Eskiden insan emeğiyle yapılan ağır işler artık cihazlar ve bazı aletler aracılığıyla yürütülüyor. Özellikle inşaat sektöründe profesyoneller çok sayıda gelişmiş malzemelerle çalışıyor. Bu cihazlardan bazıları da; kırıcılar, deliciler. Çeşitli yüzeyleri delmek ve kırmak için kullanılan bu ürünleri temin etmek için bu işlerde uzman markaların tercih edilmesi iyi sonuçlar veriyor. Dewalt kırıcı deliciler, tüketicilerin ve inşaat piyasasının yakından tanıdığı ve tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Markanın üstün performanslı kırıcıları, en sert malzemelerde bile yüksek darbe uygulayarak maksimum performans sağlıyor. Cihazın pnömatik mekanizması kırma işlemi sırasında tozların darbe bölümüne girmesini engelliyor ve uzun süre boyunca çalışmaya olanak tanıyor. Cihazın emniyet kısmında bulunan debriyaj, uygulama sırasında sekmeleri önlüyor.

Dewalt Kırıcı Deliciler

İçeriğinde dişli mekanizması bulunan Dewalt kırıcı deliciler, yüzeyde 28 mm genişliğe kadar delme fonksiyonu taşıyor. Ürünün birbirinden farklı uygulamalar için üç ayrı çalışma özelliği bulunuyor. Bunlar; kırma fonksiyonu, darbeli delme ve darbesiz delmeden oluşuyor. İncelikli bir şekilde çalışan cihaz, parçalar üzerindeki ağırlığı azaltıyor, yüksek miktarda randıman sağlıyor. Ürünleri, inşaat halindeyken tuğlalar üzerinde, taş zeminlerde, duvarlarda, seramik yüzeylerde kullanabiliyorsunuz. Darbe fonksiyonu kırma ve darbeli delme seklinde uygulanabiliyor. Yüksek hızda çalışan cihaz, kusursuz bir şekilde donuyor ve gayet başarılı sonuçlar çıkarıyor.

Üzerinde çalıştığınız malzemede farklı büyüklüklerde delik açmak ve kırma işlemi yapmak için dilerseniz tetiğin üzerinden cihazın hızını değiştirebiliyorsunuz. Kabzaya döşenen kauçuk yapı çalışırken cihazın elinizi titretmesini engelliyor. Böylelikle rahat, hızlı ve verimli iş çıkarıyorsunuz. Özel tasarımlı yapısı cihazı sadece tek elle rahatça kullanabiliyorsunuz. Ayrıca dar bölgelere de kolaylıkla uzanabiliyorsunuz. Cihazların üzerinde bulunan çubuğu, işlem yaparken istediğiniz uzunlukta delik açmanızı kolaylaştırıyor. Bu çubukla ayrıca cihazı daha iyi kontrol edebiliyorsunuz. Eğer deliciyi aralıksız kullanmak istiyorsanız elektronik şalter sayesinde düğmeye basarak sabitçe çalıştırabiliyorsunuz. Dewalt kırıcı deliciler, ürünü kırılmadan taşıyabilmeniz için özel çantalarla birlikte satılıyor.

Dewalt Kırıcı Fiyatları

Markanin pnömatik matkap modellerinde uyumlu toz emme sistemleri bulunuyor. Hepa filtreli bu sistemlerle 16 mm çapına kadar delikler açılabiliyor. Cihazla taş, tuğla gibi zeminlerde bazen ufak çaplı kırmalar için dönme stobuyla ahşap, çelik yüzeylerde delme ve vida yerleştirme için darbe stobu kullanılıyor. Aktif vibrasyon sistemi, çok düşük miktarda titreşim yaratıyor. Cihazın filtre özelliği havaya yayılan tozu en az seviyeye düşürüyor. Böylelikle atmosferdeki kirlenmeyi azaltıyor.

Sondaj çalışması gibi ağır hizmetler için geliştirilen kırıcılar ise 1500 watt'lik motor gücüyle kullanıcılarına verimli sonuçlar sağlıyor. Bu dayanıklı urunun keski ucu 12 ayrı modda kitleniyor. Bu sayede her çeşit uygulamada istenilen genişlikte açılar elde ediliyor. İnce tasarımı sayesinde dar alanlara da erişebilen kırıcılar, mükemmel derecede beton kırma fonksiyonu içeriyor. Geniş ve büyük darbe mekanizması olan urun uzun süre de dayanabiliyor. Ergonomik tasarımı ürünü rahat kullanmayı sağlıyor. Ayarlanabilir yan sapları sayesinde her yere takılabiliyor.

Duvar, beton ya da taş gibi yüzeyleri delmek incelik gerektiriyor. Kalitesiz bir cihaz yüzeye çok fazla zarar verebiliyor. Dolayısıyla marka secimi bu anlamda çok önem arz ediyor. Özellikle yeni yapılmış bir evin duvarlarının zarar görmesi tüketiciyi maliyet olarak zarara sokuyor. Mesela büyük inşaat projeleri büyük, yani kaliteli cihazları kullanmayı gerektiriyor çünkü daireler yapılırken belli bir standarda uymak gerekiyor. En iyi işler gelişmiş teknolojiyle üretilen, çok fonksiyonlu cihazlardan çıkıyor. Birbirinden üstün özellikli modeller içeren Dewalt cihazlar yeni nesil teknolojiyle üretiliyor. Dewalt kırıcı fiyatları ise tüketicileri hayal kırıklığına uğratmazken kaliteden ödün vermeyenleri de memnun ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dewalt Kırıcı Deliciler ve Kırıcılar

42 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 42 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003101/dewalt