Demirdöküm markası, 1954 yılında kurulmuştur. Türk sanayisini oldukça iyi yerlere taşımış bir firmadır. Isıtma sektöründe üretimini yaptığı ürünler ile piyasaya giriş yapmış ve pek çok tüketici markayı bu ürünler ile tanımıştır. Kaliteli ürünleri sayesinde tüketici kitlesi oldukça geniştir. Ve pazardaki payı da oldukça fazladır. Her zaman kaliteli üretimi ve tüketici ihtiyaçlarını önemseyerek ürün üretimi yapan Demirdöküm markası, günümüzde en çok tercih edilen markalar arasında yer alır. Ürünlere dair tüketici geri dönüşleri de oldukça olumludur. Her yıl piyasaya sunduğu yeni ürünler ile de büyük beğeni toplar. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da ürünlerine duyulan ilgi oldukça yüksektir. Demirdöküm markası yurt dışına ilk ürün ihracatını 1968 yılında Ürdün’e yapmıştır.

Oda Termostatı Nedir?

Oda Termostatı, ortamı ısıtmaya yarayan araçların istenilen sıcaklığa geldiğinde, sıcaklık ayarını sabit tutan araçlardır. Çok sayıda model ve seçenek bulunur. Gerek çalışma şekilleri gerek de dış görünümleri ile pek çok kesime hitap edecek kadar oda termostatı modeli bulunur. Son teknoloji özelliklere sahip oda termostatlarına rastlamak da oldukça mümkündür. Demirdöküm oda termostat modelleri, tüketici tarafından büyük beğeni toplayan ürünlerdir. Sahip olduğu ekstra özellikler ile dikkat çekmeye başarır.

Oda Termostatı Nasıl Kullanılır?

Oda Termostatı, ortamı ısıtan cihazların ısıtma tesisatı kısmındaki suyu kontrol eder. Ve bu cihazların termostat çıkışına bağlanır. Kullanım şekillerine göre farklılık gösterebilen oda termostatlarını kullanmaya başlamadan önce kullanım kılavuzunu detaylı bir şekilde okumak gerekir. Yanlış yere bağlanması ya da yanlış şekilde çalıştırılması sonucunda hem oda termostatı hem de kombi vb ısıtma cihazları zarar görebilir.

Demirdöküm Oda Termostatı Modelleri

Demirdöküm Oda Termostatı modelleri pek çok kişi tarafından büyük ilgi gören termostat modelleri arasında yer alır. Kaliteli ürün üretimi ile de büyük beğeni toplar. Kolay kullanımı ve uzun süre kullanılabilir olması ürünlerin tercih edilme sebeplerinin başında gelir. Demirdöküm oda termostat modellerini kullanan tüketicilerin, geri dönüşlerinin olumlu olması marka prestijini her geçen gün artırmaktadır.

Demirdöküm rf 6001 kablosuz oda termostatı modeli, Demirdöküm markasının en çok tercih edilen oda termostatı modelleri arasında yer alır. LCD ekranı ile oldukça modern görünen bu model, kablosuz olması açısından da oldukça rahat bir kullanım sağlar. Oda sıcaklığını gösteren bir mekanizmaya sahip olması ürünün kullanım avantajını artırır.

Demirdöküm ta3 (546016) oda termostatı modeli dış görünümü ile de dikkat çeken bir üründür. Kablolu kullanıma sahiptir. Hemen hemen tüm Demirdöküm oda termostat modelleri ile uyumlu olması da ürünün tercih edilme nedenleri arasında yer alır. Bulunduğu ortamın sıcaklığına göre kombinin çalışma şeklini ayarlar. Ve bu şekilde tüketici açısından büyük konfor oluşturur. +8 ile +30 derece arasında ayarlanabilir sıcaklık özelliğine sahiptir.

Demirdöküm exacontrol 7r programlanabilir kablosuz oda termostat modeli dijital LCD ekranı ile büyük beğeni toplayan bir modeldir. Sahip olduğu özelliklerin yanı sıra dış görünümü de oldukça şıktır. 0.5 dereceye kadar hassasiyet özelliğinin olması ürün açısından ekstra avantaj sağlar. Ayrıca isteğe bağlı olarak haftalık programlama ayarı yapılarak konforlu bir kullanım elde edilebilir. Kablosuz bağlantı özelliğinin de olması ürünün kullanım kolaylığını artırır.

Demirdöküm exacontrol 7 programlanabilir kablolu oda termostatı modeli markanın dikkat çeken diğer termostat modellerinden biridir. Kablolu kullanım özelliği vardır. Haftalık programlama özelliğinin olması tüketiciye kullanım açısından büyük kolaylık sağlar. Ayrıca dijital LCD ekranı ile oldukça şık görünür. 0.5 dereceye kadar da hassasiyet özelliği bulunur.

Demirdöküm Oda Termostatı

7 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Demirdöküm
  2. General
  3. Vaillant
  4. Bosch
  5. Mars
  6. Syntech
  7. Buderus
  8. Danfoss
  9. Cosa
  10. Rcon
  11. Siemens
  12. Viessmann
  13. İmmergas
  14. ECA
  15. Honeywell
  16. Plussmart
  17. Redblue
  18. E.C.A
  19. Emas
  20. Weather Forecast
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Türü
 5. Kontrol Paneli
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı
 • Marka Demirdöküm
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/60005482/demirdokum
Başa dön