Çelik Jant Modelleri ve Fiyatları

Sosyal hayatın hareketli bir hal alması ve çalışma hayatının yoğun temposu, arabalara olan ihtiyacı artırır. Günlük yaşantınızda kullandığınız araçlar için tercih edeceğiniz kaliteli aksesuarlar, aracınızın daha sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu noktada tercih edebileceğiniz çelik jant ürünleri, arabanın hareket etmesi için temel aksamlardan biri olarak karşınıza çıkar. Tamamen çelik kullanılarak üretilen çelik jant seçenekleri, sağlam ve dayanıklı olması nedeniyle araç sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilir. Oto lastik çeşitlerine geçirilmesiyle kullanıma hazır hale gelen bu ürünler, son derece uzun ömürlüdür. Lastiklerin yumuşak yapısına uygun olarak imal edilen parçalar, aracın belirli hızlarda hareket etmesini sağlamak için kullanılır. Nizami bir biçimde lastiğe geçirilen çelik jant çeşitleri yalnızca araçlar için değil, bisiklet ve motosiklet kullanan müşteriler için de özel olarak üretilir. Ürünün kullanılacağı araca uygun olarak seçilen modeller, tekerlek lastiğine uyumlu olacak şekilde seçilir. Aracın lastiğinin büyüklüğü baz alınarak farklı ölçülere sahip seçenekler arasından seçim yapılır. Araçların yol tutuşundan estetik görünümüne kadar birçok durumu etkileyen ürünler, farklı tasarım modellerine sahiptir. Renk olarak çelik renginin ön plana çıktığı ürünler şık bir duruşa sahiptir. Uygun fiyatlı modellere göz atarak aracınız için uygun doğru ölçülere sahip ürünü satın alabilir, ulaşım ihtiyacınızı şık ve sağlam bir şekilde karşılayabilirsiniz.

İyi Bir Yol Tutuşu İçin Çelik Jant Modelleri

Motosiklet, bisiklet ve araba gibi taşıtlar için özel olarak üretilen parçalar, bu araçların kozmetik görünüşünden yol tutuş performansına kadar birçok farklı durumu etkiler. Virajlı yollar, engebeli araziler ve şehiriçi düz yollarda aracın yol tutuşunu etkileyen jantların dayanıklı ve sağlam yapıda olması gerekir. Bu nitelikler göz önünde bulundurularak tamamen çelik malzemelerin kullanımıyla tasarlanıp üretilen modeller güvenli bir sürüş için gerekli nitelikleri taşır. Sağlam duruşları ve estetik görüntüleriyle aracınızı dilediğiniz gibi dizayn etmenize yardımcı olan parçalar, arazi ve şehir içi yollarında emniyetli bir şekilde ilerlemenize yardımcı olur. Ulaşımı karşılayacak olan araçların çalışma performansı ve kalitesi yüksek oranda araç üzerinde kullanılan aksamlara bağlıdır. Aracın lastiğine takılan jantların sağlam bir tutuşa sahip olması meydana gelebilecek olumsuz durumların önüne geçer. Farklı ölçülere sahip olan çelik jant modelleri popüler binek araçlar baz alınarak üretilir. Bisiklet, araba ve motosiklet için özel olarak üretilen ürünler bu araçların ihtiyaçları doğrultusunda özenle tasarlanır. Tekerlek boyutuna ve kapasitesine uygun olarak tasarlanan parçalar, kullanılacak taşıtın güvenli bir şekilde yol tutuşuna sahip olmasını sağlar. Lastik güvenliği ve maksimum performanstan sorumlu olarak nitelendirilen jantlar bu parçalardan bir tanesidir. Yol alırken güvenli bir şekilde ilerlemenizi sağlayan bu parçalar, kolay montaj özellikleriyle dikkat çeker. Satın aldığınız parçaları kullanmak istediğiniz aracın tekerlek lastiğine kolayca geçirebilirsiniz. Özenle geçirdiğiniz jantlar, aracınızın artık hareket edebilir hale gelmesini sağlar. Lastiğin güvenli bir şekilde etrafında tur atmasına yardımcı olan ürünler, yumuşak dokuya sahip olan lastiklerin daha sert ve sağlam bir duruşa sahip olmasına yardımcı olur. Araçlar için önemli bir yere sahip olan çelik jant nedir sorusunun cevabı bu şekilde karşılanır. Aracınızın için temel aksamlardan bir tanesi olan bu ürünün modellerine göz atabilir, kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı modellere göz atabilir, bütçe dostu alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

