Bosch Universal silecek modelleri, farklı çeşitleri ile sizlerle. Yüksek performanslı, kaliteli materyallerden imal edilen, uzun ömürlü ve şık görünümleri ile tercih edilen Bosch silecekler, otomobillerde, kamyonlarda, minibüslerde kullanılabiliyor. Uzmanlar tarafından geliştirilen  silecek sistemleri, kötü hava koşullarında bile mükemmel net görüş vadediyor. Silme performansını yükselten modeller, maksimum güvenlik sağlıyor. Bosch, "Auto Motor und Sport" ve "Auto Bild" dergilerinin okurları tarafından en iyi silecek sistemleri seçiliyor. 

Yüksek Performanslı Ekonomik Silecekler 

Bosch silecek çeşitleri içinde Eco alternatifler temel beklentileri karşılayarak kullanıcılara güvenli sürüş vadediyor. Uygun fiyatları ile dikkat çeken Eco modeller, fonksiyonel özellikleri ile beğeni kazanıyor. Süpürgeli silecek iyi silme performansını Bosch kalitesi ile getiriyor. Sağlam metal süpürge ile uzun ömürlü ve dayanıklı kullanım sağlayan Eco modeller, grafit kaplama sahibi. Lastik silecek titizliği ile kusursuzca camları siliyor. Önceden monteli universal adaptör sayesinde Quick Clip denilen hızlı montaj mümkün. Ön camlar için tasarlanan bir üst modeller ise twin yani ikiz silecekler.

Twin Sileceklerin Özellikleri

 • Quick-Clip adaptörler ile kolaylıkla takılıp çıkarılabilen ikiz silecekler, zorlu hava şartları için özel olarak geliştiriliyor.
 • Dayanıklı metal silecek gövdesi, iki misli yüksek korozyon koruması ile silecekler, dayanıklı ve uzun ömürlü.
 • Mükemmel temizlik ve güvenlik için tercih edilen ikiz silecekler tipide, yağmurda rahatlıkla kullanılabiliyor. Twin sileceklerin rüzgarlıklı ve rüzgarlıksız modelleri bulunuyor.
 • Çift materyal teknolojisi, yumuşak silecek lastiği, sessiz çalışan sistemi, sert silme ağzı ile tek hamlede pürüzsüz görünüm ve ışıl ışıl camlar oluşturuyor.
 • Uzun ömrü süresince her an ilk günkü temizlik performansını gösteren modellerde yer alan rüzgarlıklar, yüksek hızda dahi cama tutunuyor.
 • Twin silecekler tüm U tipi silecek kollarına geçirilerek kullanıyor.

Ön ve Arka Sileceklerde Aerotwin Teknolojisi 

Konvansiyonel silecekler Aerotwin'e de çevrilebiliyor. Aerotwin modellerde çengel silecek teknolojisi sayesinde optimum geniş açı ile temizlik gerçekleşiyor. Kolay kayan üst kaplama, esnek kauçuk taban, sessiz silme sistemi ve aşınmaya dayanıklı aksam tüm araçlar için mükemmel kalite sağlıyor. Aerotwin silecekler, sürüş esnasında cama gelebilen haşerat ve inatçı kirlere karşı özellikle direnç sahibi. Bosch arka sileceklerde de ön sileceklerde yer alan temel özellikler bulunuyor. Uzun süreli temizlik vadeden arka silecek modelleri arasında Aerotwin düz bıçak silecekler, metal gövdeli silecekler, dizayn plastik silecekler bulunuyor. Silecek lastikleri eskidiğinde yedek silecek lastikleri ile değiştirilebiliyor. Camdaki suyu süpürürken tozu da arındıran silecekler, kolaylıkla kullanıcılar tarafından monte edilebiliyor.

Ticari Araçlarda da Seçiminiz Bosch Olsun

Bosch'un ticari araçlar için geliştirdiği Aerotwin profesyonel silecek modelleri de diğer çeşitleri oluşturuyor. Kamyonlar, tırlar, karavanlar, minibüsler gibi büyük ve ticari araçlar için geliştirilen seriler, uzun yolda, gece ve gündüz sürüşlerinde, farklı hava koşullarında en net görüşü sağlamak için geliştiriyor. Geniş camların mükemmel temizliğini sağlayan Bosch, tek hamlede daha iyi temizliği mümkün kılıyor. Temizlik etkisini katlamak için cam suyuna özel temizleyiciler, buz önleyiciler eklenmesi tavsiye ediliyor. Ticari araç sileceklerinin avantajları: 

 • Yenilikçi Bosch teknolojisi sayesinde ticari araçlara konfor getiren Bosch modelleri, 800 mm'lik silecek lastiği için yenilikçi vida tipi kilitli adaptör bulunduruyor. 
 • Aerotwin ticari araç silecekleri, %30'a kadar daha uzun kullanım ömrü vadediyor.
 • İdeal silecek performansı gösteren ticari serisi, son derece sessiz çalışıyor.
 • Önceden monte edilen universal adaptörlere kolaylıkla takıp çıkarılabiliyor. 
 • 9x3, 9x4 ve 12x4 kanca boyutları için uygun alternatifler Bosch çatısı altında yer alıyor.

Siz de araçlarınız için uygun boyutlarda, dilediğiniz teknolojideki Bosch Universal silecek modelleri içinden seçiminizi yapın, kolaylıkla siparişinizi oluşturun. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Universal Silecek

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 455 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024697/20024733/bosch