ARA
Loading interface...
Loading interface...
Flexdub
Flexdub Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı 1 lt

Flexdub Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı 1 lt

Flexdub
135,00 TL
( / adet)
%
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/60001669
Flexdub Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı 1 lt
FLEXDUB TESİSAT KAÇAK TAMİR KİMYASALI

 

   FLEXDUB Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı, mevcut su kaçağının bulunduğu bölgeye herhangi bir müdahale de bulunmadan kaçağın bulunduğu bölgeyi kendisi tespit ederek sistemde oluşmuş kaçakları yerinde kristalleşip kapatır. Tesisatta bulunan basınçta ve sıcaklıkta ürünümüz kendi özelliğini yitirmez ve sürekliliğini korur. Plastik ve metal her tür tesisatta gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürün efor sarf etmeden size rahat bir kullanım sağlayacaktır. Bu ürün kapalı devre, kombi kat kaloriferi merkezi sistemde oluşan günlük 50 lt.ye kadar olan kaçakları engelleyen bir kimyasaldır.      

   Ürünümüz merkezi sistem ısıtma soğutma sistemlerinde, yangın hidrant hatlarında, soğuksu risale hatlarında günlük 1.000 LT.ye kadar olan kaçaklarda da kullanılır.(Daha büyük kaçaklarda firmamızla iletişime geçebilirsiniz.) Malzeme %30u 2 ila 300 mikron büyüklüğünde mini partiküller den oluşmuştur. Bu partiküller ince filtreleri tıkayabilir. İşlem sırasında Filtre kullanılmamalıdır. Malzeme hiçbir şekilde pompaya, kombiye zarar vermez. Ürünü uygulamadan önce sistemde Antifriz, Temizleme, Koruyucu vb. kimyasal kalıntılar bırakmamak gerekmektedir. Sistem içerisinde bu tarz kimyasalların olması kaçak giderici kimyasalın özelliğini kaybetmesine sebep olmaktadır.

 

FLEXDUB Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı Nasıl Uygulanır ?

 

Kombinin dönüş filtresi sistemden çıkartılır. Sistem kombinin su doldurma musluğu veya bir su pompası ile doldur boşalt yöntemi ile kaba pisliklerinden arındırılır. Sistem kaba pisliklerinden arındıktan sonra havlupan ve ya peteklerin uygun bir bölümünden 1 litre ürüne 3 litre su karıştırılarak dökülür. Dolum yapılan alan tekrar kapatılır ve sisteme su basılır. 1.5, 2 bar seviyesinde kombi çalıştırılır. ( Plastik tesisatlarda özellikle kombi sıcak ayarda çalıştırılmalıdır. Plastik borular ısınınca genleşir, bu nedenle kaçak olan nokta maksimum genleşme seviyesinde iken giderilmiş olur. ) Kombi 24/36 saat boyunca durdurulmadan çalıştırılır, su eksilmesi durumunda su dolum musluğundan takviye edilir. 24/36 saat sonunda sistem basınçı sabitlenecektir. Sistem basıncı sabitlendikten sonra mümkün ise ürünün kombi ile 1 hafta süresince sistemde kalması size daha faydalı olacaktır. Sistem kaçağı giderildikten sonra minimum 24 saat kimyasal sistemde kalması gerekmektedir. Ürünün tamemen kristalleşmesi 24/36 saattir. Sistem kaçağı giderildikten sonra sistem boşaltılır,dönüş filtresi müşteri talebine göre geri takılabilir ve ardından tekrar temiz su basılır ve kullanıma devam edilebilir.  Ürünümüz 50 litre suya 1 litre kimyasal konulacak şekilde konsantre olarak imal edilmiştir. Sisteminizde bulunan su miktarına göre oranlama yaparak ne kadar ürüne ihtiyacınız olduğunu tespit edebilirsiniz. Kaçağın boyunun ciddi seviyelerde olması durumunda bizlere ulaşarak teknik destek alablirsiniz.
Türü Temizlik Kimyasalı
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000R8PJA
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 1 soru ve cevap var.
Soru
Alüminyum güğüm icin uygun mu?
Cevap
Et kalınlığı ince olması sebebiyle kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.
flexdub satıcısı cevapladı
03 Ocak
1 gün içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön