1649 yılında kurulan Fiskars, Finlandiya’nın en eski şirketlerinden biri olarak biliniyor. Fiskars markası; bahçecilikle ilgili ürünler, yemek pişirme araç gereçleri ve makaslar üretiyor. Fiskars yüksek dal budama makasları her yönden kolay kesim sağlıyor. Ayarlanabilir kesme başlığına sahip olan Fiskars yüksek dal budama makasları pratik bir kullanım vadediyor. Daha detaylı teknik bilgi için Fiskars budama makası fiyat ve incelemelerine Hepsiburada ile ulaşabilirsiniz. Motorlu ya da şarjlı üretimden uzak duran firma en iyi bildikleri işi yaparak ve üstüne koyarak üretimlerini sürdürüyor. 370 yılı aşan tecrübelerini yaptıkları işin kalitesinde görmek oldukça mümkün. Kalitenin yanında pazarın ihtiyaçlarını da anlamış Fiskars firması üretiminde her türden budamaya uygun olacak çözümlerle makas yaparak piyasaya sunuyor. Ürettikleri ürünleri aynı zamanda dayanıklılıkları ile de ön plana çıkar bu yüzden alacağınız bir ürünü uzun yıllar kullanabilirsiniz. Fiskars budama makaslarını kullanım amacınıza ve kullanacağınız alana göre tercih edebilirsiniz. Çeşitlilik sağlayan ürünleri farklı kategorilere göre değerlendirebilirsiniz. Hepsiburada ile ürün özelliklerini inceledikten sonra fiyat aralığı belirleyebilirsiniz. Ürünleri artan ya da azalan fiyat listelemesi ile sıralayabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyat seçeneklerini görebilir ve ürün siparişi verebilirsiniz.

Fiskars Budama Makası Özellikleri

Fiskars dal budama makası özellikleri ile yüksek ağaç başlarını ve kalın çalıları kolay bir şekilde kesebiliyor. Fiskars dal budama makası merdivene ihtiyaç duymadan kesme işini halledebiliyor. Fiskars dal budama makası ile sürüklenmeleri gidermek için bükülmeye veya diz çökmeye gerek kalmıyor. Söz konusu makasların düz bıçağı 32 mm çapa kadar dal kesmek için uygunluk gösteriyor. Fiskars dal budama makas sapının uzunluğu ortalama 2.4 metreden 4 metreye kadar ayarlanabiliyor. Bu sayede kullanıcı 6 metreye kadar olan bir mesafede çalışabiliyor. Fiskars yüksek dal budama makasının ayarlanabilir kesme başlık açısı 230 derece. Fiskars dal budama makası, bumba engelleme mekanizması sayesinde güvenilir şekilde kullanılabiliyor. Fiskars dal budama makası turuncu renkli kilitleme kolu ile kullanıcı istediği kola yönelttiği zaman yardımcı oluyor ve bıçakları doğru açıyla kesmek için destekliyor. Fiskars dal budama makasının uzatma mekanizması alüminyumdan, tutma kulpları ise yumuşak dokunmalı malzemeden üretiliyor. Fiskars dal budama makası kaymaz tabanı ile saklama sırasında kolu dik bir konumda tutuyor. Aynı zamanda kesme mekanizması ile çok zor dolları bile ek bir çaba sarfetmeden kesebiliyor. Kullanıcılara maksimum manevra kabiliyeti sağlamak için, kesme kafası 230 derece döndürülebilir. Bu sayede uygun pozisyonu buluyor. Budama makasları her yönden pratik bir kesim sağlıyor. Fiskars budama makasları çiçek budama gibi işlemler için de kullanılıyor. Ufak tefek bahçe düzenlemelerinde elinizin altında bulunan budama makasları oldukça pratik bir kullanıma sahip oluyor.

