Motor yağı içerisinde bulunan toz, yağ ve küçük partiküllerin süzülmesi görevini gerçekleştiren yağ filtreleri, araçların yağlama sisteminin en önemli parçaları arasında bulunuyor. Motorun performanslı bir şekilde çalışması, ömrünün uzun olması ve motorda zaman içerisinde arızaların oluşmaması için uygun özellikte yağ filtrelerinin kullanılması ve yağ filtresi değişim sürelerine dikkat edilmesi oldukça önem taşıyor. Bosch firmasının farklı araç türleri için ürettiği son derece verimli ve üstün performanslı birçok yağ filtresi modeli bulunuyor.

Bosch Yağ Filtresi Modelleri

Bosch'un içten yanmalı motorlu araçların ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak şekilde geliştirdiği yağ filtreleri, yılların uzmanlığı ile üstün teknolojinin harmanlanması sonucu üretiliyor. Firmanın pek çok benzinli ve dizel araç modeli için satışa sunduğu oldukça geniş bir ürün yelpazesinde yağ filtresi modelleri bulunuyor. Bazı Bosch yağ filtresi modelleri sadece belirli bir otomobil üreticisinin ürettiği tek bir otomobil modeline uyumlu olacak şekilde geliştiriliyor. Bazı yağ filtresi türleri ise bir otomobil markasına ait modelin çeşitli alt modellerinde de kullanılabiliyor. Farklı otomobil markalarına ait otomobillerin yağlama sistemlerinde kullanılabilen pek çok Bosch yağ filtresi çeşidi de bulunuyor. Binek otomobillerin yanı sıra çeşitli motor güçlerindeki araçlar için özel olarak geliştirilen ve oldukça yüksek çalışma verimine sahip olan birçok Bosch yağ filtresi modeli satışa sunuluyor. Yağ filtrelerinin hangi araç markasına, modeline ya da modellerine uygun olduğu bilgisi ürünlerin açıklamalarında belirtiliyor. Satışa sunulan yağ filtresi sadece belirli bir yıldan sonra üretilen otomobil modellerine uyumlu ise bu bilgi de yine ürün açıklamalarında yer alıyor.

Bosch Yağ Filtresi Fiyatları

İçten yanmalı araç motorları için en önemli parçalardan biri olan ve motorlardan beklenen performansın alınabilmesinde kritik bir önemi bulunan yağ filtrelerinin, farklı fiyat aralıklarında modelleri bulunuyor. Bosch yağ filtresi fiyatları otomobillerin yakıt tipleri, motor güçleri ve markaları gibi özelliklere göre değişiklik gösterebiliyor. Motor yağının içindeki toz, kir ve çeşitli partiküllerin en iyi şekilde süzülebilmesi için aracınızın marka ve modeli ile uyumlu olan yağ filtrelerini satın almaya dikkat etmelisiniz. Yüksek performanslı ürünleriyle dünya genelinde araç sahiplerinin en çok ilgi gösterdiği markalardan biri olan Bosch'un, bütçenize en uygun olan yağ filtrelerini satın alabilirsiniz.

Bosch Yağ Filtrelerinin Üstün Özellikleri

  • Gelişmiş teknolojinin yılların Ar-Ge deneyimi ile birleştirilmesi sonucu üretilen Bosch yağ filtreleri, araçların yağlama sistemlerine yüksek seviyede uyum sağlıyor.
  • Tozu, kiri ve aşınma sonucu oluşan küçük partikülleri etkili şekilde süzen yağ filtreleri birçok araç sahibinin favori ürünleri arasında bulunuyor.
  • Filtrelerde kullanılan filtreleme kâğıtları oldukça dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretiliyor ve daha uzun bir filtreleme ömrü sunuyor.
  • Gelişmiş teknoloji ürünü olan Bosch yağ filtrelerinin sahip oldukları tasarım, motor yağının vaktinden önce aşınması sorununu engelliyor.
  • Oldukça çevre dostu malzemelerden üretilen üstün performanslı filtreler, motorları korudukları gibi çevrenin korunmasına da katkıda bulunuyor.

Yağ Filtreleri Ne Zaman Değiştirilmelidir?

Yağ filtreleri zaman içerisinde yıprandıkları ve belirli bir kullanım süresi sonunda görevlerini tam olarak gerçekleştiremedikleri için belirli periyotlarda değiştirilmeleri oldukça önem taşıyor. Yağ filtresi değişimleri genelde araçların periyodik bakımları esnasında yapılıyor ve her araç üreticisi tarafından filtrelerin kaç kilometrede bir değiştirilmesi gerektiği belirtiliyor. Zamanında değiştirilmeyen yağ filtreleri ise yağlama sisteminde bulunan yağın azalmasına ve sürtünmeden dolayı aşınmalara sebep olarak motor ömrünü ve performansını düşürüyor. Araç sahipleri tarafından en çok tercih edilen markalardan olan Bosch'un yağ filtrelerini satın alarak, motorunuzun ömrünü ve performansını artırabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Bosch Yağ Filtresi Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 1870 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/60001489/20024146/bosch