Carraro Bisikletler

1924’ten beri, tasarım ve yüksek kalite ile bisiklet tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılayan Carraro, bir İtalyan markasıdır. Marka, Avrupa Birliği güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanan bisikletleri ile güvenliğinize her zaman öncelik verir. Estetik tasarım ve performansı ile öne çıkan firma, sürekli olarak kendini yenileyerek ürünlerini geliştirir.

Carraro Bisiklet

Üretim, tasarım, yaygın servis ağı ve güvenilir garanti sistemi ile Carraro, kullanıcılarının memnuniyetini her zaman önde tutar. Trendleri takip ederek özgün tasarımlar ortaya koyarken yaygın servis ağı ve garanti sistemi sayesinde, ürün ile ilgili her türlü soruna çözüm bulur. Çocuk serisi, şehir serisi, yol serisi ve dağ serisi ile farklı ihtiyaçlara cevap verir. Güvenli sürüşler için farklı yol özelliklerine uygun modeller tasarlar. Çocuk serisi haricindeki modellerde, erkek ve kadınların anatomisine uygun farklı tasarımları bulabilmek mümkündür.

Küçüklerin ilgisini çeken farklı renk ve tasarımlara sahip çocuk serisi ile küçük yaştan itibaren bisiklet sürmenin keyfine varılmasını sağlar. Şehir serisinde, kısa mesafe sürücüler, şehrin sokaklarında tur atmak isteyenler, şehir içi bisiklet yollarını kullananlar için uygun tasarımlar sunar. Yol serisi içinde yer alan modelleri, yarış bisikletleri ile benzer özellikler gösterir. Hız ve rekabeti ön planda tutan sürücüler için ideal bir seçimdir. Dağ serisi, taşlı ve engebeli dağlık yollar, arazi koşulları için uygun tekerlek, jant, gövde tasarımı sunar.

Her yaştan bisiklet tutkunu için uygun modeller ve farklı yol özelliklerine uyumlu tasarımlar sunan Carraro, sadece işlevsel değil estetik özellikleri de tasarımlarına yansıtır. Renk seçimlerinde, tasarımı tamamlayan aksamlarda, çocuk, kadın ve erkeğin estetik zevkini önde tutar. Çocukların ilgisini çeken renkli tasarımlar, kadın ve erkeklerin beğenisini toplayan estetik özellikleri modellerinde kullanmaya özen gösterir.

Carraro Bisiklet Fiyatları

Bisiklet fiyatları, model çeşitliliği, tasarım ve seri koleksiyonlarına göre farklılık gösterebilir. Geniş bir fiyat aralığı bulunan Carraro ürünleri arasından her bütçeye uygun bir model bulunabilir. Yapmanız gereken, ihtiyacınız olan bisiklet serisine karar vermek ve size uygun modeli seçebilmektir. Carraro gibi yüksek kalite bir bisiklet tercihi yapıyorsanız, ürünün sunduğu her türlü avantajdan da yararlanabilirsiniz. Carraro bisikletlerde, her zaman fiyat kalite dengesi kurulduğundan emin olabilirsiniz.

Bisiklet seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken konular hakkında bazı öneriler vardır. Bunlardan birisi, sürücüsünün boy uzunluğunun bisiklet ile uyumlu olması gerektiğidir. Zeminden bisiklet gövdesine kadar olan uzunluk ölçüsü ile boy ölçüsü eşleştirilerek belirli bir standart oluşturulur. Kaliteli bisiklet markalarının ürün bilgisi kısmında bu ölçü yazılı olduğu için rahatlıkla tercihinizi yapabilirsiniz.

Tercihinizi Carraro’dan yana yaparsanız, profesyonel bisiklet sürücüleri arasında yerinizi alabilirsiniz. İtalyan tasarımın inceliklerine, kaliteli parça kullanımının verdiği güvene ve bisiklet binmenin zevkine tümüyle varabilirsiniz. Carraro’nun modelleri ile şehir içinde saatler süren gezintilere çıkabilirsiniz. Modelleri spor amaçlı kullanabilir, işe ya da okula gidebilirsiniz. Böylece günlük egzersiz sürenizi artırır, trafik stresinden uzaklaşır, keyifli ve sağlıklı bir yaşamı tercih edebilirsiniz.

Hafta sonu dağ bisikletiniz ile ormanlık alanlarda, şehrin gürültüsünden uzak gezilere katılabilirsiniz. Çocuklar için güvenli bir tercihte bulunarak her çocuğun tatmak istediği bisiklet zevkini tatmin edebilirsiniz. Hızı seviyor iseniz yol serisi içinde yer alan modellerden birini deneyebilirsiniz. Shimano markasına ait vites ve aksamları kullanan Carraro, her türlü yolda güvenilir sürüş keyfi yaşamanızı sağlar. Kullandığı her parçayı özenle seçtiği modellerinden kendiniz ya da sevdikleriniz için uygun modelleri inceleyebilirsiniz. Tüm aile üyelerine uygun bir model seçerek hafta sonlarını keyifli hale getirebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Carraro Bisiklet Fiyatları

130 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Jant
  1. 26 inç
  2. 28 inç
  3. 24 inç
  4. 27,5 inç
  5. 20 inç
  6. 29 inç
  7. 27 inç
 6. Markalar A-Z
  1. Carraro Bisikletler
  2. Salcano Bisikletler
  3. Bianchi Bisikletler
  4. Kron Bisikletler
  5. Voit Bisikletler
  6. adidas Bisikletler
  7. Dynamic Bisikletler
  8. Nike Bisikletler
  9. Altis Bisikletler
  10. Puma Bisikletler
  11. Delta Bisikletler
  12. Hattrick Bisikletler
  13. Shimano Bisikletler
  14. XLC Bisikletler
  15. Sram Bisikletler
  16. HSGL Bisikletler
  17. Narr Bisikletler
  18. KNT Bisikletler
  19. Kaliteplus Bisikletler
  20. Vona Bisikletler
  21. Schwalbe Bisikletler
 7. Vites A-Z
  1. 21 Vites
  2. 24 Vites
  3. 16 Vites
  4. 14 Vites
  5. 22 Vites
  6. 18 Vites
  7. 12 Vites
  8. 3 Vites
  9. 7 Vites
  10. 6 Vites
  11. 8 Vites
  12. 10 Vites
  13. 20 Vites
  14. 26 Vites
  15. 27 Vites
 8. Bisiklet Tipi
 9. Renk A-Z
 10. Fotoğraflı Değerlendirme
 11. Satıcı A-Z
 • Marka Carraro
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/carraro
Başa dön