Delphi, otomotiv sektöründe 100 yılı aşkın tecrübeye sahip, yaratıcılığıyla emin adımlarla ilerlemiş başarılı bir teknoloji firmasıdır. 1888 yılına kadar uzanan geçmişi olan yolculuğuna ilk elektrikli kapı zilinin üretimiyle başlayarak günümüze kadar geniş bir ilkler koleksiyonu oluşturmuştur. Kendiliğinden çalışan araç ateşleme sistemi, elektrik ateşleyiciler, PVC yalıtımlı kablolar, çok kablolu bağlantı sistemleri,  katalitik dönüştürücüler, doğrudan etkili dizel yakıt enjeksiyon sistemleri, CARB onaylı el tipi evaporatif emisyon test cihazları, orta ve ağır kapasitedeki işler için ortak ray sistemleri; daha hızlı, daha uygun fiyatlı araç içi teşhis, teknik destek ve servis bilgilerine erişim sağlayan dönüştürülebilir PC tabanlı cihazlar, azot oksit emisyon kontrolü için amonyak sensörleri Delphi'nin yenilikçi üretim tarzının kazandırdığı teknolojilerdendir.

Delphi teknolojileri, farklı bakış açısını müşterileri, çalışanları, yatırımcıları ve tedarikçileriyle paylaşmayı hedef edinmiştir. Delphi, daha az emisyon ve daha düşük yakıt ekonomisi ile birlikte dünyayı daha da zenginleştiren güçlü, sürdürülebilir üretim anlayışına tutkuyla bağlılığı ile yol almaktadır. Bu yaklaşımlarının dünya çapında etkili olabilmesi için yeterli olacak geniş bir faaliyet yelpazesini bünyesinde barındırmaktadır. Delphi, aynı zamanda geri kazanım konusunda da çalışmalar yürütmektedir. Hindistan'da organik tarımı desteklemek, Brezilya'daki yerel okullarda çocuklara geri dönüşümün önemini anlatmak, Meksika'daki yerel parklara ağaç sağlamak, Çin'de materyal ihtiyacı olan okullara kullanılmış bilgisayarlar ve kitaplar bağışlamak, Kore'deki fabrikalarında geri dönüşümlü su şişeleri üretimine geçmek, İngiltere'deki fabrikalarında yağmur suyunun toplanarak tuvaletlerin temizliğinde kullanılmak, Amerika Birleşik Devletleri'nde kentsel yeşil alanların gelişimine katkıda bulunmak gibi çalışmalarıyla bu misyonunu yürütmektedir. Küresel otomotiv topluluğunda bir lider olan Delphi, tüm insanların yaşaması ve gelişmesi için daha güvenli, daha yeşil, birbiriyle daha bağlantılı, kaynaşmış bir dünya oluşturma sorumluluğunu ciddiye almaktadır.

Delphi, tamamen orijinal ekipman portföyünde binek otomobiller, spor araçlar ve ticari araçlar için yakıt enjeksiyonu, aktarma organları, elektronik ve elektrifikasyon bileşenleri sistemlerine sahiptir. Ürün yelpazesinde birçok ilke, atılım ve patente sahiptir. Ateşlemeler, emisyonlar, yakıt dağıtımı ve hava yönetim ürünleri; gelişmiş sensörler, kontrolörler, invertörler, dönüştürücüler ve yerleşik şarj cihazları bunlardan bazılarıdır. Satış sonrası hizmetlerin önemini bilen Delphi Teknolojileri, her zaman daha iyisini sunmak için uğraşmaktadır. Birçok tedarikçi firma, satış sonrası faaliyetlerini devam ettirmezken, Delphi öncelikli olarak, müşteri bağlılığı için en iyi parça ve servis deneyiminin sağlanması gerektiğine inanmaktadır. Otomotivde bir endüstri lideri olarak dünyadaki en iyi 25 otomotiv üreticisinin güvendiği Delphi, ürünleriyle ön plana çıkmaktadır. Güvenilirliğiyle tamir edilen bir aracın, üretildiği ilk günkü hâline geri döndürülmüş şekilde servis alanını terk etmesini sağlamak için uğraşmaktadır.

Çok çeşitli araçlar ve modeller için kapsamlı portföyü olan Delphi, yüksek kaliteye sahip ürünlere kavuşmanızı sağlar. Aynı zamanda parçalarınızı, doğru, uzun ömürlü ve test edilmiş ürünler arasından seçmenizi sağlayarak  güvenle kullanmanıza olanak verir. Yüksek kaliteli Delphi parçaları seçerek, araç klima ve motor soğutma onarımları söz konusudur. Delphi 1956 yılında temel klima sisteminin ilk üreticisidir. Fren konusunda Delphi'nin güvenlik uzmanlığı ile dünya çapında milyonlarca araç donatılmıştır. "Adaptive cruise control", "elektronik tarama radarı", "şerit kalkış uyarısı" ve "çarpışma azaltma" gibi yenilikçi teknolojilerle trafik kazalarının meydana gelmeden önce durdurulmasını hedeflemektedir. Bu sistemlerin tümü, Delphi'nin "toplum için sıfır ölüm, sıfır yaralanma ve sıfır kaza vizyonunu" desteklemek için ortaya çıkmıştır.

Bunlar dışında araç bilgisayarlarındaki sorunları teşhis eden cihazlar, dizel sistemler, dizel sistem ekipmanları, motor sensörleri, yakıt sistemleri, ateşleyici sistemler, motor bakım ürünleri, dizel yakıt enjektörleri, direksiyon ve süspansiyon sistemleri ve test ekipmanları başlıklarına sahip geniş ürün grubu ile Delphi, ihtiyacınız olanı fazlasıyla sunmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Delphi

10.000+ ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler