Game Garaj Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

Game garaj laptop fiyatları notebook modelleri şık tasarımı ve geniş teknik özellikleri ile kullanıcıların gözdesi olmuştur. Game Garaj laptop satın almak için en yakın noktaya gidebilir veya internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Hepimizin bildiği bir durum var ki; devir tam anlamıyla teknoloji üzerine kurulmuştur. Dolayısıyla tüm teknik gelişmeleri dikkatle takip etmelisiniz. 

Sosyal hayatta ve çalışma hayatında laptop, notebook gibi cihazlar herkes için hayati önem arz ediyor. Ancak satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar mevcuttur. Bunlardan ilki kullanım amacına göre bilgisayarın içindeki özelliklerdir. Örneğin; bir öğrenci ile yazılımcının ihtiyaç duyduğu program ve özellikler aynı değildir. Bunun bilincinde olarak gerekli araştırmalı yapmalısınız. Game Garaj laptop ve notebookların performanslarına göre fiyat gayet son derece normaldir. 

Game Garaj Slayer 7xl- 3060 

Game Garaj Slayer 7xl- 3060 6 GB ekran kartı hafızasına sahiptir. Ağırlığı 2-4 kg arasında değişmekle beraber ekran boyutu 17,3 inç olarak tasarlanmıştır. Sıradan bir laptopa göre son derece farklı özelliklere sahiptir. Aynı zamanda klavyesinin ışıklı olması son derece estetik bir değer katmaktadır. Özellikle geniş ekranı sayesinde bilgisayarı oyun oynama amaçlı kullananların gözdesi olmuştur. Aynı zamanda bilgisayarda tasarım yapan diğer meslek gruplarının da en sevdiği bilgisayarlardan biridir. 

Cihaz 144 hz ekran yenileme hızına sahiptir. 11. nesil Intel Core i7 işlemciye sahiptir. Laptop geniş özellikleri ve sahip olduğu kapasitesi sayesinde kesinlikle donma, kesinti gibi durumlar yaşatmaz. Hemen her ağır programı kaldırabilir. 

Game Garaj Slayer 5xl

Game garaj slayer 5xl sahip olduğu donanım sayesinde çok sevilen ürünlerden biridir. Game Garaj markası bilişim sistemleri konusunda yüksek kalite standartlarına sahiptir. Dolayısıyla ortaya çıkan ürünler aynı şekilde kaliteli ve tasarım harikası olarak üretilmektedir. 

4 GB ekran kartı hafızasına sahip olan bilgisayar 17.3 inç ekran büyüklüğüne ulaşmıştır. Diğer yandan 12. nesil Intel core i7 işletim sistemine sahiptir. Bu durumda son derece hızlı çalışmaktadır. Game Garaj Slayer 5xl modeli 144 hz ekran yenileme hızına sahiptir. SSD kapasitesi 512GB olarak oluşturulmuştur. Oyun bilgisayarları kategorisinde yer alır. 

Game Garaj Slayer 7xl 

Game Garaj Slayer 7xl maksimum 4,7 GHz işlemci hızına ulaşabilir. İnce ve şık tasarımı ile beraber yalnızca kaliteli ve hızlı olmasının yanı sıra estetik olarak da kullanıcıyı çekmektedir. 12. nesil olması bilgisayarın işlemlerinin son derece hızlı olması anlamına gelmektedir. Herkes tarafından son derece sevilen Game Garaj notebook ve laptoplar günden güne popülerliğini arttırmaktadır. 

Game Garaj oyun bilgisayarları olarak adlandırılan bu modeller son derece donanımlı dizayn edilmiştir. Tüm oyuncuların isteklerine hitap eden bu makinaları yalnızca oyun bilgisayarı başlığı altında incelemek yersiz olur. Gelişmiş sistemleri sayesinde bilgisayar üzerinde ağır program kullanan hemen herkesin işlerini kolaylaştırmakta ve profesyonelce kullanım imkanı tanımaktadır. Geniş ekranları, yüksek görüntü kaliteleri ile beraber alanında en iyi ürünler arasındadır demek mümkündür. 

Game Garaj Slayer 3060 c2 

Game Garaj Slayer 3060 c2 modelleri en sevilen ve ilgi gören modellerden biridir. Genel olarak baktığımız zaman Game Garaj markasına ait tüm modeller hayli geniş bir kitleye ulaşmıştır. Slayer 3060 c2 modeli de bunlardan biridir. Aydınlatmalı klavye özelliği ve 3 hücreli pil gücü burada da göze çarpıyor. Ekran özelliği full hd olup, 17,3 inç boyutundadır. 2-4 kg arasında olması ise taşıma kolaylığını sizlere veriyor. Size verilen çantasıyla dilediğiniz her yerde kolaylıkla taşıyıp kullanabilirsiniz. 

11.nesil Intel Core i7 işlemcisi sayesinde tüm modeller son derece hızlı şekilde işlemleri tamamlıyor. Piyasadaki rakiplerine açık ara fark atmaktadır. 

