Aşınan ya da zarar gören yüzeylerde, çekiçleme, delme, kırma veya vidalama işlemi yapmak için kırıcı deliciler ve kırıcılar kullanılır. Pek çok işte kullanım imkânı sunan Bosch kırıcı deliciler ve kırıcılar, belirli bir güç sağlandığında ve yüksek miktarda darbe ürettiğinde farklı işlerde de kullanılır. Normal matkap modellerine göre çok daha güçlü olan ve daha fazla işin üstesinden gelebilen kırıcı deliciler ve kırıcılar evdeki tadilat işlerinin en büyük yardımcıları arasında yer alır. Evde kolaylıkla yapılabilecek tadilat işlerinde yardımcı olduğu gibi büyük çaplı uygulamalarda da üst düzey bir performansla iş yükünü azaltır. Sökme veya yıkma gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebildiği için işin büyük kısmını üstlenmiş olur. Kesme, delme ve kırma işlemlerinde de kullanılabilen Bosch kırıcı deliciler ve kırıcılar testere veya matkap gibi el aletlerine alternatif olarak daha güçlü bir yapıya sahiptir. Bu sayede tadilatı gerçekleştirirken ergonomik yapıları sayesinde yapılması gereken işi tek bir alet sayesinde kolaylıkla halledebilirsiniz.

Teknik özellikleri değişiklik gösteren farklı kırıcı delici ve kırıcı modelleri bulunur. Bunlardan ihtiyaca en uygun olan model seçilebilir. Birden fazla ayarı sayesinde pek çok iş görebilen modeller tercih edilebileceği gibi tek bir uygulamayı daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilen bir model de tercih edilebilir. Bosch markasının ürün gamında, tek başına kırıcı ya da delici olan modeller haricinde iki özelliği bünyesinde barındıran modeller de bulunur. Yüksek Watt gücü değerleriyle üst düzey performanslar ortaya koyan Bosch kırıcı delici ve kırıcılar sayesinde birden fazla işi yapmak da mümkün olur. Ürünler, düzenli bir sıklıkla darbe uyguladığı için en zor alanlarda bile kırma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir. Tadilatla uğraşıyorsanız ya da evinizdeki küçük tamir işlerinizi kendiniz halletmek istiyorsanız Bosch kırıcı delici ve kırıcılar kategorisinden ihtiyacınıza uygun modeli seçebilir ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bosch Kalitesiyle Kırıcı Deliciler ve Kırıcılar

Küçük işlerden büyük işlere kadar tüm uygulamalarda kolaylık sağlayan ürünler sunan Bosch, kırıcı deliciler ve kırıcılar ile tadilatta da pratiklik sunar. Burgulu demire sahip Bosch delicilerin dönme özelliği sayesinde hemen hemen bütün yüzeylerde delme işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Matkabın devrinin kontrol edilebilmesi için ucundaki aparatların uzunluğu ayarlanabilir. Bosch kırıcı deliciler ve kırıcılar bu özellik ile her yüzeyde istenilen işlemi gerçekleştirmeye yardımcı olur. Farklı açılarda delme işlemi gerçekleştirme imkânı sunan Bosch kırıcı deliciler, birçok farklı fonksiyonu da bünyesinde barındırır. Bosch kırıcı deliciler ve kırıcılar üzerinde bulunan kilitleme butonu güvenlik için büyük önem taşır. Modeller devir gücüne, elektrikli ya da akülü olmasına göre ya da yaptığı işlem ve donanım özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Birden fazla alanda kullanıma uygun olan Bosch kırıcı delici ve kırıcı modelleri kullanıcıların beğenisine sunulur. Ucu değişebilen kırıcılar sayesinde farklı büyüklükte ya da farklı zeminlerde kırma işlemi gerçekleştirmek de mümkün olur. Daha ufak işler için tasarlanan matkaplardan çok daha büyük bir güç suna modeller, bu sebeple inşaat işlerinde de sıklıkla tercih edilir. Elle kullanılan ürünlerin ağırlığının ideal boyutlarda olması da kullanım kolaylığı açısından son derece büyük önem taşır. Bosch markası, tasarladığı kırıcı deliciler ve kırıcılarla ergonomik ve kolay bir kullanıma kapı aralar. Muadillerine göre çok daha hafif olan Bosch kırıcı ve delici modelleri, uygulama esnasında ellerin doğal konumunda ve rahat olmasını sağlar. Tutuş konforu sayesinde yapılan işler çok daha sağlam ve özenli olabilir. Ürünler, sağladığı yüksek Watt gücü sayesinde hızlı bir şekilde delme, kesme ve parçalama işlemi yapılmasını mümkün hale getirir.

