Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Faber-Castell
Faber-Castell 4'lü Boya Seti + Resim Defteri

Faber-Castell 4'lü Boya Seti + Resim Defteri

Faber-Castell
229,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (14)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

227,00 TL
244,90 TL
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/21005097/15124

Faber-Castell 4'lü Boya Seti + Resim Defteri

Set İçeriği

 Faber-Castell Suluboya 12 Renk Küçük Boy

Faber-Castell Karton Kutu Boya Kalemi 12 Renk Tam Boy

Faber-Castell Karton Kutu Pastel Boya 12 Renk

Faber-Castell Keçeli Kalem 12 Renk Yıkanabilir

Resim Defteri

 

Faber-Castell Suluboya 12 Renk Küçük Boy

 

Kırtasiye malzemeleri denilince ilk akla gelen markalardan olan Faber-Castell kaliteli boyama ürünleriyle klasmanı içerisinde kendini belli ediyor. Faber-Castell suluboya 12 renk küçük boy çeşitleri içerisinde yer alan canlı renklerle çocuklar hayal gücünü kâğıda döküyor. Kalıcılığı ile öne çıkan suluboya pek çok farklı yüzeyde etkili sonuç veriyor. Çocuğunuzun evde, okulda, kreşte ya da anasınıfında kefiyle kullanılabileceği ürün aynı zamanda ergonomik ve hafif yapısı ile rahatlıkla taşınabiliyor. Kullanım talimatlarında belirtildiği şekilde muhafaza edildiği taktirde uzun süre dayanıklı olan 12'li suluboya çocuklar için sağlıklı, güvenli olan bileşenlerden üretiliyor.

Faber-Castell Suluboya ile Çocuklar Kendini İfade Ediyor

·         Farklı renk kombinasyonları sayesinde çocuklarınız yaratıcılıklarını konuşturabiliyor ve birbirinden farklı kompozisyonlar ortaya çıkarabiliyor.

·         Kağıt, karton, seramik, metal ve cam yüzeylerde kullanıma uygun olan suluboya ayrıca tüm ahşap yüzeylerde de kullanılabiliyor.

·         Su ile inceltilerek istenilen kıvam ve renk tonu rahatlıkla verilebiliyor. Kaliteli bileşenler sayesinde inceltilen renklerin kalıcılığı da son derece yüksek oluyor.

·         Renkler farklı renklerle karıştırılabiliyor ve çeşitli kombinasyonlarla palette bulunmayan diğer renkler de elde edilebiliyor.

·         Çocuklar için güvenli olan üründe sağlığa zararlı herhangi bir madde yer almıyor.

Faber-Castell Suluboyanın Özellikleri

·         Palet Renk Sayısı: 12 farklı renk

·         Kullanılabilir Yüzeyler: Cam, kâğıt, karton, seramik, metal, ahşap

·         Taşmaya Uygunluk: Var

Faber-Castell: Kırtasiye Ürünlerinin Öncü Markası

Kırtasiye ürünleri ile uzun yıllardır pek çok kişinin ilk tercihi olan Faber-Castell kaliteli, dayanıklı, güvenilir ve yenilikçi olma vizyonu ile üretimlerini gerçekleştiriyor. Markanın yazım, boyama, oyun ve eğitim ürünleri, sanat – grafik malzemeleri, defter ve dosyalama çeşitleri, teknik çizim ekipmanları da dahil hayli geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Çocuk ve yetişkinler için ürün grupları bulunan Faber-Castell hobi amaçlı kullanıcılardan profesyonellere değin farklı pek çok kitleye hitap ediyor.Çocuklar için güvenli üretilen Faber-Castell suluboya, tüm yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz ve eşsiz eserler yaratabileceğiniz kaliteye sahiptir.

Canlı ve kalıcı renk özelliği sayesinde dilediğiniz eseri, çalışmayı yapmak sandığınızdan çok daha kolay.

Tüm ahşap ve metal yüzeyler, kağıt, karton, cam, seramik gibi oldukça fonksiyonel yüzeylerde kullanılabilir.

Çocuğunuzun okulda, evde yapacağı çalışmalar için büyük bir yaratıcılık sağlayacak ve bu sayede eşsiz tasarımlar oluşturabileceksiniz.

