch vidalama matkap ile vidalar hızlı bir şekilde sıkılabilir. Bu ürün modelleri farklı isimlendirme ile de tanımlanabilir. Akülü matkap ya da şarjlı matkap olarak da bilinen Bosch markasının matkap modelleri, yüksek performans göstermesinin yanı sıra hızlı bir şekilde işlem yapma yetisi sağlıyor. Bosch vidalama matkap ürününün sahip olduğu batarya ile elektriğin bulunmadığı alanlarda dahi tadilat ve tamirat işlemleri gerçekleşiyor. Voltaj değerine göre birbirinden farklı modelleri olan ürünler kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Ürünü salladığı amper değeri Bosch vidalama matkap için önemli özelliklerden biri olarak söylenebilir. Amper değeri yüksek matkap modelleri ile cihaz ile yapılabilecek işlemlerin uzunluğu belirleniyor. Bosch markasının ürünlerinde bulunan ergonomik tasarım ile kullanıcı memnuniyeti oluşuyor. Markanın sunduğu vidalama matkap modelleri ile herhangi bir kas gücü gerekmeden işlemler kolaylıkla gerçekleşiyor. Bu da kullanıcılara işlem sonrası herhangi bir ağrı oluşturmayarak konfor sağlıyor. Böylelikle ürünü kullanan kişiler, daha verimli bir çalışma deneyimine sahip olarak pek çok işlemi hızlı ve yüksek performansla gerçekleştirme imkanı sahip oluyor. Birbirinden farklı niteliklere sahip ürünler tasarımlarına, kullanım alanlarına, çeşitli kapasitelerine ve tasarımlarına göre çeşitlendirilir. Kullanım amacına ve alanına göre Bosch vidalama matkap ürünleri arasında seçimlerinizi yaparak satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

Bosch Vidalama Seti 

Bosch vidalama seti içerisinde birbirinden farklı ürün modelleri bulunuyor. Şarjlı matkap, vidalama matkap ucu seti, lokma ucu seti pek çok parça ürün bir araya getirilerek kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu şekilde Satın alınan ürün modelleri kullanıcıların hem zaman hem de bütçe tasarrufu etmesine olanak sağlıyor. İhtiyacı olan ürünleri bir kaynak üzerinden sahip olan kullanıcılar, birbirinden farklı avantaj elde ederek kullanım kolaylığı elde ediyor. Bu ürün modelleri ile evlerde pek çok dekorasyon işlemlerini kolaylıkla halledebilirsiniz. Tablolar asabilir ya da dekoratif rafları çeşitli biblolarla süsleme imkanına sahip olabilirsiniz. Amatör kullanımları için pek çok çeşitlilikte tasarlanan boş vidalama aletleri ile herhangi bir ustaya gerek olmadan kendi işlerinizi yapma kolaylığına erişebilirsiniz. Aynı zamanda profesyonel kullanımları içinde oluşturulan vidalama matkap modelleri çeşitli endüstriyel alanlarda hızlı işlem yapabilme yetisi sunuyor. Mobilya, tekstil, inşaat ve diğer pek çok alanda kullanım kolaylığı sağlayarak insan gücüne gerek duymadan işlemler gerçekleşiyor. Ürün modelleri ağırlıklarına göre de kullanıcıların tercihine sunuluyor. Ürünün boyutları işlem yapılacak zeminin özelliklerine göre de değişkenlik gösteriyor. Büyük boyutlara sahip ürünler çeşitli kapasitelerine ve değerlerine göre geniş açılı delme işlemi yapabilme yetisi sunuyor. Bu da kullanıcıların en zorlu delme işlemlerinde bile kolaylıkla makineye basınç uygulamadan delme, montaj ya da diğer pek çok işlemi gerçekleştirme imkanı elde ediyor. Hepsiburada üzerinden birbirinden farklı vidalama seti bosch ürünlerini görüntüleme imkanına erişebilirsiniz.