Akülü olan Bosch kırıcı deliciler ve kırıcılar uzun süreli bir kullanıma kapı aralar. Uzun süreli uygulamalarda ise elektrikli kırıcı deliciler ve kırıcılar tercih edilir. Kablolu modeller de akülü modeller gibi hızlı ve esnek çalışma imkânı sunar. Taşınabilir özellikleri sayesinde ürünleri nakletmek son derece kolaydır. Aletler, sabit bir şekilde çalışabilmek adına darbe pimi donanımıyla üretilir. Darbeden daha az etkilenmeyi sağlayan darbe pimi sayesinde el titremeden kırma ya da delme işlemi yapmak mümkün olur. Bosch deliciler ve kırıcıların sunduğu bir diğer teknoloji olan titreşim kontrolü ile de uygulama yapılmak istenen alanın dışına çıkılmadan işlemi tamamlamak mümkün olur. Bu özellik kullanıcının titreşimi daha az hissetmesine sebebiyet verirken, tüm güç uygulama yapılan alana yönlendirilir ve ortaya etkili sonuçlar çıkar.

Ürünlerin muhafazası ve kolay taşınabilmesi için özel tasarlanmış alet çantaları da kullanıcıların beğenisine sunulur. Bu sayede hem aletler zarar görmez hem de taşıma işlemi kolay bir hâl alır. Alet çantaları, farklı aparatları da kolay bir şekilde taşımaya ve komple çözümler için tüm ekipmanların kullanıcının elinin altında olmasına ortam hazırlar. Bosch markası, alışılmış teknolojisi ve kalitesi ile güvenli bir kullanımın yanı sıra uzun seneler ilk günkü performansını sürdürecek bir ürün satın alma imkânı sunar. Yüksek kırma performansına sahip Bosch kırıcı deliciler ve kırıcılar sayesinde ufak ya da büyük pek çok farklı işlem, zahmetsiz ve pratik bir şekilde halledilebilir. Her ihtiyaca yönelik farklı kırıcı delici ve kırıcılar ile alternatif oluşturan Bosch markası, en iyi malzemeler kullanılarak üretilmiş yüksek kaliteli ürünleri kullanıma sunar.

Kırıcı Delici Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evde önem verilen tadilat işlerini Bosch kırıcı deliciler ve kırıcılar sayesinde halletmek mümkün hale gelir. Fakat bu aletlerin seçimi yapılırken bazı durumlara dikkat edilmesi gerekir. Bu durumlardan en önemlisi kullanılacak olan alana uygun alet seçiminin yapılmasıdır. Seçilecek olan kırıcı delici veya kırıcı, tamiri yapılacak yüzeye uygun olmalıdır. Bir duvar kırılmak isteniyor ya da duvarda zaten açılmış olan bir deliğin büyümesi gerekiyorsa kırıcı deliciler bu işlemi sağlayabilir. Daha karmaşık işlerde kullanılabildiği için kırıcı delici alırken iyi bir araştırma yapmak fayda sağlayacaktır. Yapılacak olan iş göz önünde bulundurularak yapılan araştırma sonucunda kırıcı delici modeli seçilebilir. Çalıştırılırken aletin kullanacağı motor gücü göz önüne alınarak seçi yapılmalıdır. Ürünler, Watt olarak ne kadar yüksek enerji değerine sahipse o kadar güçlü bir performans ortaya koyar. Basınçlı hava ile kırma işlemi yapılan kırıcı delici ve kırıcılar; duvar, fayans gibi alanlarda tercih edilmemelidir. Farklı boyutlarda delikler açmak istiyorsanız delici özelliğine sahip matkaplar kullanılmalıdır. Daha profesyonel ve iş yükü ağır bir tadilat işinde kullanılacak olan kırıcı deliciler ve kırıcılar her iki özelliğe sahip olanlardan seçilebilir. Bu sayede tek bir alet ile birden fazla işin üstesinden gelmek mümkün olur. Kullanım süresine uygun alet seçimi de bu noktada önem teşkil eder. Elektrikli olan modeller ile daha uzun süreli işlemler yapılır. Şarjlı modeller daha ufak tadilat işleri için tercih edilir. Kırılacak olan yüzeye uygun kırıcı ucu temin etmek de etkili ve verimli bir kullanım için önemlidir. Tercih edebileceğiniz Bosch kırıcı deliciler ve kırıcılar işlem esnasında iki elle tutabilme imkânı sunar. Böylelikle tek elle yüksek darbe modunda oluşabilecek kazalar önlenmiş olur.

