Dünyayla yeni tanışan bebekler, doğdukları günden itibaren yeteneklerini keşfetmeye başlıyor. Bu konuda hem miniklerin hem de anne ve babaların yardımcısı olan erken öğrenme oyuncakları, öğretirken eğlendirmede de başarı elde ediyor. Sayılardan harflere, hayvanlardan çiçeklere kadar en temel bilgileri kolayca öğrenmeyi sağlayan oyuncaklar, fiziksel ve beyinsel gelişim için ebeveynlerin en büyük destekçisi hâline geliyor.

Miniklere temel beceri kazandıran, eğlenirken keşfetmelerini de sağlayan erken öğrenme oyuncakları, çocuklarınızın eğlenceli vakitler geçirmesini sağlıyor. Oyun oynamak için olduğu kadar yetenek keşfetme ve zeka gelişimi için de yararlı olan ürünler, çocukları erken yaşlardan itibaren eğitmeyi amaçlıyor. Yeni doğan,1 yaş ya da 2 yaş gibi farklı yaş gruplarına uygun olacak şekilde farklı özelliklerle tasarlanan erken öğrenme oyuncakları, el-vücut koordinasyonu ve motor beceriler gibi temel konularda çocuklara yardımcı oluyor.

Erken öğrenme oyuncakları seçiminde dikkat edilmesi gereken konuların başında oyuncakla oynayacak çocuğun yaş grubu geliyor. Yaş grubuna uygun bir erken öğrenme oyuncağı seçimi, hem çocuğun oyunu kolay kavramasına hem de oyuncaktan zevk almasına önemli derecede etki ediyor. Çocuğunuzun yaş grubuna uygun bir oyuncak edinmek için oyuncağın kutusunda yer alan yaş grubu bilgisine dikkat etmek gerekiyor.

Bebekler ve küçük yaştaki çocuklar için önerilen daha iri parçalı, renkleri ile dikkat çeken erken öğrenme oyuncakları, çocukların olduğu kadar onlarla ilgilenen anne ve babaların da beğenisini kazanıyor. Rengarenk ve farklı desenlerdeki ürünler, küçüklerin dikkatini çekerek oynama hevesini artırıyor. Görsel yeteneklerini geliştirmede başarılı olan kova oyunları, hem renk seçenekleri hem de birbirinden farklı parça yapıları ile miniklerin bulma ve yerleştirme yeteneklerini geliştiriyor. Kare, üçgen ya da dikdörtgen gibi temel şekilleri öğretmede başarılı olan erken öğrenme oyuncakları, parça birleştirme ve yer bulma egzersizleri sayesinde zeka gelişimini olumlu yönde tetikliyor. Çocuğunuzun ilgisini çekecek erken öğrenme oyuncakları, renkleri ayırt etme ve şekilleri kavrama gibi birçok beceri kazandırıyor.

Ses efekti de olan erken öğrenme oyuncakları, çocuklarınıza konuşmayı öğrenme sürecinde fayda sağlıyor. Masal kahramanlarından hayvan figürlerine kadar birçok eğlenceli obje şeklinde üretilen sesli oyuncaklar, hayvan ve doğa seslerini çocuklara öğretmede başarılı oluyor. Çocuğunuzun oynarken yeni keşifler yapmasını sağlayan oyunlar; sayılar, harfler gibi temel bilgileri öğretmede de alternatifler sunuyor. Bebekler için özel üretilen yumuşak resim kitapları, erken yaşlardan itibaren kitap okuma sevgisini aşılamaya başlıyor. Çocuklarınızın beğenisini toplayan erken öğrenme oyuncakları sayesinde çocuğunuz temel beceriler kazanırken eğlenceli vakit geçirmeye devam ediyor.

Akıl yürütme ve problem çözme becerisini geliştiren erken öğrenme oyuncakları, zeka gelişimini desteklerken birbirinden farklı çeşitleri ile miniklerin dikkatini çekiyor. Oyuncak sayesinde el kol koordinasyonu sağlanırken hayal dünyasını genişletmede alternatif yöntemler üretiliyor. Konuşan erken öğrenme oyuncakları, hem zihinsel hem de fiziksel aktiviteler sağlıyor. Müzik eşliğinde kavramları öğrenen minikler, harfleri ve kelimeleri daha kolay öğrenmeye başlıyor. Yeni yürümeye başlayan bebeklere yol gösteren ve hareket etme hevesi aşılayan hareketli oyuncaklar, sebep-sonuç ilişkisi kurmalarını da mümkün kılıyor.

Çocuğunuzun yaş grubu, dikkatini çekecek renkler ve kavrayabileceği parça boyutlarına göre tercih edilecek erken öğrenme oyuncakları ile erken yaşlardan itibaren zihinsel ve motor beceriler kazanılmaya başlıyor. Sesli ve konuşan bir oyuncağa ilgi gösteren çocuklar, dil yeteneklerini geliştirirken rengarenk yapbozlar sayesinde de temel şekilleri öğreniyor. Hem çocuklar hem de anne ve babalar için eğlenceli olan ürünler, hayvan seslerini ve doğayı tanıtmanın yanında fizik ve matematik bilimlerinin temel kavramlarını da öğrenmeye yardımcı oluyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Erken Öğrenme Oyuncakları

1.148 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fisher Price Erken Öğrenme Oyuncakları
  2. Clementoni Erken Öğrenme Oyuncakları
  3. Tox Erken Öğrenme Oyuncakları
  4. Dede Erken Öğrenme Oyuncakları
  5. Diy-Toy Erken Öğrenme Oyuncakları
  6. Pilsan Erken Öğrenme Oyuncakları
  7. Playgro Erken Öğrenme Oyuncakları
  8. Kanz Erken Öğrenme Oyuncakları
  9. Buyfun Erken Öğrenme Oyuncakları
  10. Furkan Toys Erken Öğrenme Oyuncakları
  11. Can-Em Oyuncak Erken Öğrenme Oyuncakları
  12. Can Oyuncak Erken Öğrenme Oyuncakları
  13. Playskool Erken Öğrenme Oyuncakları
  14. Bebeji Erken Öğrenme Oyuncakları
  15. Kids Babies Erken Öğrenme Oyuncakları
  16. Tomy Erken Öğrenme Oyuncakları
  17. Zuzu Toys Erken Öğrenme Oyuncakları
  18. Mgs Oyuncak Erken Öğrenme Oyuncakları
  19. Chicco Erken Öğrenme Oyuncakları
  20. SevgiliBebek Erken Öğrenme Oyuncakları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Yaş Aralığı
 5. Cinsiyet
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Güncel Değerlendirme
 8. Karakter / Tema A-Z
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/23031884/60002264/80138063
Başa dön