Bahçe bakımı ürünleri ile tanınan Almanya merkezli Gardena, 1961 yılından beri akıllı bahçe gereçleri ve sistemleri geliştiriyor. Dünya genelinde 80'den fazla ülkede satışı gerçekleşen sistemler, Avrupa'da yüksek kalite standartlarına sahip ürün kategorisinde gruplandırılıyor. Gardena; bahçelerini özel bir yaşam alanı, eğlence ve dinlence yeri olarak görenlere hitap eden ürünler tasarlıyor. Sulama sistemleri, bahçe aletleri, çim biçme gereçleri, bahçe havuzları ve pompa gibi pek çok ürüne sahip olan marka; tüm dünyada birçok kişi tarafından tercih ediliyor. 1968 yılında piyasaya sürülen ilk bahçe sisteminin ardından farklı niteliklere sahip olan ürünler sırasıyla tüketicilerle buluşuyor ve bugünkü geniş ürün gamına ulaşılıyor. 

Yüksek teknolojiye sahip ürünler ve yenilikçi bakıç açısı ile hareket eden Gardena, başarılı satış ve pazarlama politikalarıyla tüm dünyada tanınan bir marka haline gelmeyi başarıyor. 2007 yılından beri İsveç menşeli Husqvarna Group üyesi olan marka, bahçe sistemleri alanında kullanıcılara sunduğu faydalarla dünya çapında önemli bir üretici haline gelmeyi başarıyor. Turuncu renk şirketin ilk üretim yaptığı yıllardan beri markanın rengi olarak biliniyor. Bahçelerin vazgeçilmez ürünlerinden olan renkli aletler, turuncu ile birlikte klasik bir görünüm kazanıyor. Zamanın ilerisinde ürün tasarımları ile adından söz ettiren Gardena, kablosuz çalışma teknolojisi ile ürünlerini daha nitelikli hale getiriyor.

Gardena garantisi ve uzmanlığıyla piyasaya sürülen ürünler arasında kesme ve budama aletleri keskin ve güçlü bıçak yapıları yanında güç artıcı dişleri ve ergonomik kulpları sayesinde pratik, güçlü ve doğru kesim teknikleri ile bahçe işlerini kolay hale getiriyor. Bahçe sistem aletleri alanında pazar lideri konumunda bulunan Gardena, uzun ömürlü ve konforlu kullanım esaslarına dayalı ürün alternatifleri ile beğeni topluyor. Çok amaçlı katlanabilen testere çeşitleri ise her türlü ağaç ve çalı için güvenilir bir kullanıma imza atıyor. Kitlenebilen testere bıçakları farklı boyutlarıyla dikkat çekiyor. Tutma yeri yumuşak malzemelerden oluşan ürünler, kolayca kesme işlemini gerçekleştirmeyi sağlıyor.

Çim bakımında öne çıkan çim biçme makineleri sert bıçak yapıları sayesinde her çime ulaşabiliyor. Her adımda mükemmel performans sunan ürünler güçlü ve ergonomik özellikleriyle öne çıkıyor. Herhangi bir aküye veya benzin deposuna gerek kalmadan kullanılan makineler sadece fişe takılarak kolayca çalıştırılabiliyor. Düzeltici taraklarıyla kenarlardaki çimleri de biçmeye olanak tanıyan ürünlerle her çim biçme işleminde sonra düzeltme yapmaya gerek kalmıyor. Boyu her kullanıcıya göre ayarlanabilen makineler, rahat ve kolay bir tutuş sağlıyor. Hassas mekanik kesimler içinse çim makasları ideal özellikler sunuyor. Hafif yapıları ile dikkat çeken ergonomik saplarla kolay ve rahat kesim mümkün oluyor. Yenilikçi çözümler sunan aletler, hem sol hem de sağ elle kullanılabiliyor.

Sulama sistemleri ile alanında öncü bir duruş sergileyen Gardena, su tasarrufu sağlayan sulama makineleri ile kullanıcılardan tam puan alıyor. Otomatik bahçe sulama sistemleri pek çok çeşidiyle bahçeler için aranan her türlü özelliği karşılıyor. Yağmurlama ve mikro damla sulama sistemleri tüm bahçe ve çim alanları için hassas ve dengeli sulama işlemi yapıyor. Sessiz ve kolay kullanım imkanı sunan ürünlerle birden çok ayarda sulama gerçekleştirilebiliyor. Mikro-damla sulama sistemleriyse çok yönlü kullanım olanağı ile su ve zaman tasarrufu sağlıyor. Kesin ve dengeli su dağıtımı ile bahçelerde güzel ve sağlıklı bitkiler yetiştirilebiliyor. Özel ayar fonksiyonları ile tatilde bile bahçeler susuz kalmıyor ve bitkiler gelişimini sürdürebiliyor. Bahçeciliği akıllı hale getiren sistemleri ile alanında çığır açan Gardena, kullanıcı dostu mobil uygulaması ile tüm sistemlerin kontrolünü yapmayı sağlıyor. Geniş ürün seçkisi ile bahçe bakımında tüm ihtiyaçlara cevap veren Gardena ürünlerini hemen inceleyebilirsiniz.

Gardena

178 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı
BAŞA DÖN