Uzun yıllardan beri ürettiği ürünler ile yaşamınıza eşlik eden Bosch, dünya çapında ünlü markalar arasında bulunuyor. Çok çeşitli müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürettiği yenilikçi ürünler ile Bosch markası yaşam kalitesini yükseltiyor. Bosch yapı market-bahçe-oto ürünleri ile pek çok alternatif sunuluyor. 

Hayatınıza Kolaylık Katan Yapı Market Ürünleri

İnşaat, marangozluk gibi çok geniş kullanıma sahip olan Bosch elektrikli aletler, işlerinizi kısa sürede tamamlayarak zaman tasarrufu elde edilmesini sağlıyor. Bosch elektrikli aletler birçok iş kolu için ihtiyaç duyulan zımpara, matkap, taşlama, seramik kesme makinesi, akülü vidalama gibi ürünleri içeriyor. 

Çeşitli sektörlerde gerekli olan Bosch ölçüm cihazları, hassas ölçüm özellikleriyle uzaklık ve açı ölçme işlemleri gerçekleştiriliyor. Lazermetre lazer ışınları yardımıyla mesafeleri, eğimleri ve aralıkları ölçmede kolaylık sağlıyor. 

Manuel kullanıma sahip Bosch el aletleri farklı çeşitleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırmak için üretiliyor. Sabit çalışma sıcaklığı sağlayan silikon tabancaları, dayama kolu sayesinde emniyetli bir duruş sunuyor ve tüm malzemeleri yapıştırmaya uygun yapıları ile öne çıkıyor.

Birçok eşyanın imalatında ve üretime destek amaçlı kullanılan büyük ya da küçük malzemelerden oluşan Bosch hırdavat ürünleri tercihiniz oluyor.

Her tipte boya için kolay püskürtme sağlayan boya tabancaları, omuz askılı tasarımı ile enek ve konforlu bir çalışma imkân sunuyor. Easy Select döner tuş sayesinde boya miktarı kolayca ayarlanıyor. 

Bosch yapı market-bahçe-oto ürünleri gösterdiği maksimum performanslar ile beğeni kazanıyor.  

Güvenli Bir Sürüş Sunan Oto Aksesuar Ürünleri 

Aracın iç ve dış parçalarında ortaya çıkan bozukluklar oto yedek parçaları ile tamamlanıyor. Fren sistemi, yürüyen aksam, elektrik aksam, motor aksamı, mekanik aksam gibi ürünleri içeriğinde barındıran Bosch oto yedek parçaları yüksek kaliteleri ile kullanılıyor.

Motor yağı içerisindeki materyallerin temizlenmesini sağlayan oto filtreleri, motor ömrünün uzamasına ve yakıt tasarrufu yapılmasına yardımcı oluyor. Bosch oto filtreleri polen, yağ, hava ve yakıt çeşitleri ile aracınız için uygun olan ürünü sunuyor.

Buji, bobin, marş motoru, enjeksiyon gibi aracın hareket etmesini sağlayan Bosch ateşleme sistemi yedek parça ürünleri keyifli yolculuk sunuyor. 

Bosch oto aksesuar ürünleri, aracınızın ilk günkü kadar yeni görünmesini sağlıyor. Bakım temizlik ürünleri, aydınlatma ürünleri, korna ürünleri, yağ ve motor katkı ürünleri ile aracınız uzun ömürlü kullanılıyor.

Her araca özel olarak üretilen silecekler, en üst seviye silme temizliği ile camlarda mükemmel netlikte görüntüler sağlıyor. Bosch silecekler korozyona ve değişken hava koşullarına dayanıklılığı ile aracınızda güçlü performans sunuyor.

Ergonomik Kullanıma Sahip Bahçe Aletleri

Bahçe düzenleme işlerinden meyve ve sebze toplamaya kadar birçok farklı işlerde kullanılan Bosch tarım makineleri, işlerinizin kısa sürede bitirilmesini sağlıyor. 

Ergonomik tasarımları sayesinde ön plana çıkan tarım makineleri, işlevsel özellikleri ile toprağın işlenmesini kolaylaştırıyor. 

Çim biçme makineleri, zincirli ağaç kesme makineleri, tırpanlar, yaprak ve dal öğütme makineleri ürünleri ile Bosch tarım makineleri dikkatleri üzerine çekiyor.

Herkesin bütçesine uygun olan Bosch yapı market-bahçe-oto ürünleri pratik kullanımları ile yaşamınızın her anında yanınızda bulunuyor. 

Fonksiyonel Özellikleri ile Dikkat Çeken Motosiklet Ürünleri

Farklı parçalardan oluşan motosiklet için gerekli yedek parçalar Bosch markası altında bulunuyor. 

Konforlu yolculuk sunan aküler, elektrik enerjisi depolayarak motosiklet ateşleme sistemine güç veriyor ve motosikletin yolda kalmasını önlüyor.

En zorlu şartlarda bile uzun saatler çalışma gösteren aküler, ihtiyaç duyulduğu anda tam çalışma performansı sağlıyor. 

Özel dayanıklı tasarımı sayesinde sızdırma yapmayan aküler motosiklet, atv, jetski, çim biçme makinesi ve kar kızaklarında kullanılabiliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Yapı Market-Bahçe-Oto

10.000+ ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Bahçe
Bahçe
Motosiklet
Motosiklet
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?