Game Garaj Slayer 5xl 

Game Garaj Slayer 5xl çeşitli alt sınıflara ayrılmış durumdadır. Siz bilgisayarı hangi amaçla kullanacaksınız ona göre özelliklerini incelemelisiniz. Alt modelleri sayesinde tüketiciye tam olarak istediği özellikleri sunmaktadır. Hayli geniş bir kesime hitap eden yapısıyla uzun yıllar kullanım vaat ediyor. 

Sistem belleği 16 GB olarak belirlenmiş olan bu bilgisayar diğer Game Garaj Slayer serilerinde olduğu gibi 17,3 inç boyutundadır. Tamamen tüketicinin ihtiyacı, konforu ve zevki gözetilerek imal edilmiş bir seridir. Bu nedenle ürünleri alan kimseden herhangi konuda şikayet gelmemiştir. Ayrıca daha detaylı bilgi alabilmek adına internet üzerinden kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. 

Game Garaj Slayer 5xl- 3050ti

Game Garaj Slayer 5xl- 3050ti modeli yüksek seviye harici ekran kartı özelliğine sahiptir. Aynı zamanda ebat olarak diğer modellerle benzerliğe sahiptir. 5xl 3050ti modelinin farkı yalnızca bir üst nesil işlemciye sahip olmasıdır. Bunları göz önünde bulundurarak kaliteli bir bilgisayara sahip olabilirsiniz. 

Game Garaj ürünleri kesinlikle tüketiciyi yarı yolda bırakmaz. Eğer sistemle alakalı bir durum olursa direkt firma garantisi bu durumu halletmektedir. Eğer garanti süresi geçmişse bu kez yine servise gönderebilir, daha uygun fiyata tamir ettirebilirsiniz. 

Game Garaj Slayer 5xl- 3050ti c1 

Game Garaj Slayer 5xl 3050ti c1 modeli yine serinin en sevilen ürünlerinden biridir. Öncelikle fiziki özellikleri diğer bilgisayarlarla aynıdır. Firmanın bu konuda hassas olması hem görsel hem teknik açıdan kullanıcıları tatmin etmek istemesinden kaynaklanır. Aynı zamanda tüm bilgisayarlarda bluetooth özelliği mevcuttur. Bunların yanı sıra hemen hepsinde de batarya 3 hücrelidir. Bu özellik sayesinde şarj daha uzun süre dayanmaktadır. 

Ekran, özellik olarak full hd led ekrandır. Ekranların hepsinde mavi ışık filtresi mevcuttur. Bu özellik sayesinde ekranlar gözlerinizi oldukça az yorar. Sesi diğer bilgisayarlara oranla çok daha yüksektir. Bu özelliklerin tümüne baktığınız zaman piyasadaki benzer laptoplar çok daha yüksek fiyatlar ile satılmaktadır. 

Çünkü oyun ve eğlence grubu bilgisayarlar diğerlerine oranla çok daha fazla geniş özelliğe sahiptir. İşlem yaparken kasma ve birden kesilme gibi durumlar kesinlikle görülmez. Yapmanız gereken cihazı sert darbelerden ve sıvıdan uzak tutmaktır. 

Game Garaj Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

Game Garaj laptop fiyatları notebook modelleri açısından bakıldığı zaman rakiplerine nazaran çok daha farklı şekillerde seyreder. Çünkü kullanıcı odaklı çalışan her firma gibi fahiş fiyatlardan kaçınmaktadır. Bilgisayarların içindeki en küçük birimler dahi en kaliteli malzemelerden meydana gelir. Bu nedenle kolaylıkla bozulma yaşanmaz. 

Game Garaj bilişim piyasasında gelişmekte olan dinamik yapılı bir firmadır. Olumsuz herhangi durumda direkt irtibata geçebilirsiniz. Kutuyu açmanız halinde garanti süresi başlar ve 24 ay boyunca devam eder. Ayrıca internet alışverişlerinde ürün teslim edilene kadar garanti satışı yapan siteye aittir. Yolda herhangi olumsuz durum yaşanacak olursa bu durumdan site yetkilileri sorumludur. Yaşadığınız olumsuz bir durumda eğer herhangi noktadan satın aldıysanız bu konuda muhatabınız satış noktası sahipleridir. Ancak internet üzerinden satın alımlarda müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve sorunu çözebilirsiniz. 

Game Garaj 5xl Ve 7xl Arasındaki Fark Nedir? 

Farkı depolama hızı ve işlemci neslidir. Tamamen tüketiciye hitap ediyor olup, ihtiyaca uygun şekilde alınması mantıklıdır. 

Taksit Seçeneği Var mıdır? 

Taksit seçeneği Game Garaj sorumluluğunda değildir. Satıcı siteye veya noktaya göre değişir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Game Garaj Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

27 ürün listeleniyor
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ekran Kartı
Toplam 24 / 27 ürün
DSACategoryId/2147483646/3000500/98/gamegaraj