Siz ise boş bir anınızı değerlendirmek istediğiniz an evde dilediğiniz gibi çalışmalar yapabilir, eşsiz ürünler ve tasarımlar oluşturabilirsiniz. Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayacağınız akrilik boya takımı sayesinde canlı renklerle de bambaşka serüvenlere şahit olacaksınız.

Çocuklar için tamamen güvenli yapısı sayesinde okulda, ana sınıfında ve evde kısaca dilediğiniz her yerde sorunsuz kullanabileceğiniz niteliğe sahip bir üründür.

Küçük tasarlanması çocuklarınız için ergonomik yapıya sahiptir. Dilediği yerde kullanabilir ve taşıyabilir böylelikle istediği yer ve zamanda yaratıcılığını konuşturabilir.

12 farklı renk seçeneği ise yaratıcılığınız ve yeni başlangıcınız için yepyeni serüvenleri sizler için tasarlar.

Dayanıklı ve çok fonksiyonel kullanım alanları sayesinde dilediğiniz yerde yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayarak bambaşka çalışmalar oluşturabilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri

 

·               Tüm ahşap yüzeyler, kağıt, karton, cam, seramik, ve metal yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir

·               Canlı renklere sahip 12 farklı renk

·               Örtücü ve yüksek kaliteli renklere sahiptir.

·               Su ile inceltilerek dilediğiniz kıvamı oluşturabilirsiniz

·               Renkler rahatlıkla karıştırılarak farklı ve bambaşka yeni renkler oluşturulabilir

·               Çocuklar için güvenli

·               Sağlığa zararlı maddeler içermez

·               Çocukları resme alıştırmak için ideal üründür

·               Garanti: 2 yıl

 

Uyarı

·         Boyayı yüze, göze ve ağıza sürmeyin. Sürüldüğü zaman yıkanmalı ve temizlenmelidir

·         Güneş ışınlarından uzak tutulmalıdır

·         Serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir

 

 

 Faber-Castell Karton Kutu Boya Kalemi 12 Renk Tam Boy

 

Her yaştan kişiler için boyama yapma ve resim çizmede en büyük yardımcılarından olan Faber-Castell Karton Kutu Boya Kalemi 12 Renk Tam Boy, birbirinden canlı renklere ve son derece rahat kullanıma sahiptir. Özellikle de okul çağındaki çocuklar için sağlıklı kırtasiye ürünleri sunar. Okul ya da evde çocukların farklı aktiviteler yapmalarında veya boyama kitaplarıyla vakit geçirmelerinde en büyük yardımcılardan biridir. Aynı zamanda yetişkinler için de güzel vakit geçirmek ya da stres atmak istediklerinde güzel bir alternatif olur.

Faber-Castell Karton Kutu Boya Kalemi 12 Renk Tam Boy Faydaları

·         Yüksek kaliteli ve yumuşak mineli yapısı sayesinde çocuklara oldukça kolay bir kullanım olanağı tanır. Parmakları acıtmayan özelliğiyle uzun süreli kullanım sağlar.

·         Doğal pigmentlerden elde edilen boyalar son derece canlı, parlak ve örtücü renklere sahiptir. Kağıt ya da karton gibi türlerde etkili sonuçlar alınmasında yardımcı olur.

·         Uç kırılmalarına karşılık özel yapıştırıcı özelliğiyle ultra dayanıklıdır. Bu sayede uzun süre kullanım imkânı sunar ve darbe, kırılma ve çarpmalara karşı dayanıklı yapıdadır. 

·         Tam boy formatlarında tasarlanan yapılarıyla ergonomik tutuş imkânı tanır.

·         Özel ahşap kaplamasıyla ucu bittiğinde kalemtıraşla kolayca açılabilir.

Sahip Olduğu Teknik Özellikler

·         Ürün tipi: Boya kalemi

·         Ürün adedi: 12 adet

·         Renk seçeneği: 12 farklı renk seçeneğine sahiptir.

·         SV: Kalem ucunun kırılmasına yönelik direnci artıran yapıştırıcı sistem. 