Kaliteli Araç Donanımı İçin Çelik Jantlar

Paslanmaya dayanıklı olan çelik malzemeler, aracınızın uzun vadede estetik görüntüsünü korumasına yardımcı olur. Paslanma yapmayan ürünler, lastiklerinizi uzun süreli olarak güvenli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Araç tekerleklerinin lastiğinde iç bölgeyi oluşturan jantlar, arabanın temel olarak ayakta tutulmasına yardımcı olur. Yumuşak bir dokuya sahip olan lastiklerin sert bir şekilde ayakta durmasına yardımcı olan ürünler, sağlam ve dayanıklı özellikleriyle dikkat çeker. Yol tutuşu maksimum seviyeye getiren çelik jant ürünleri, kaliteli hissiyatları ve emniyetli özellikleriyle araçlar için vazgeçilmez parçalar arasında yerini alır. Çelikten üretilen ürünler, genellikle açık gri renktedir. Klasik jant görüntüsüne sahip olan bu parçalar, farklı zevklere sahip müşteriler için çeşitlendirilir. Araç tasarımınızı gerçekleştirirken sıradışı dokunuşlar yapmaktan hoşlanıyorsanız siyah çelik jant seçeneklerine göz atabilirsiniz. Çelik jantlarda renk seçenekleri oldukça çeşitlidir. Siyahın yanı sıra lacivert modeller de ön plana çıkar. Araç tasarımınızı taşıtınıza uygun bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak farklı renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Temelinde çelik malzemelerin yer aldığı parçalar, aracınızın sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra estetik bir görüntüye sahip olmasına da yardımcı olur. Araçlarınızı modifiye bir şekilde dizayn etmek istiyorsanız farklı aksesuarlara da göz atabilirsiniz. Kendi zevkinize göre dizayn edebilmenizi sağlayacak olan farklı aksesuarlarla arabanızı renkli bir şekilde dekore edebilirsiniz. Montaj ve diğer işlemler için ihtiyaç duyduğunuz yedek parçaları temin ederek, bireysel olarak arabanızla ilgilenebilirsiniz. Aracın tekerleğini şaseye montaj yapmak istiyorsanız tekerlek hubı modellerine göz atabilir, ihtiyacınıza uygun olan seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Fonksiyonel Özellikleriyle Çelik Jant Modelleri

Jant tercihi yapılırken araca uygun olan modelin tercih edilmesi önem taşır. Aracınızın niteliğine uygun olarak üretilen çeşitli jant modelleri arasından doğru olanı tercih etmeniz, araç performansını direkt olarak etkiler. Yol tutuşunun maksimum düzeyde kalmasını sağlayacak olan doğru ve nitelikli jantlarla sürüş keyfini artırabilirsiniz. Hem görsel hem de teknik olarak önemli yer tutan jantlar, tasarım, model, ebat ve renk bakımından çeşitlilik gösterecek şekilde üretilir. Bu çeşitlilikler içerisinden tercih yapmak için aracın modeline ve tasarım özelliklerine uygun olan ürüne göz atmanız gerekir. Kişisel zevklerinize uygun olarak tercih yapabilmeniz için farklı renk alternatifleri bulunur. Görsel kalitenin yanı sıra güvenli bir şekilde yol seyri için de önem arz eder. Aracın kaliteli bir şekilde çalışmasını sağlar. Yol sürüşü esnasında kir, su ve toz gibi parçaların araç içerisine girmesini engeller. Bu sayede aracın daha temiz kalmasını sağlar. Aynı zamanda aracın sorunsuz bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Teknik olarak bir aracın hareket etmesini sağlayan temel parçalardan bir tanesi olan jantlar, çelik malzemelerden üretiliyor olması nedeniyle uzun ömürlü olma özelliği gösterir. Sağlam malzemelerden üretilen ürünler, dayanıklı özellikler gösterir. Jantlar araç içerisinde yer alan aks sisteminin bir parçası olarak yer alırlar. Bu parçalar, tekerleğin dönme hareketine yardımcı olur. Bu dönme hareketini ileterek aracın sağlıklı bir şekilde hareket etmesini sağlar. Aracın yol tutuş performansını yüksek oranda etkileyen çelik jant özellikleri yakıt tüketiminin sağlıklı bir oranda tutulmasını sağlar. Aracın kolay bir şekilde yol almasını sağlayan bu ürünler, yakıt tüketim performansının da müşteri dostu düzeylerde seyretmesini sağlar. Farklı tasarımlara sahip olan çeşitli jant modelleri, aracını dizayn ederken çeşitli zevklere sahip olan müşterilere hitap eder. Geniş ürün yelpazesine sahip olan ürünler arasından otomobilinize ya da bisikletinize uyumlu modelleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünle aracınızı dilediğiniz gibi modifiye edebilir, kozmetik görüntüsünü devam ettirebilirsiniz .Aracı koruyan, kozmetik görüntüsünü tamamlayan bu parçalar, uygun fiyatlar üzerinden satışa sunulur. Jant modeline ve büyüklüğüne göre çeşitlilik gösteren fiyatları inceleyerek bütçenize uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Farklı renk ve modellere göz atarak kendi aracınız için uygun olan parçayı tedarik edebilirsiniz.

