Çaykur Çay Çeşitleri Ve Özellikleri

Ülkemizde en çok tüketilen sıcak içeceklerin başında çayın geldiği söylenebilir. Genel olarak her yaştan kişinin tüketebildiği, her ailenin mutlaka evinde bulundurduğu bu içecek, gerek kahvaltıların gerek akşam yemeği sonrasının gözdesi olarak görülür. Bu kadar çok tercihin adresi olan bir ürünün de kaliteli olması, alıcıları için oldukça önemlidir. İhtiyacınız olan kaliteyi ve aradığınız o tadı sizler için sunan Çaykur, farklı boyuttaki paketleri ve çay çeşitleriyle fark yaratmaya devam emektedir. Demleme çayı 1 kg ve 5 kg olarak ayrı paketler halinde sizlerle buluşmayı beklerken, aynı zamanda demlik poşet çaylar da pratikliğiyle kendini gösteriyor. Bunun yanı sıra bardak poşet çay, farklı aroma çayları ve organik çay çeşitleri de mevcuttur. Herkese hitap edebilen Çaykur çay çeşitleri ve özellikleri sayesinde aradığınız tat doğrultusunda seçim yapmak çok daha kolaydır.

Çaykur Altınbaş Klasik Kolay Bardak Poşet Çay

Çay demlemenin güzelliği apayrıyken, her zaman bunun için vakit bulunamayabilir. Bardak poşet çaylar sayesinde sabahın erken saatlerinde evden çıkarken ya da habersiz bir misafiriniz geldiğinde bile çok kısa bir süre içerisinde çay ikram etmeniz oldukça kolay bir hale gelir. Çaykur Altınbaş klasik bardak poşet çay sizler için bu pratikliği sunarken aynı zamanda kokusu, aroması ve tadıyla yoğun bir lezzet de bırakır. 200 gram olan bu paketin içerisinde yüz adet poşet çay bulunur. Paket içeriğiyle sizler için uzun bir kullanım sağlayan bu çayla vakit kaybı yaşamadan çay içmenin keyfine varabilirsiniz. Bu denli keyifli bir çay saatini Çaykur çay fiyatları ve çeşitleri doğrultusunda tercihler yaparak yaşayabilirsiniz.

Çaykur Çay Fiyatları 1 Kg

Çay oldukça fazla tüketilen bir sıcak içecekken, herkes için aynı durum söz konusu olmayabilir. Çay çok içmem ama çaysız da olmaz diyenler için Çaykur 0,5 ve 1 kg çay paketleri oldukça uygundur. Küçük boyutuyla daha kısa süreli kullanımlar için tercih edilebilen bu çaylar ile istediğiniz zaman demleme çay keyfini yaşayabilirsiniz. Sizleri bu küçük çay paketiyle buluşturan Çaykur çay fiyatları 1 kg, olan paketler çayın cinsi ile orantılı olarak değişir. Bütçenizi aşmayan fiyatlarla, çay keyfinizi Çaykur kalitesinde yaşayabilirsiniz.

Çaykur Demlik Süzen Poşet Çay 5 gr 200'lü 3 Paket 600'lü

Çay, sevilen ve sık sık tercih edilen bir içecek olmasıyla birlikte günün her saatinde demlenmeye uygundur. Çayı demlemek kolay, demlik bittikten sonra temizlemek zor geliyor olabilir. Sizleri bu dertten kurtarabilecek olan Çaykur demlik süzen poşet çay, sizin için oldukça kolay bir çay demleme ve ardından temizleme fırsatı sunuyor. Üstelik bu pratik kullanım sağlayan paketlere, içerisinde 200 demlik poşet çayın bulunduğu üçlü kampanya setine daha uygun bir fiyat üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Çaykur 5 Kg Çay Fiyatı

Çay bu kadar çok sevilir ve tercih edilirken, genelde fazla miktarlarda alınmak istenir. Uzun süre taze kalabilme özelliğine sahip çay taneleri sayesinde, sizler için de uzun süreli bir kullanım söz konusu olabilir. Böyle bir kullanım için Çaykur 5 kg’lık çay paketlerini tercih edebilirsiniz. Sürekli çay tüketenler, kalabalık bir ortamda yaşayanlar, bir kez alıp uzun süre kullanmak isteyenler için oldukça kullanışlı paketlerdir. Bu doğrultuda da Çaykur 5 kg çay fiyatı diğer küçük paketlere göre değişiklik göstermektedir. 

Çaykur Matcha Çayı

Çaykur sizin için, klasik siyah çay dışında da farklı tatları deneyimleyebilmeniz adına farklı çay çeşitleri de sunar. Matcha çayı bunlardan biridir. İş hayatı, okul hayatı, yoğun tempo, çevresel birtakım sebepler gibi birçok farklı nedenden dolayı kendinizi yorgun ve stresli hissediyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Matcha çayı sizler için tam olarak ihtiyacınız olan bir çaydır. Çaykur Matcha çayı sayesinde güne güzel bir başlangıç yapabilir, sağlığınız konusunda kendinize destek olabilirsiniz. Sindirim sisteminizi güçlendirebilirsiniz. 