Fiskars Budama Makası Çeşitleri

Fiskars budama makasları çeşitlerini incelendiğinde motorsuz olarak üretilmiş olup el kuvveti ile rahatça çalışabilmek için tasarlandığını görebilirsiniz. Bu tasarımın en önemli yapılarından birisi olan ergonomik tutamaçlarıyla hem kesme sırasında harcanması gereken gücü olabilecek en düşük seviyede tutulmasını sağlar hem de bu tarz zorlu işler sonucu oluşabilecek tendinit riskini oldukça azaltır. Bu sayede hem daha az yorulup hem de sağlığınızı koruyarak çok daha rahat bir kullanım sunarlar. Bu tutma yapısı her makasta değişik olup makasın kullanım şekline göre tasarlanır. Kullanıcılar kullanacakları alana ve kullanım şekillerine göre ürün tercihinde bulunabilir. Çiçek budama için ürettikleri ufak makaslar daha geleneksel bir makas görünümünde olsalar da tırtıklı bıcakları sayesinde ince dalları bükmeden rahatça kesmenizi sağlar. Budama işlemlerinde oldukça fazla kolaylık sağlar. Biraz daha büyük makaslar ise daha farklı bıçak açıları sunar. Kıvrımları hem yukarı hem düz hem de aşağı doğru olabilen bu makaslar farklı ağaçların farklı dal şekillerini istenilen açıyla kesilebilmesi için bu şekilde tasarlanmıştır. Çünkü her budama çeşidi farklı bir kesim ister. Kullanıcılar kullanım alanlarına göre Fiskars ürünlerini tercih edebilir. Fiskars dal kesme makasları, budama makasları şekil olarak de farklılık gösterebiliyor. Sadece dal kesmek için değil çit kesmek için de budama makasları kullanılabilir. Fiskars budama makasları; yüksek dal budama makası, çiçek budama makası, uzatmalı budama makası, kalın dal budama makası, teleskopik yüksek dal budama makası, ağaç budama makası olarak farklı kategorilerde kullanıcılara sunuluyor.

Fiskars Budama Makası Kullanımı

Fiskars budama makasları kullanımları ile dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Kullanıcılara birçok alanda kullanım kolaylığı sağlıyor. Ergonomik yapıları ile kolay bir tutuş imkanı da bulunuyor. Budama makaslarının kullanımı üründen ürüne göre değişebiliyor. Budama sırasında bazı dallara ulaşmak için daha uzun makaslara da ihtiyaç olabilir. Bu yüzden Fiskars uzun dal budama makası kategorisinde de ürünlere sahiptir. Bazı durumlarda bu uzun mesafe kullanımlarına rağmen yaptığımız eylemi daha yakından görebilmemiz gereksiz ve görüşümüz buna izin vermeyebilir. Bu durumlar için bazı budama makasları teleskopik bir yapı ile üretilmiştir. Buradaki amaç ince işçilik durumlarında mesafeye rağmen budamayı rahatça yapabilmektir. Bu modellerden biri olan Fiskars Upx86 yüksek dal budama makası iki buçuk metre ile dört metre arası bir mesafeye uzanabilmenizi sağlar. Bu mesafeden otuz iki milimetreye kadar olan dalları rahat kesebilen makas ayarlanabilir kafa ve hafif kesme mekanizmasına sahiptir. Bunu da yumuşak ama kaymayan tutuşuyla destekler. Bu kadar uzun olmasına rağmen iki kilo bile olmayan ağırlığı ile oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Fiskars en ufak modelden az önce bahsedilen en büyük modellerine kadar her kullanıcının istediği modeli üreten ve sunan bir üretim modeline sahiptir. Söz konusu budama makaslarını kullanım şeklinize göre tercih edebilirsiniz.

Fiskars Budama Makası Yorumları

Fiskars budama makası gibi ürünlere Hepsiburada ile ulaşabilirsiniz. Söz konusu ürünleri satın almadan önce özellik ve fiyat araştırması yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra daha önce Fiskars budama makası kullanan kullanıcıların yorum ve değerlendirmelerini de inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hangi ürün daha kullanışlı, hangi ürün nerede kullanılır, nasıl kullanılır, verim alınıyor mu, kullanımı kolay mı gibi sorulara cevaplar alabilirsiniz. Budama makasları arasındaki farkları öğrenebilir özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcı yorumlarından dikkat etmeniz gereken noktalar hakkında de bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünleri kullanırken nelere dikkat edilmeli ya da özen gösterilmeli gibi konulara dikkat edebilirsiniz.

Fiskars Budama Makası İndirim ve Kampanyaları

İndirim ve kampanya fırsatlarını değerlendirmek avantajlı bir alışveriş deneyimi için oldukça önemli. İndirimli fiyata Fiskars marka dal budama makası bulmak ise Hepsiburada ile oldukça pratik. Hepsiburada ile Fiskars dal budama makası indirimlerini inceleyebilirsiniz. Tek bir fiyat ile sınırlı kalmayıp, birden fazla avantaj seçeneğini Hepsiburada ile değerlendirebilirsiniz. Almak istediğiniz üründe kampanya var mı sorusuna Hepsiburada’nın Kampanyalar kısmından hızlı bir şekilde yanıt bulabilirsiniz. Farklı satıcıların ürünlerini inceleyerek hangi tarihte fırsat yakalayacağını takip edebilirsiniz. Ayrıca bu sayfalardan kupona göre de listelemede bulunabilirsiniz. Ürünler için oluşabilecek indirim ve kampanyaları inceleyerek bütçenizden tasarruf etme şansı yakalayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fiskars Budama Makası Fiyatları

151 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 151 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?