Aracınız İçin En Doğru Çelik Jantlar

Motorlu taşıtların ve bisikletlerin sağlıklı bir şekilde çalışması için, yüksek kapasiteye sahip çelik jantların kullanımı önem arz eder. Bu ürünler, aracın kapasitesinin tam olarak kullanılmasını sağlar. Şehir içi trafikte ve engebeli arazi yollarında aracınızdan tam olarak performans alabilmenizi sağlayacak olan çelik jant faydaları aracınızdan tam performans elde etmenizi sağlar. Aracınız için tercih ettiğiniz çelik jant modeli, aracın hareket kabiliyetinden görseline kadar birçok farklı konuda etkili özelliklere sahiptir. Aracın tam olarak hareket etmesini sağlayan çelik jantlar, dışarıda yer alan su, kir ve toz gibi çeşitli maddelerin araç içerisine girmesini engeller. Bu sayede aracın korunması sağlanır. Aynı zamanda tekerleklerin iç çevresini sarmalayarak daha sert ve yüksek performansa sahip bir tutuş için gerekli ortamı sağlar. Aracınız için doğru jant modelini bulmak adına öncelikle tekerlek ölçülerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Tekerlek ölçülerine ve aracınızın modeline bağlı olarak yapacağınız tercih, taşıtınızdan maksimum verim almanıza yardımcı olur. Dayanıklı bir yapıya sahip olan ürünler, aracınızın lastiğini sağlam bir şekilde tutar. Çelik maddelerin kullanımı ile üretilen ürünler sağlam yapılarıyla uzun ömürlü olarak kullanım imkanı sağlar. Bu sayede ekonomik bir şekilde aracınızın ihtiyaçlarını karşılamanıza imkan tanır. Çeşitli renk seçenekleriyle de tasarım zevklerinize uygun olarak aracınızın modifiyesini gerçekleştirmenizi sağlar. Montaj konusunda yardıma ihtiyaç duymadan kendi başınıza aracınızın tekerleğine jantları geçirebilirsiniz. Kolay bir şekilde montajını sağlayabileceğiniz ürünlerle keyifli bir şekilde yol kat edebilirsiniz. Renk, tasarım ve boyut olarak farklılık gösteren çelik jant modelleri bulunur. Kendi zevkinize ve aracınızın özelliklerine uygun olan çelik jant modelini bulmak için araştırma yapmanız gerekir. Aracınız için en doğru modeli tercih ederek yakıt tasarrufu yapabilir ve etkili bir yol tutuşuna sahip olabilirsiniz. Farklı modellere sahip olan çelik jant seçeneklerine göz atarak kendiniz için doğru olan parçayı bulabilirsiniz. Renk, model ve tasarım bakımından farklılık gösteren ürünler seçim özgürlüğü sunar. Zengin modeller arasından kendi zevk ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak doğru parçayı tercih edebilir, aracınızın aksamlarını kaliteli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Çeşitli Araçlara Uygun Çelik Jant Tasarımları

Tekerlekli araçlar, ulaşımı daha kolay hale getiren ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayan taşıtlardır. Bu araçlar, bisiklet, araba ve motor olarak farklı gruplara ayrılır. Bu araçların ihtiyaç duyduğu aksamlar farklılık gösterir. Örneğin motosiklet kullanıcıları kask modeline ihtiyaç duyarken araba kullanıcıları için bu aksesuarın gerekliliğinden bahsetmek gereksizdir. Araçlara göre daha geniş ve açık alana sahip olan motosikletler için ihtiyaç duyulan çelik jant modelleri farklı ölçülere sahiptir. Bisiklet gibi günlük hayat içerisinde aktif olarak kullanılan, çocuklar için de kullanımı söz konusu olan araçlar için ise ihtiyaç duyulan jant kalınlığı ve ölçüsü farklıdır. Çalışma prensibi farklı olan araçlar, birbirinden ayrı donanımlara ihtiyaç duyar. Aracın modeli ve çalışma prensibi göz önünde bulundurularak tercih edilen ürünler, taşıttan elde edilen performansın artmasına yardımcı olur. Otomobiller için üretilen çelik jantların ölçüleri 14 ila 30 inç arasında değişkenlik gösterir. Bu ölçüler arabaların tekerlerinin çapları baz alınarak hesaplanır. Motosiklet kullanan müşteriler tarafından tercih edilen jant modellerinin ölçüleri ise 18 inç gibi farklı birimler baz alınarak üretilir. Bisiklet kullanan müşteriler tarafından tercih edilecek olan jantlar ise telli olarak üretilir. Telli jantlar bisiklet sürüşü için uygun özellik gösterir. Ayrıca ölçü olarak diğer araçlardan farklıdır. Kendiniz için uygun olan çelik jant bisikletinize kolayca montaj edilir. İhtiyaç duyduğunuz ürünü satın almak için 13 inç, 14 inç, 15 inç, 16 inç çelik jant modellerine göz atabilir, kullandığınız araca uygun olarak tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Çelik Jant Çeşitleri