·         Kutu özelliği: Karton kutu

Marka Hakkında

Kalem ve yazım gereçleri alanlarında üretim sağlayan Faber-Castell, 2011 senesinde 25. yaşını kutlamıştır. Günümüzde 22 ülkede satış firması olan markanın, 120 ülkede de distribütörü bulunur. Proje çantaları, oyun ve eğitim gereçler, kalem kutuları ve çantalar başta olmak üzere sanat ve grafik ürünleri, teknik çizim malzemeleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 

Çocuğunuzla beraber geçirebileceğiniz eğitici aktivitede en büyük yardımcınız Faber-Castell kuru boya kalemleri olacaktır. Eğlenirken öğreneceği, renkleri daha farklı ve kaliteli algılaması gelişiminde büyük bir destek sağlayacaktır. Boyama kitapları, çeşitli aktiviteler, okul, ev gibi ya da bunların tamamen dışında sizin için sıradan geçen bir günü renklendirmek istediğiniz o an Faber-Castell yanınızda olacak.

12 farklı renk seçeneğiyle yapacağınız etkinlikte temel renklerin büyülü dünyasına ulaşmış olacaksınız.

Sağlam ve dayanıklı ucu sayesinde uzun süre kullanımınıza uygun tasarlanmıştır. Kağıt, karton vb yüzeyler için uygundur.

Tam boy özelliğiyle ergonomik tutuş sunar. Yüksek kaliteli ve yumuşak mineli özelliğe sahiptir. Uç kırılmalarına karşı direnci artıran özel yapıştırma sistemi olan SV maddesiyle üretilmiştir. Böylelikle çarpma, darbe ve kırılmalara karşı oldukça dayanıklı yapıya sahiptir.

Bu renkli dünyada zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

 

Ürün Özellikleri

·         12 farklı renk seçeneği

·         Dayanıklı uç

·         Özel dış koruma

·         Parlak ve canlı renkler

·         Kalemtıraş ile kolay açılma

·         Yumuşak yazım

·         SV: Uç kırılmasına karşı direnci artıran özel yapıştırma sistemi

·         Yüksek kaliteli ve yumuşak mineli

·         Garanti: 2 yıl

 

 

Faber-Castell Karton Kutu Pastel Boya 12 Renk

 

Uzun yıllara dayanan tecrübe ve kalitesiyle birbirinden ayrıcalıklı ürünler tasarlayan Faber-Castell, boya kalemleri ve pastel boyalarda da iddialı tasarımları ile dikkat çekiyor. Farklı kullanım alanları bulunan kurşun ve tükenmez kalemler, pilot kalem modellerinin yanı sıra zengin renk seçeneklerine sahip boya kalemleriyle de göz dolduruyor. Faber-Castell Karton Kutu Pastel Boya 12 Renk modeli, çocukların hayal dünyalarını zenginleştirecek resimleri keyifle ve güvenle çizmeleri için tasarlanıyor. 

Yaratıcılıkta Sınır Tanımayın

·         Faber-Castell pastel boya çeşitleri ile birçok farklı zeminde birbirinden keyifli resim çalışmaları yapabilirsiniz. Kâğıt, karton, ahşap ve seramik yüzeyleri boyamak için elverişlidir. 

·         Yaratıcılığınızı geliştirecek mükemmel çalışmalara, çok renkli karton kutu Faber-Castell ürün modeli ile imzanızı atabilirsiniz. 

·         Kalemlerinizi daima bir arada tutmanızı sağlayan karton tasarımı, ürünü kolayca yanınızda taşımanıza da imkân tanıyor.

·         12 adet farklı ve en çok kullanılan renk ile tasarlanmış pastel boya çeşitlerini, dilerseniz renkleri karıştırarak daha zengin bir renk yelpazesine dönüştürebilirsiniz. 

·         Yumuşacık dokusu ile zorlanmadan ve yorulmadan boyama yapmanıza imkân verir. Bu özellik, çocukların yeni gelişmekte olan kavrama yetenekleri için de pratik bir kullanım olanağı sunar. 

·         12'li pastel boya seti, evde, anaokulu ve okullarda çocukların hem tek başına hem de bir arada boyama yapabilecekleri sosyal bir aktivite yaratıyor. 

