Motosiklet kullanıcıları için geliştirilen Enduro ürünleriyle seyahatlerinizi daha emniyetli ve konforlu hale getirebilmeniz kolaylaşır. Markanın ürettiği aksesuarlar çeşitli problemlerinize akılcı çözümler getirir. Pratik ürünler arasında bulunan ve lastiklerin patlamasını önleyen kimyasalları kullanarak yolculuklarınızı daha güvenli kılabilirsiniz. Özel formüllerle geliştirilen patlak önleyiciler, lastiklerinizdeki hasarlı noktalara sıkarak kaçakları kapatabilmeniz için idealdir. Bisiklet lastiklerinde kullanılabilmeye uygun olan patlama önleyici kimyasalarrı bisikletinizi ters çevirerek uygulayabilirsiniz. Patlama önleyici jelleri lastiğinize aktarıp pompa yardımıyla tekerlerinizi şişirebilirsiniz. Yüksek kapatıcılık oranına sahip olan jeller sivri cisimlerin lastiklerinize zarar vermesini önleyebilmeniz için uygundur. Latiklerinizde uzun süreli koruma yaratan Enduro marka koruyucu jeller sayesinde bisikletinizle arazide güvenle sürüş yapabilirsiniz. Yanma ve patlama özelliği bulunmayan jelleri bisikletinizin taşıma çantasında da taşıyarak yanınızda bulundurabilirsiniz. Jeller hızlı kuruma özelliğine sahiptir.

Motosiklet Eldivenleriyle Açık Hava Koşullarına Hazırlıklı Hale Gelin

Enduro’nun tasarladığı motosiklet eldivenlerini kullanarak yaz ve kış aylarında ellerinizi yağışlara karşı koruyabilirsiniz. Su geçirmez kumaşlarla imal edilen eldivenler sayesinde yağışlı hava şartlarına kolayca adapte olabilirsiniz. Suyu emmeyen kumaşların sağladığı avantajla, eldiveniniz yağmur altında da hafifliğini korur. Eldiven modellerinin çok sayıda renk seçeneğini beğeninize sunması, giyim ürünlerinizle ve motosikletinizle uyumlu olan aksesuarları satın alabilmenizi sağlar. Eldivenlerin güneşte solmaması, aksesuarınızdan uzun süreli şekilde yararlanabilmenize yardımcı olur. Ergonomik şekilde üretilen motosiklet eldivenleri sayesinde parmaklarınızı özgürce kullanmaya devam edebilirsiniz. Cep telefonu görüşmelerini yaparken de kullanabileceğiniz eldivenlerle aramaları anında cevaplayabilirsiniz. Tutunma gücü son derece yüksek olan Enduro marka eldivenlerle gidonunuzu rahatça kavrayabilirsiniz. Özel desenlere sahip olan şık aksesuarları kullanarak gidonunuza sıkıca tutunabilirsiniz. Eldivenlerin kaymayı engelleyen yüzey tasarımından yararlanarak motosikletinizi güvenli bir biçimde sürebilirsiniz. Kullanışlı eldivenlerin esnek olması da size kullanım rahatlığı sağlar.

Koku Yapmayan Hijyenik Eldivenler

Ürettiği motosiklet eldivenlerinde hava alabilme özelliği bulunan Enduro sayesinde motorunuzu sürerken ellerinizin ferahlığını sağlayabilirsiniz. Nefes alabilir kumaşlar aynı zamanda ellerinizin terlemesini de engeller. Terleme sorununun önlenmesi, kötü koku oluşumunun ortaya çıkmasını da önler. Hijyenik bir şekilde ellerinizi koruyabilmek için Enduro’nun geliştirdiği motosiklet eldivenlerini kullanabilirsiniz. Bu eldivenleri ellerinizin ölçülerine göre optimize edebilirsiniz. Bilek sıkılığı ayarlanabilen eldivenleri kullanarak aksesuarınızın elinizi sarmasını sağlayabilirsiniz. Eldiveninizin elinizden çıkmasını önleyen bu özellikle beraber ekstra konfor elde edebilirsiniz. Tasarımlarında reflektif detaylara yer veren Enduro marka motosiklet eldivenleri de bulunur. Bu eldivenleri giyerek ellerinizin kolayca fark edilmesini sağlayabilirsiniz. Işıkla beraber parlayan eldivenler sayesinde trafikteki diğer araçların sizi görebilmesi de kolaylaşır. Cilt dostu özelliklere sahip olan bu eldivenlerle ellerinizi tahriş etmeden motosikletinizi sürebilirsiniz.

Motosiklet eldivenleri sürücülere hangi avantajları sağlar?

Enduro motosiklet eldivenleri ısı yalıtımı yaratır. Bu sayede elleriniz soğuk hava koşullarından etkilenmez. Parmaklarınızın hissizleşerek yavaşlamasını önlemek için yolculuklarınızı motosiklet eldivenleriyle sürdürmeniz gerekir. Motosiklet eldivenlerinde kullanılan güçlendirilmiş dikişlerle eldivenleriniz yırtılma problemine karşı daha dayanıklı hale gelir.

Motosikletçilere güvenlik sağlayan aksesuarlar nelerdir?

Motosiklet eldivenleri, gidonunuzu emniyetli bir şekilde kontrol edebilmenizi sağlayan ergonomik özelliklerle üretilir. Yağışlardan etkilenmeyen bu eldivenler, parmaklarınızı ve ellerinizi soğuktan da korur. Yolculuklarınızda motosiklet pantolonu ve motosiklet ceketi gibi ürünleri kullanarak da vücudunuzu koruyabilirsiniz. Başınızı korumak içinse seyahatlerinizde motosiklet kasklarını kullanmanız gerekir.

Motosiklet eldivenleri nasıl kullanılmalıdır?

Cırt cırtlı bantlara sahip olan motosiklet eldivenlerini bileğinize giydikten sonra bu bantları bilek kalınlığınıza uygun şekilde sıkmalısınız. Yazlık motosiklet eldivenleri ince yapıları sayesinde yaz sıcaklarına uygun bir kullanım olanağı sunar. Kışlık motosiklet eldivenleri ise kalın ve dolgulu tasarımları sayesinde ellerinizin üşümesini önler.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Enduro

11 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Beden
  5. Renk
  6. Satıcı
  7. Kelime Filtresi
Başa dön