Gıda Paketleri

Gıda paketleri, toplu alışveriş yapmayı tercih eden, özel gün kutlayıp misafir ağırlayan veya başkalarına gıda yardımında bulunmak isteyen kişiler için birçok ürünü tek seferde temin etme olanağı sunuyor. Farklı içeriklerden oluşan gıda paketi alternatifleri olması, tüketicilere mutfaklarındaki eksikliklere, misafirlere sunulması planlanan içeriklere ya da yapılmak istenen yardımın boyutuna göre tercih şansı yaratıyor. Kuru gıda paketleri, genel olarak çeşitli yemek ve tatlı türleri yaparken kullanılabilecek gıda ürünleri içeriyor.

Yılbaşı Akşamlarına Keyif Katan Gıdalar

 • Yeni yıl coşkusuyla aile ve arkadaşlarla birlikte geçirilen yılbaşı akşamları, çeşitli tatlı, atıştırmalık ve içeceklerle hazırlanmış olan leziz yılbaşı gıda paketi seçenekleri sayesinde keyifli hale geliyor.
 • Birçok farklı lezzeti bir arada sunan kuru yemiş ve cips paketleri, yılbaşı yemeği sonrası sohbet ederken ve televizyon izlerken ideal bir atıştırmalık oluyor.
 • Meyve suları, enerji içecekleri ve gazlı ürünlerden meydana gelen içecek paketleri, kalabalık yılbaşı akşamlarında yemek ve sohbet sırasında misafirlere ikram edilebiliyor.
 • Hediye niteliğindeki yılbaşı paketleri içerisinde yılbaşına özgü kuru yemiş ve çikolata gibi gıdaların yanı sıra gül ve oyuncak ayı gibi çeşitli sürpriz ürünler de yer alıyor.
 • Lokum, hurma, kurabiye, leblebi şekeri, badem şekeri, çörek, draje ve çikolata gibi lezzetleri bir araya getiren tatlı sepetleri, özel bir günde ağız tatlandırmak için birçok seçenek sunuyor.
 • Danish blue rokfor, parmesan, çedar, gouda, emmental ve edam gibi dünyanın önde gelen peynirleriyle hazırlanmış olan peynir sepetleri, sandviçlere ve peynir tabaklarına renk katıyor.

İhtiyaca ve Damak Tadına Göre Paket Seçini

Her gıda paketi içinde çeşitli markalar tarafından üretilmiş ürün seçenekleri yer alıyor. Alternatifler arasında kumanya niteliğindeki karışık ürün çeşitleri içeren paketlerin yanı sıra kahvaltılık ürünler, köy lezzetleri, baharatlar, kurutulmuş meyveler ya da zeytin türlerinden oluşturulmuş özel paketler de bulunuyor. Tüketiciler, ihtiyaçları veya damak tatları doğrultusunda paket seçimi gerçekleştirebiliyor. Farklı sayıda ürün barındıran paket seçenekleri olması, ihtiyaç duyulmayan büyüklükte bir ürün paketi alma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Tüketiciler, 100 g ile 2.3 kg arasında değişen kuru gıda paketleri ve 1 ile 6 litre arasında değişen içecek paketleri arasından tercih yapabiliyor.

Ramazan ve Kurban İçin Özel Gıda Paketleri

 • Kurban ve Ramazan gibi yardımlaşmanın öne çıktığı kutsal aylarda çeşitli gıdalardan oluşturulmuş olan yardım paketi kolileri, ihtiyaç sahibi kişilerle buluşturuluyor.
 • İçerikleri farklı ürünlerden oluşmasına karşın Ramazan ve Kurban paketi çeşitleri içerisinde genel olarak kuru gıdalar, sıvı yağ ve konserve gibi ürünler yer alıyor.
 • Ramazan ayında iftar ve sahur için yaşanan yemek telaşı, kuru bakliyat, kahvaltı, şarküteri, zeytinyağı, kuru yemiş, sıvı yağ, baharat, bal, bulyon, kahve, margarin, meşrubat, salça, tatlı, tuz, un, çay, çorba, irmik ve şeker gibi zengin ürün alternatifleri içeren gıda paketleri sayesinde çözüme kavuşuyor.
 • Gıda paketleri, tüketicilere pişirilerek hazırlanan çorba ve bakliyat türlerinin yanında ambalajları açılarak doğrudan tüketilebilen reçel, bal, helva ve bisküvi gibi ürünler de sunuyor.
 • Tercihleri yöresel lezzetlerden yana olan tüketiciler, paket seçimi yaparken tamamen yerli ürünler kullanılarak oluşturulan gıda kolilerine yönelebiliyor.

Erzak Dolaplarını Dolduracak Uzun Ömürlü Ürünler

Parça sayısı değişmekle birlikte zengin içerikli olmasına özen gösterilen gıda paketleri, uzun ömürlü ürünlerden oluşturuluyor. Böylelikle tüm ürünler, tüketim sıraları gelene kadar erzak dolaplarında sorunsuz bir şekilde muhafaza edilebiliyor. Paketleri açılan kuru gıdalar, talimatlara uygun biçimde saklandıkları takdirde son kullanma tarihleri gelene kadar bayatlama ve bozulma gibi problemlerle karşılaşılmıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gıda Paketleri

501 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Gıda
Gıda
Gıda Paketleri
Gıda Paketleri
Ramazan ve Kurban Paketi
Ramazan ve Kurban Paketi
Yılbaşı Gıda Paketi
Yılbaşı Gıda Paketi
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 501 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001469/80493040