Bosch silecek aksesuarları, güvenli ve konforlu bir sürüş için önemli olan silecek ürünlerine kolayca ulaşmanız için geliştiriliyor. Alanında en iyi ürün ödülüne sahip Bosch silecek ürünleri, yağışın yoğun olduğu kış ve bahar aylarında sürücülerin en iyi görüş mesafelerine sahip olmasını sağlıyor. Araçların marka ve modeline uygun olarak Eco, Twin ve Aerotwin serileri bulunan silecekler, hem set hem de tekli olarak ayrı ayrı koleksiyonlardan oluşuyor. Sağlam ve dayanıklı yapıları ile uzun kullanıma imkân tanıyan ürünler, kusursuz silme performansıyla yolculukları konforlu hale getiriyor. 

Bosch Silecek Aksesuarlarının Avantajları

  • Neredeyse tüm araç markalarının modellerine uygun ön ve arka silecek serilerine sahiptir.
  • Yüzeyin tüm noktalarına eşit oranda güç uygulayan ürünler, tortu ve iz bırakmadan maksimum temizlik elde etmenizi sağlar.
  • Korozyona karşı çift katmanlı koruma sağlayan silecek adaptörleri, uzun süre sorunsuz şekilde kullanım imkânı oluşturur. 
  • Silecek lastiklerinde özel olarak geliştirilen dudak yüzeyleri, camlara yapışan böcek ve çamur kalıntısı gibi zorlu kirleri klasik silecek lastiklerine oranla daha iyi temizler.
  • Farklı mevsim şartlarında en iyi sonuçlar için geliştirilen ürünler, hem lastik hem de adaptör değişimlerinin sorunsuz olarak yapılmasını sağlar.

Ödüllü Ürün Serileriyle En İyi Temizlik

Farklı ihtiyaçlara en iyi çözümleri sunmak için geliştirilen Bosch silecek sistemleri, otomobillerden ticari araçlara kadar geniş farklı araçlara uyum gösteriyor. Universal kategoride bulunan Eco serisi, fiyat avantajı ve geniş uyumluluk oranıyla kullanıcılara yüksek performanslı ürün farkını yaşatıyor. Quick Clip tasarıma sahip olan Eco serisi silecekler, pratik montaj işlemi ile ihtiyaç duyduğunuz anlarda kolayca değişim yapmanıza imkan tanıyor. Dört mevsim güvenle ve yüksek performansla kullanılan Twin serisi ürünler, rüzgarlıklı ve rüzgarlıksız tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Çift kenarlı dudak yapısına sahip Twin serisi, yumuşak lastik gövdesiyle yüzeydeki suyu jilet keskinliğinde tahliye ediyor. Yüzeye maksimum baskı yaparken ses düzeyini azaltan Twin serisi, hızlı ayarda kullanıldığı durumlarda bile ses konforundan ödün vermiyor. Geliştirdiği sistemlerle ürünler arası değişiklik yapmaya imkan tanıyan Bosch, Eco ve Twin serisi ürünleri, en gelişmiş ürünü olan Aerotwin modeline uygun hale getirebiliyor. U tipi silecekleri Aerotwin sileceklere dönüştüren adaptör bağlantısı, optimum performansı tüm kullanıcıların yaşamasını sağlıyor. Zorlu hava şartları için geliştirilen Aerotwin, diğer modellere oranla %30 oranında performans artışı sunuyor. Gelişmiş ürün teknolojileriyle üretilen seriler, yenilikçi özellikleriyle cam temizliğine Bosch standartlarını yerleştiriyor. 

Bosch Silecek Kullanımı ve Detayları

Farklı araç türlerine uygun malzeme ve ekipman tasarımlarına sahip Bosch ürünlerinin kullanımında bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Kusursuz ve sessiz temizliğin gerçekleştirilmesinde silecek adaptörlerinin bağlantılarının doğru şekilde yapılması büyük önem taşıyor. Farklı adaptör parçalarına sahip olan ürünlerin, kullanım talimatlarına uygun şekilde takılması gerekiyor. Talimatlar izlenerek yapılan montaj işlemleri, ürünlerden en iyi sonuçları elde etmenize imkan tanıyor. Quick Clik tasarımıyla bağlantı işlemlerini saniyeler içinde çözen Bosch, silecek adaptörlerine lastik takma gibi zorlu işlemleri de kolaylaştırıyor. Araçlarınızın silecek bağlantı noktalarına universal Bosch adaptör yerleştirmeniz, silecek parçalarının kullanım sürelerinin daha uzun olmasını sağlar. Özellikle ticari araçlarda kullanılan geniş ve büyük silecekler için hazırlanan vidalı adaptör serilerinin montajına dikkat edilmelidir. Yüzeye uygulanan ağırlığın artmasını ve çalışma anında sileceklerin savrulmasını önleyen vida bağlantısı, zorlu koşullar dahi maksimum performans elde edilmesini sağlıyor. Farklı araç tipleri ile kavis oranları farklı camlara uygun tasarımlardan oluşan Bosch silecek ailesi, aşınmaya karşı dayanıklı yapıları ile tüm zorlu iklim şartlarında yüksek performans göstermesi için geliştiriliyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Silecek Aksesuarları

Toplam 24 / 115 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024697/20024932/bosch