Bosch Tork  Vidalama 

Tork dönme hızı işlemi olarak biliniyor. Yani motor gücünün bir dakikada yaptığı devir sayısı olarak da nitelendirilebilir. Dönüşlerin çok olması yapılan işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştiği anlamına geliyor. Tork vidalama aletleri ile istenilen tork değerine uygun olacak şekilde işlem yapılabiliyor. Bosch tork vidalama ürünleri kullanıcılara avantajlı bir deneyim sunuyor. Güçlü bir motora sahip olduğu için hızlı bir şekilde işlem yapabiliyor. Bunun yanı sıra kullanışlı bir ürün olması sebebiyle kolaylıkla pek çok kişi tarafından tadilat ve tamirat işlemleri gerçekleşiyor. Bu ürün modelleri aynı zamanda şarj edilebilir nitelikli olduğu için elektriğin bulunmadığı alanlarda bile kesintisiz işlem yapabilme imkanı tanıyor. Bunun yanı sıra pilli modeller de kullanıcıların tercih ettiği ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Ürünü uygulayacağınız yüzeyin özelliğine göre birbirinden farklı Bosch tork vidalama aletlerini tercih edebilirsiniz.

Bosch Vidalama Aletleri Satın Alırken Neye Dikkat Etmeli? 

Boş vidalama aletleri satın alırken kullanıcıların dikkat etmesi gerekirken bazı durumlar bulunuyor. Öncelikle kullanıcılar, kullanım alanlarına göre ürün modellerini değerlendirmesi gerekiyor. Ev tipi kullananlar için birbirinden farklı modeller kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu modellerle profesyonel kullanımlar için oluşturulan vidalama aletleri arasında pek çok kapasite farkı bulunuyor. Ayrıca ürünün sahip olduğu watt değeri, volt kapasitesi, amper sayısı ve diğer pek çok etken montaj çalışmalarına doğrudan etki ediyor. Deneyimli kullanıcıları tavsiye ve yorumlarını dikkat ederek ürünün sahip oldukları niteliklere göre siparişlerinizi verebilirsiniz. Şarjlı modeller diğer ürün çeşitlerine göre pek çok kullanım avantajı sunuyor. Herhangi bir elektrik güç kaynağına ya da bir yere bağlı olmadığı için taşınabilir olma özelliği gösteriyor. Bu da her an ve her yerde gerek duyulan tadilat ve tamirat işlemlerinde ihtiyaçları doğrudan karşılama imkanı tanıyor. Bu sebeple pek çok avantaj sunan ürün modelleri arasında ihtiyacınıza uygun olan tercih ederek satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bosch Vidalama Fiyatları 

Boş vidalama fiyatları pek çok faktöre göre değişkenlik gösteriyor. Ürüne sahip olduğu özellikler ve tasarım doğrudan fiyat farkına etki ediyor. Hepsiburada üzerinden birbirinden farklı genişlikte sunulan ürün çeşitliliği, kullanıcıların ilgisini çekiyor. Bununla beraber pek çok ihtiyaç duyulan ürün kolaylıkla bulunabilir. Bosch vidalama aletleri bu platform üzerinden kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Ürünleri çeşitli özelliklerine göre filtreleyebilirsiniz. Aynı zamanda bütçe aralığına göre ürünleri belirleyerek sayfanıza düşürebilirsiniz. Bosch vidalama aletleri fiyatlandırma açısından azalandan artana ya da artandan azalana olacak şekilde listelenebilir. Platformun sunduğu bu kolaylıkla ürünleri hem fiyat hem de kalite performansı açısından aynı anda değerlendirme fırsatına sahip olabilirsiniz. Sunmuş olduğu pek çok kolaylıkla online alışverişin konforuna varabilirsiniz çeşitli indirim ve kampanyalardan faydalanarak satın alacağınız ürün üzerinde indirim kuponu tanımlayabilirsiniz. Böylelikle piyasadan daha uygun fiyatı ürün satın alarak yaptığınız alışverişten kazançlı çıkabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Akülü Vidalama Aletleri

337 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrikli El Aletleri
Elektrikli El Aletleri
Akülü Vidalama
Akülü Vidalama
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Amper
Toplam 24 / 337 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003091/bosch