Çaykur Elek Altı 6'lı Paket

Çay içmeyi seven, bunun yanı sıra farklı yoğunlukları da denemek isteyenler için Çaykur, iddialı bir paket sunar. Çaykur elek altı 6’lı paket, içerisinde birbirinden farklı çay çeşitlerinin olduğu bir pakettir. Bu paket sayesinde çay içmenin tadına varırken, aynı zamanda farklı yoğunlukları da deneyimlemiş olursunuz. Pakete dahil olan her çay sizleri çay dünyasının farklı bir noktasıyla tanıştırır. Çayları kuru ve rutubetsiz bir ortamda saklamanız önerilir. Bu şartlar sağlandığında ilk günkü tazelikte çay keyfine varabilirsiniz.

Çaykur Organik Zümrüt Yeşilçay

Yeşil çayın faydaları oldukça fazladır. Vücudu kronik hastalıklardan korurken aynı zamanda, kansere yakalanma riskini de bir o kadar azaltır. Yağ yakımında büyük bir rol oynar ve bu şekilde formunuzu korumanızı kolaylaştırmış olur. İnsan sağlığı için bu kadar yararlı olan bir çayla sizi buluşturan Çaykur, kaliteli bir yeşil çay keyfi sunar. 

Çaykur Organik Hemşin Çayı

Hemşin’de organik olarak üretilen bu çay, özel karton kutuda sizlerle buluşur. Üretiminden tüketimine kadar her aşaması sertifikalanmıştır. İçerisinde ve yapımında hiçbir şekilde kimyasal kullanılmamıştır. Organik bir çay olduğundan dolayı IMO sertifikası da taşır. Sizler için oldukça sağlıklı bir çay tercihi olacaktır. 

Çaykur Altınbaş Bergamotlu Demlik Poşet Çay 5 Gr 200'lü Paket

Bergamot aromalı çay, gerek kilo vermek isteyenlerin gerek de çay içerken aroma tadını fazlasıyla hissetmek isteyenlerin tercihi edebileceği bir çaydır. Bergamot aynı zamanda çay içerisinde yoğun ve güzel bir koku da sağlar. Bu çayların ayrı bir lezzeti de vardır. Bağışıklık sistemi için de faydalı olduğu düşünülür. Bunun yanı sıra, az miktarda kafein içermesinden dolayı size gün boyu yetecek olan enerjinin sağlanmasında destekleyici bir etkiye sahiptir. Yalnız tüketimi konusunda dikkatli olmanız gereken bir nokta vardır. Günde en fazla 4-5 fincan tüketmeniz önerilir. Tadı, kokusu ve enerjisi bu kadar etkili olan bergamot aromalı çayı, Çaykur kalitesi ile yudumlayabilirsiniz. 

Çaykur Çay Fiyatları Ve Çeşitleri 

Ülkenin vazgeçilmez içeceği olan çaylar, farklı aroma ve paketleriyle online raflarda da yerini alıyor. Çayın mutfaklarda bu kadar önemli bir yere sahip olması aslında bir nevi kalitesinden de geçiyor. Aranılan bu kaliteyi sizler için sunabilen Çaykur, birçok çay çeşidiyle de sizleri buluşturuyor. Günlük yaşantıda oldukça büyük bir yere sahip olmasından dolayı, herkesin bol ve çeşitli şekillerde evinde bulundurduğu bir ürün olarak fiyatlar da değişiklik gösteriyor. Mutfakların vazgeçilmezi Çaykur çay çeşitleri ve fiyatları için farklı seçenekler sizleri bekliyor. Fiyatlar genel olarak aromasına, çay paketinin boyutuna ve çay özelliklerine göre değişiklik gösterirken, birbirinden farklı onlarca çay paketi sizlerin tercihi için farklı seçenekler sunuyor.

Çaykur Demlik Poşet Çay Normal Çayla Aynı Tadı Verir mi?

Çaykur demlik poşet çay ile normal çay tadı alırsınız. Sizler için özenle hazırlanmış poşetin içerisinde demleme çay tadı verecek yoğunlukta çay bulunur.

Çaykur Çay Nasıl Demlenir?

Çaydanlığın altında kaynamış olan suyu, çaydanlığın üstündeki çaya ilave ederek 15-20 dakika demlenmesini bekleyin. Çayınız hazır duruma gelecektir.

Çaykurun Siyah Çay Dışında Farklı Çeşitleri Var mıdır?

Evet, Çaykur sizler için farklı aromalarda ve yoğunlukta çay çeşitleri sunar. Sağlıklı çay tüketimine bu sayede devam edebilirsiniz. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çaykur Çay Fiyatları ve Çeşitleri

Süpermarket
Süpermarket
İçecek
İçecek
Çay
Çay
Bardak Poşet Çay
Bardak Poşet Çay
Bitki Çayı
Bitki Çayı
Dökme Çay
Dökme Çay
Demlik Poşet Çay
Demlik Poşet Çay
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
HepsiLojistik Ürünleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 506 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001517/60001346/caykur