Fonksiyonel Teknik Özellikler

·         Ürün Tipi: Pastel Boya

·         Kutu İçi Adedi: 12

·         Kullanım Alanları: Kâğıt, Karton, Tahta ve Taş Yüzeyler

Güçlü Marka Faber-Castell

Kırtasiye ürünleri ve özellikle kalem üretimi konusunda ikonik bir marka olan Faber-Castell, kurşun ve dolma kalemler, tükenmez kalemler ve boya kalemlerinin yanı sıra teknik çizim için gereken özel nitelikli kalemleri de başarıyla tasarlıyor. Şık dizayna sahip boya kalemleri, yüksek kaliteye sahip dayanıklılık özellikleriyle de kalite ve fiyat dengesinde kullanıcılardan tam not almayı daima başarıyor.  

Faber- Castell’in sahip olduğu kaliteli tasarım ile üretilmiştir. Çocuklarınızın zihinsel gelişimi ve yaratıcılığını geliştirecek ve katkı sağlayacaktır.

Çok çeşitli alanlarda kullanılabilir yaratıcılığın sınırsız dünyasında dilediği gibi eserler ortaya çıkarabilirsiniz.

Karton kutuya sahip pastel boya seti sayesinde kalemlerinizi kaybetmeyecek ve daha kaliteli muhafaza edebileceksiniz.

Okulda, anaokulunda, kreşte, evde kısaca dilediğiniz her yerde yaratıcılığınızı konuşturmak istediğiniz her an kullanabilirsiniz.

12 farklı renk seçeneğiyle sınırsız yaratıcılığa sahip olabilirsiniz.  Renkleri karıştırarak bambaşka renkler yaratabilirsiniz.

Canlı ve örtücü renklerle daha belirgin resimler, boyamalar yapılır. Yumuşak dokusu kullanım kolaylığı sağlarken çocuklarınızın dilediği her yerde yaratıcılığını sınırsız kullanabilmesini sağlar.

Canlı ve örtücü renklerle boyama kitaplarında ve boş bir kağıtta yepyeni serüvenlere atılacaktır. Eğlenirken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bu pastel boya seti sayesinde çocuğunuzla keyifli zamanlara sahip olacaksınız.

İster eğitici amaçlar doğrultusunda isterseniz boş zamanlarınızı renklendirmek için güzel bir aktivite gerçekleştirmek açısından bu ürün sizin için yeterli olacaktır.  Kağıt, karton, tahta ve taş üzerinde kullanımı idealdir. Sıcaklığa karşı dayanıklı ve erime yapmaz.

Kullanım açısından ergonomik parmaklarınıza zarar vermeden kolayca kullanabilmenizi sağlar.

 

Ürün Özellikleri

·         Canlı ve örtücü renkler

·         Rahat ve yumuşak kullanım

·         Renk karışımlarında zengin çeşitlemeler

·         Renk yoğunluğunu kaybetmeden yayılma

·         Kağıt, karton ve tahta üzerinde etkili kullanma

·         Ufalanmaz

·         50 dereceye kadar ısıya dayanıklı

·         12 renk seçeneği

·         2 yıl garanti

 

 

 

 

Faber-Castell Keçeli Kalem 12 Renk Yıkanabilir

 

Faber-Castell Keçeli Kalem set ile çocukların hem eğlenip hem de boyama yapması artık çok kolay! Üstelik sadece boyamak için değil çizimleri ve notları renklendirmek için de ideal bir kullanım imkânı sunar. Faber-Castell Keçeli Kalem setin içinde bulunan 12 farklı renk seçeneğiyle çocuklarınız canlı renklendirme yapabilir ve dilediği eseri dilediği gibi kolayca boyayabilir.

Çocuğunuzun okulda, evde, kreşte veya ana sınıfında rahatlıkla kullanabileceği Faber-Castell Keçeli Kalem seti, onun yaratıcılığını artırdığı gibi eğlenerek öğrenmesine de yardımcı olur. Boyama işleminde yüksek canlılık ve örtücülük sunan ürün, ergonomik yapısıyla da çocuklarınızın elini yormayarak sorunsuz kullanımına olanak sağlar.

