Bilgisayar kullanıcılarının en çok yakındığı sorunlardan biri, yüksek konfigürasyona sahip olmayan bilgisayarlarda, anakart üzerinde yer alan ses denetçisinin performans kaybı yaşatabilmesi, bundan da önemlisi sesleri yeterince ayrıntılı ve doğru şekilde verememesi oluyor. Her ne kadar son yıllarda üretilen entegre ses yongaları; müzik, video ve oyun içeriklerindeki sesleri belirli bir kalitede çözümleyip kulaklık ve hoparlör gibi birimlere iletse de haricen edinilen ve kullanılan ses kartlarının sunduğu ses kalitesine ulaşılamıyor. Türkiye’de ve dünyada, hazırladığı ses çözümleriyle adını duyuran Creative, yeni nesil ses kartlarıyla dikkat çekiyor. Dâhili ve harici olmak üzere ses kartlarını ana kategoride toplayan marka, ürettiği ses kartlarının teknik özelliklerine göre modellerin fiyatlarını farklılaştırıyor. Bu noktada Creative ses kartı fiyatları, ürünlerin dâhili ve harici olmasına, kaç kanal ses çıkışı verdiğine, sahip olduğu teknolojilere ve kullanım alanına göre değişiklik sergiliyor.

Şimdiye Kadar Farkına Varmadığınız Sesleri Creative ile Duyun

  • Bilgisayarınızın anakartında boş bir PCIe slotu varsa, markanın geliştirdiği dâhili ses kartlarından dilediğiniz edinebilir, kristal netliğinde 5.1 ve 7.1 sesler elde ederek müzik ve eğlence sürecinize farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.
  • Dâhili Creative ses kartlarının bazılarında bulunan RGB LED aydınlatmaları dilediğiniz gibi özelleştirebilir, yan kapağı şeffaf kasanızın iç kısmının aydınlatmasını ses kartınızla çeşitlendirebilirsiniz.
  • Laptop ve Mini-ITX anakartlı bilgisayarlar kullanıyorsanız USB portuna bağlanarak çalıştırılan ses kartlarından yararlanabilir, gereksinim duyduğunuz takdirde ilgili modelleri yeni nesil oyun konsollarına da bağlayarak kullanabilirsiniz.
  • Çevresel ses etkisinin önem kazandığı oyunlarda, başarınızı arttırmayı planlıyor, bu doğrultuda etkileyici sesler sunan bir ses kartı edinmek istiyorsanız, Scout Mode ile güçlendirilen Creative ses kartlarından dilediğinizi edinebilirsiniz.
  • Hi-Fi içerikleri tüketiyor, ilgili içeriklerdeki sesleri en doğru şekilde duymayı hedefliyorsanız, optik ses çıkışı sunan çözümlere yönelebilir, bu modelleri, Creative tarafından özel olarak hazırlanan kontrolcüler yardımıyla yönetebilirsiniz.
  • Bilgisayar karşısındayken ses modlarını ve ekolayzır ayarlarını özelleştirmeyi planlıyorsanız, donanım konusundaki uzmanlığını her ürününde konuşturan markanın hazırladığı özel uygulamayı ücretsiz olarak edinebilir, ses kartınızı daha verimli değerlendirebilirsiniz.

Cebinize Sığdırabileceğiniz Profesyonel Ses Ekipmanları

Gelişen teknolojiyi kendi lehine kullanabilen ve ürün gamını, belirli periyotlarda yenileyerek günceli yakalayan Creative, avuç içerisine ve cebinize sığdırabileceğiniz boyutlardaki harici ses kartlarıyla harikalar yaratıyor. Hem kablolu hem de kablosuz kulaklık ve hoparlörlerinizi kullanabileceğiniz özelliklere sahip ses kartlarına hayat veren marka, Bluetooth teknolojisinin getirdiği imkânları, en iyi şekilde değerlendirebilmenizi mümkün kılıyor.

Üst düzey devre bileşenleri kullanılarak üretilen ses kartları, kullanım esnasında parazit ve benzeri istenmeyen sesleri tamamen ortadan kaldırırken kaynaktaki ses seviyesini maksimize ederek ilgili ses birimlerine iletiyor. Bu sayede özellikle eski nesil masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda rastlanan düşük ses sorunu, rahatlıkla aşılabiliyor.

Sound Blaster Efsanesi Varlığını Muhteşem Ürünlerle Sürdürüyor

Creative’in başta oyuncular olmak üzere teknoloji ve bilgisayar meraklılarının zihninde yer etmesini sağlayan Sound Blaster efsanesi, markanın sunduğu modern çözümlerle tüm hızıyla devam ediyor. Ses kontrol modüllerinden ek yönetim birimlerine kadar pek çok ayrıntıyla zenginleştirilen ve oyun tutkunlarının beklentilerini fazlasıyla karşılayan Creative ses kartları, stüdyo sınıfı içerik üretimiyle uğraşan profesyonellere de hitap ediyor. Doğrudan doğruya odyofiller hedeflenerek üst-uç devre bileşenleriyle donatılan çözümler, oyunların yanı sıra çok kanallı ses içeriğine sahip dijital dosyaların takibinde de rahatlıkla görev alabiliyor.

Eğer siz de ses konusunda hassassanız ve müzik başta olmak üzere, diğer tüm dijital içeriklere ait sesleri, doğal hâlleriyle duymayı istiyorsanız, markanın sunduğu modelleri inceleyebilir, dilediğiniz ürünü, Creative ses kartı fiyatları üzerinden satın alabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Creative Ses Kartı Fiyatları

4 ürün var
  • Marka Creative
DSACategoryId/2147483646/8/218/creative
Başa dön