Burberry Parfümler

Burberry parfümler, stili tamamlayan çarpıcı kokuları sayesinde, kadın ve erkeğin her ortamda dikkat çekmesini sağlar. Teninizin özellikleri ve yaşam tarzınızı göz önünde bulundurarak seçtiğiniz parfümler ile karakteristik bir uyum içine girerek büyüleyici bir etkiye sahip olabilirsiniz.

Burberry Parfüm

İngiliz kökenli bir marka olan Burberry, sade, kendine has renkleri, çizgileri ve desenleri ile 150 yıldan fazladır modaya yön verir. Yarattığı stili tam anlamıyla yansıtabilmek için kadın ve erkeklerin parfümleri ile de ayrıca ilgilenir. Koleksiyonlarında gösterdiği özeni, parfümlerine de yansıtan Burberry, stilinin ipuçlarını, kadın ve erkeğin taşıyacağı kokular üzerinden sergiler. Ürünleri, birçok farklı esanslardan değil, kendi karakterini yansıttığını düşündüğü özel kokulardan oluşturmaya dikkat eder.

Parfümlerini de tıpkı kıyafetleri gibi kadın ve erkeğin üzerine giydiren Burberry, çiçeksi, meyveli ve odunsu notalar üzerinde yoğunlaştığı kokuları özenle formüle eder. Genellikle günlük kullanıma ve tüm cilt tiplerine uygun olan Burberry parfümlerinin, temiz tene uygulanması önerilir. Gün içinde koku tazelenmek istenildiğinde, çantada taşınabilecek bir şişe parfüm ya da deodorant ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Burberry Bayan Parfümü

Kadının güzelliğini ve zarafetini, eşsiz kokusu ile birleştiren Burberry, kadının tarzını oluşturmasında önemli rol oynar. Çiçeklerin benzersiz kokusunu, kadının üzerinde taşımasını sağlayarak kadınlara her zaman baharı yaşatır. Meyveli notalar ile tatlı bir yaz akşamı serinliği sunar. Odunsu kokular ile ciddi, sofistike bir stil sergileyebilmeyi sağlar. Zarif, güçlü ve stil sahibi kadının, kendine has tarzını yansıtmasında önemli bir yer tutar.

Burberry Classic, Burberry Touch, Burberry The Beat gibi eau de toilette ve eau de parfüm çeşitleri sayesinde kendinize uygun bir kokuyu bulabilmenizi sağlar. Burberry’nin formüle ettiği 150 ml’lik deodorantlar da günlük olarak kullanılabilir. Deodorantlar, eğer parfümler ile aynı seçilir ise birbirlerini tamamlayabilir. Parfüm ile aynı isimli deodorant seçilir ise kokuyu sabitleyebilmek kolaylaşır. Bunun için sabah evden çıkarken kullandığınız parfümden sonra, gün içinde kokuyu tazelemek için deodorantı kullanmanız yeterlidir. Spor çantanızda sürekli olarak taşıyabilirsiniz. Parfümlerin üst, orta ve dip notalarını inceleyerek size uygun olacağını düşündüğünüz birini seçebilir ya da sürekli kullandığınız parfümü tercih edebilirsiniz.

Burberry Erkek Parfümü

Güçlü, erkeksi, hoş kokular sunan Burberry erkek parfümleri, odunsu ve baharatlı esansları ile ferahlık vadeder. Spor şıklığa ayrı, klasik stile ayrı ilham veren kokuları inceleyerek uygun bir Burberry edinebilirsiniz. Odunsu kokular, ilk duyumsandığında baskın olsa da yerini ferahlığa bırakır. Baharatlı kokular, erkeksi bir kokunun izlerini arkada bırakabilmeyi sağlar. Ferahlık ve rahatlık sağlayan kokuları ile günün her anında temiz tene uygulanabilir.

Burberry Classic, Burberry Weekend, Burberry Brit Rhythm gibi eau de toilette çeşitleri, 100 ya da 90 ml’lik ambalajlarında sunulur. Ten özeliklerine uygun koku belirlendikten sonra aynı şekilde parfümün deodorantı da alınarak iki ürün birlikte kullanılabilir. Böylece kokuyu etkinleştirmek mümkündür. Özellikle Burberry Classic’i hem deodorant hem de parfüm olarak tercih edilebilir, böylece deodorant ambalajının pratik taşıma avantajından yararlanılabilinir. Gün içinde ihtiyaç duyulduğunda, spor sonrası ya da sıcak yaz günlerinde sık kullanıma uygundur.

Burberry Parfüm Fiyatları

Burberry parfümler, kokularının kalıcı olması ile sıklıkla tercih edilir. Parfüm fiyatları; ürün tipine, ürünün miktarına ve özelliğine göre farklılık gösterebilir. Eşsiz kokuları ile farklı seçenekler sunan Burberry parfümlerden bütçenize uygun bir deodorant, eau de toilette ya da eau de parfüm tercih edebilir, uzun süre kullanacağınız ve vazgeçemeyeceğiniz kokulara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz özel günlerde sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Burberry Parfüm Fiyatları ve Çeşitleri

Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Parfüm
Parfüm
Erkek Parfüm
Erkek Parfüm
Kadın Parfüm
Kadın Parfüm
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 113 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/burberry