Aracın yol tutuşu ve dış görünümü gibi önemli durumları etkileyen çelik jantlar, hareketin gerçekleşmesini sağlayan önemli aksamlar arasında yerini alır. Kolay bir şekilde montajını sağlayabileceğiniz bu parçalar uygun fiyatlı olmalarıyla dikkat çeker. Aracınız için uygun olan parçayı tercih etmek için çeşitli çelik jant markalarına göz atabilirsiniz. Aracınızın özelliklerine uygun parçayı satın alarak taşıtınızın doğru ve kaliteli bir şekilde yol almasını sağlayabilirsiniz. Araç performansını direkt olarak etkileyen bu aksamları dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekir. Bu nedenle aracın özelliğine modeline uygun bir jant satın almanız yüksek performans elde etmenize yardımcı olur. Araç tekerleğinin ölçülerini baz alarak satın alacağınız ürünleri kolayca kendi imkanlarınızla montaj yapıp hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz. Tamamen çelik kullanılarak üretilen orjinal çelik jant çeşitleri, uzun ömürlü ve dayanıklı parçalar olarak piyasada yerini alır. Bu nedenle satın almış olduğunuz ürünü uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Aracı için bu ürünü satın almak isteyen müşteriler tarafından sıklıkla sorulan sorulardan biri de çelik jant ne kadardır. Bu sorunun cevabı, ürünün markasına, alaşımlarına, modeline ve boyutuna göre belirlenir. Çeşitli araçlar için uygun olarak üretilen farklı modeller çeşitli fiyat aralıklarında yer alır. Kendi aracınız için uygun olan modele göz atarak çelik jant fiyatlarını araştırabilirsiniz. Keyifli alışveriş imkanı sunan bu parçalarla aracınızın bakımını nitelikli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli çelik jant modellerine Hepsiburada aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Farklı çelik jant çeşitleri ve fiyatlarına göz atarak bütçenize uygun doğru seçeneği tercih edebilir, nitelikli bir şekilde alışverişinizi sonlandırabilirsiniz. Avantajlı fiyatlardan yararlanmak için çelik jant en ucuz seçeneklerine göz atabilir, bütçeniz doğrultusunda seçimler yaparak keyifli bir alışverişe imza atabilirsiniz.

Çelik Jant Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kişisel araçların kullanımı konusunda dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında güvenli sürüş gelir. Güvenli sürüş için tercih edilecek olan parçaların doğru ve nitelikli olmasına dikkat edilmelidir. Aracın özellikleri göz önünde bulundurularak ağır ve hafif jant modelleri arasından tercih yapılması gerekir. Jant ağırlığı aracın performansını direkt olarak etkiler. Jantların ön ve arka tekerleklerin hepsi için aynı seçilmesi gerekir.

Çelik Jant Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Estetik olarak şık bir duruşa sahip olan çelik jant modelleri, arabanın tasarımının daha hoş görünmesini sağlar. Siyah gibi renk seçenekleri bulunan çelik jantlar, tekerleklere monte edildiğinde aracın daha üst segment bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Kozmetik görüntünün yanı sıra araç performansını olumlu yönde etkiler. Aracın yakıt tüketimini kontrol altında tutmanızı sağlar. Engebeli arazilerde ve düz şehir yollarında aynı oranda yüksek performans elde etmenizi sağlar.

Çelik Jantların Araç Performansına Etkisi Nedir?

Çelik jantlar, üretiminde kullanılan çelik maddesinin de etkisiyle sağlam ve dayanıklı parçalar olarak sektörde yerini alır. Kolay bir şekilde araç tekerleğine monte edilen ürünler tekerleği tamamen sararak aracın hareket etmesine yardımcı olur. Tasarımları nedeniyle araç içerisine kir, toz ve su girmesini engeller. Bu da taşıtın daha temiz kalmasına ve diğer aksamlarının sağlıklı bir şekilde çalışıyor olmasına yardımcı olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çelik Jant

977 ürün listeleniyor
Cms
Emr
Arceo
Arc
Kormetal
Alcar
Ako Jant
Jantsa
Çayırova
Jantaş
Msw
Shlk
Ako
Ayd
Bendez Oto
Elit Wheels
Fondmetal
Itaqi
Momo
Rotiform
16
15
17
18
14
13
19
20
21
22
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Jant Çapı
Toplam 36 / 977 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?