Kırıcı Deliciler ile Güvenlik

Tadilat işlerinde yalnızca işin yapılışına değil aletin kullanım şekline de dikkat edilmelidir. Delme, kırma gibi işlemler gerçekleştirebilen Bosch kırıcı deliciler ve kırıcılar kullanılırken güvenli bir çalışma ortamı sağlamak büyük önem taşır. Ürünler, özellikle çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir. Olası tehlikelere karşı ürünleri yüksek bir yerde ya da alet çantasında saklamak da etkili bir yoldur. Aletlerin kullanımında mutlaka kişisel koruyucu ekipmanlar da kullanılmalıdır. Ürünler el gücü ile çalıştığı için koruma amaçlı eldiven takılmalı. Kesilen, delinen veya kırılan yerden gelen parçaların zarar vermemesi açısından gözlük kullanılmalı. Bosch kırıcı deliciler ve kırıcılar ile yapılan işlemlerde ortamda birden fazla kişi varsa onların da güvenliklerinin sağlanması açısından gözlük ve eldiven temin edilmeli. Aleti kullanan kişi haricinde etrafta bulunan kişiler en az 3 m işlemin yapıldığı yerden uzak durmalı. Şarjlı kırıcı deliciler ve kırıcılar kullanılıyor ise zaman zaman şarjı kontrol edilmeli ve düzgün bir şekilde şarj edildiğinden emin olunmalı. Şarj ile ilgili herhangi bir sorun yaşanırsa alet kontrol edilmeli. Cihaz, yüzeyde kullanılmadan önce mutlaka deneme yapılmalı. Boşa atma ya da tuşunda tutukluk problemi yaşanırsa alet kullanılmamalı. Bosch kırıcı deliciler ve kırıcılar ile vidalama işlemi yapılırken düşük düzeyde yapılmalı. Her alana uygun güç düzeyi aletin talimatlarına uygun bir şekilde ayarlanmalı. Alet kullanılmadan önce mutlaka güvenlik ve talimat belgeleri okunmalı ve yazan maddelere uygun hareket edilmeli. El güvenliğinizi sağlamak için çalışma alanında yeterli ışık olduğundan emin olunmalı. Rahat edebilmek için ve iyi bir el pozisyonu sağlayabilmek açısından sıkışık bir ortamda kırma-delme işlemleri gerçekleştirilmemeli. İki el ile sağlam bir şekilde tutma sağlanmalı ve duruşa dikkat edilmeli. Yeterli bilgi ve deneyime sahip değilseniz yardım alınmalı veya bilgili bir kişiden rica ederek kullanım sağlamalısınız.

Bosch Kırıcı Deliciler ile Yüksek Performans

Geniş alanlarda kırma işlemi yaparken yüksek performans sağlayan Bosch kırıcı ve delicilerin tercih edilmesi hem pratik hem de verimli bir kullanım imkânı sunar. Alet belirli sıklıkta bir güç uygular. Bu güç ne kadar yüksekse kırma işlemi o kadar hızlı gerçekleştirilir. Yüksek çalışma fonksiyonuna sahip Bosch kırıcı deliciler ve kırıcılar çeşitli özellikleri ile hem profesyonel işlerde hem de ufak işlerde kolaylık sağlar. Kırıcı delici moda sahip olmayan aletler ile büyük işleri halletmek mümkün olmaz. Hem büyük işleri hem de ufak tefek tadilat işlerini halletmeye yardımcı olan Bosch kırıcı deliciler ve kırıcılar, tek bir alet ile farklı uygulamalar yapmaya imkân hazırlar. Profesyonel kullanımlar için de pek çok farklı model sunan Bosch kırıcı ve kırıcı delici ürün grubu, beklentileri karşılar. Ürünlerin tutma bölümleri, uzun süreli ve daha konforlu kullanım için özel olarak tasarlanır. Kırıcı ve delici modelleri, takıp çıkarılabilen farklı aparatları sayesinde birden fazla alanda başarılı bir şekilde kullanılabilir. Delinecek olan alanın daha hızlı ya da daha güçlü kırılabilmesi için farklı kalınlıkta uçlar takılabilir. Bu sayede daha kalın ve kırması zor yüzeylerde Bosch kırıcı deliciler ve kırıcıların gücü işleri çok daha kolay bir hale getirir. Darbe özelliği sağlayan modellerde ise aletin yaydığı titreşimler ve güç önem taşır. Matkaba göre çok daha fonksiyonel özelliklere sahip kırıcı deliciler ve kırıcılar genellikle daha büyük işlerde tercih edilir. Farklı uygulamalar için etkili çözümler sunan Bosch kırıcı delici ve kırıcı modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun seçeneği güvenli ve pratik bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Kırıcı Deliciler ve Kırıcılar

196 ürün listeleniyor
Bosch
Dewalt
Makita
Einhell
Store
CATPOWER
Böhrer
Graizer
RTRMAX
Assur
Bulldozer
Hitachi
Proter
Hikoki
Lieber German
KLPRO
Retools
Assur Plus
Steiner
AEG
790 W
1500 W
1700 W
800 W
100 W
1800 W
1100 W
720 W
1000 W
1400 W
2000 W
880 W
1150 W
1750 W
600 W
1050 W
18 W
2500 W
550 W
750 W
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Darbe Gücü (Joule)
Toplam 40 / 196 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?