Çok Amaçlı Kullanım Kolaylığı

·         Üstün boyama ve örtücü özelliğiyle kara kalem çalışmalarının renklendirmesini kolaylaştırır ve kalıcılık sağlar.

·         Sınav ve ders notlarının bölümlerini renklendirmek için ideal bir kalem setidir.

·         Her yaş grubunun kullanıma uygun olan ürün, çok fonksiyonlu olma özelliği taşır.

·         Keçeli kalem ile yapılan tüm uygulamalar daha canlı ve kalıcı renklere sahip olur.

·         İdeal boyutu ile eli yormaz ve yapılan uygulamalar yarıda kalmaz.

Faber-Castell Keçeli Kalem Özellikleri

·         Paket içerisinde 12 adet farklı renkte keçeli kalem bulunur.

·         Dayanıklı ve parlak renklere sahiptir.

·         Yıkanabilir özelliğiyle güvenle kullanılabilir.

·         Fonksiyonel alanları oldukça fazladır.

·         Kesintisiz ve örtücü boyama özelliğine sahiptir.

Asırlara Meydan Okuyan Marka: Faber-Castell

1761 yılında Almanya’da kurulan firma dünya çağında kalem ve yazım gereçleri denildiğinde akla ilk gelen markalardan biridir. 250 yılı aşkındır ürettiği yüksek kaliteli yazım gereçleriyle dünyanın dört bir yanına üretim ve satış yapan Faber-Castel 1992 yılında Almanya’ya çevre dostu ve su bazlı boya teknolojisini tanıtan ilk ahşap gövdeli kurşun kalem üretici unvanı almıştır. Dünyada kendisine ait 10 ülkeye yayılmış 9 üretim tesisi olan firmanın 22 ülkede satış firması ve 120 ülkede ise distribütörü bulunur. 

Bu set hem eğlenip hem boyamak için ihtiyaç olan eğlenceli keçeli kalemleri sizlere sunar. Üstelik yalnızca minikler için değil 12 farklı renk seçeneği ile çizimleri, notları renklendirmek için de idealdir.

Keçeli kalemler birçok çizim için canlı renklendirme oluşturabileceğimiz kalemlerdir. Dilediğiniz eseri dilediğiniz gibi renklendirmeyi sizlere sağlar.

 Keçeli kalem ile yapacağımız uygulamalarda canlı ve kalıcı renkler elde ediyoruz. Bunun için de özellikle resim ve boyama derslerinde sıkça tercih ediliyor. Boyama işlemlerinde keçeli kalem seçimi her zaman için kalıcı sonuç verecektir.

Sınav haftalarınızda, ders notlarınızı renklendirmek ve bölümlere ayırmak çalışmanızı kolaylaştıracak ve hatırlamanızı %70 oranında daha çok arttıracaktır.

 Kara kalem ile yaptığımız çizimleri keçeli kalemler ile daha canlı hale getirebiliyoruz. Bu sebeple çok fonksiyonel olma özelliğine sahiptir. Dilediğiniz alanda, dilediğiniz gibi çiizmlerinizi renklendirip yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Boyama işleminde yüksek canlılık ve örtücülüğü sizlere sağlarken aynı zamanda ergonomik oluşu ile de çocuklarınızın ve sizin elinizi yormayacak uzun süre sorunsuz kullanmanıza olanaak sağlayacaktır.

Çocuğunuzun okulda, kreşte, ana sınıfında kullanabileceği, kullanırken ise yaratıcılığını konuşturacağı eşsiz bir kalem setidir.  

Sizde boş zamanlarınızı renklendirmek ve yepyeni çalışmalar oluşturmak istediğiniz zaman eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız.

Dayanıklı, ergonomik ve üstün kaliteli üründür.

 

 

Ürün Özellikleri

·         Paket içerisinde 12 adet keçeli kalem bulunmaktadır.

·         Dayanıklı ve parlak renkler

·         Kesintisiz ve örtücü boyama özelliği

·         Ergonomik gövdesi sayesinde küçük eller için tutuş kolaylığı

·         Çok fonksiyonel kullanım alanları

·         Yıkanabilir özelliğe sahip

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000T0W3G
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön