Giz Home

Ev tekstili kategorisindeki her bir ürün, her evi süsleyen ve evi şık bir alana çeviren ürünler olarak beğeniye sunuluyor. Özellikle yeni evlenenler için tüm ürünler özenle seçiliyor ve uyumlu olmasına son derece dikkat ediliyor. Halı, kilim, paspas gibi ürünlerde ev tekstilinde ihtiyaç duyulan öncü yere sahiplik yapıyor ve kullanıcılar tarafından ince eleyip sık dokunarak seçiliyor. Giz Home tarafından üretilen ev tekstili ürünleri kaliteli yapılarıyla, şık duruşlarıyla ve her eve uygunluğuyla dikkatleri çekiyor. Giz Home yeni ev kuranların ve ev ürünlerini yenileyenlerin sıklıklı başvurduğu bir marka olarak tasarladığı her bir ürünüyle kullanıcılarını memnun ediyor.

Evinizin Tarzını Tazeleyin

Giz Home sadece yeni ev alışverişi yapanların değil, ev tekstili ürünlerine ihtiyaç duyan herkesin tercih edebileceği tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Birçok farklı malzemeden üretilen farklı türdeki ürünlerle bütün kullanıcıların tarzına uygunluk gösteriyor. Oturma odanızdaki mobilyalar ve duvar boyası gibi özelliklere uygun olarak seçebileceğiniz kadife iplikten ya da pamuklu mikrofiber iplikten yapılan şık bir halı seçimi yaparak odanızı yepyeni bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Banyonuzda kullanabileceğiniz canlı ya da sade pamuktan üretilen yumuşacık paspasınız ile ayaklarınızı daha banyonuzu yapmadan dinlendirebilirsiniz. Evinize tazelik, canlılık ve yenilik katacak Giz Home ev tekstili ürünleri sadece bunlardan ibaret değil. Masa örtüsü, mutfak araç gereçleri, koltuk örtüsü gibi ürünlerle de Giz Home tarzınızla bütünleşme imkanı tanıyor.

Giz Home Ürünleriyle Şık Bir Ev Dizaynı Oluşturun

Şık bir ev dizaynı yapmak birçok insanın hayalini kurduğu ama kimi zaman yanlış seçimler sonucu gerçekleşmeyen bir durumdur. Evinize şık ve göz alıcı dokunuşlar kazandırmak için seçtiğiniz her bir ürünün ortamda bütünleşmesini sağlamanız çok önemlidir. Örneğin; modern mobilyalara sahipseniz ve genel olarak pastel tonlar kullandıysanız Giz Home ev tekstili kategorisinden biraz daha canlı renklere sahip ve yine modern dokunuşların buluştuğu bir halı veya kilim seçimi eşsiz bir görüntü yakalamanızı sağlayabilir. Etnik desenlerin şenlendirdiği kilimleri ise daha sakin ve kendinize zaman ayırmayı sevdiğiniz alanlara konumlandırmalısınız. Yumuşacık paspas, kolay yıkanabilen kaymaz tabanlı halılar ve diğer tüm ürünlerle Giz Home, evinize ve diğer mekanlarınıza şıklık ve zarafetlik kazandıracak. Zevkinize ve tarzınıza uygun ürünleri hayal edin yeter, Giz Home hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı rol oynuyor.

Halı, kilim, yolluk, paspas gibi ürünleri seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Bu tür ev tekstil ürünlerini seçerken ilk olarak ölçülere dikkat etmelisiniz. Kullanacağınız alana uygun bir şekilde aldığınız ölçüye göre sipariş vereceğiniz ürün tam istediğiniz görünümü sunar. Sonrasında ürünün cinsi, kullanılan malzeme, renk ve tarz gibi konulara da dikkat etmelisiniz. Aynı şekilde kullanacağınız alandaki mobilya ve diğer ürünlere uygun olarak halı, kilim, paspas gibi ürünleri seçebilirsiniz.

Giz Home tarafından üretilen ürünler hangileridir?

Giz Home her kullanıcının zevkine uygun birçok ürün tasarlıyor. Bambu, jüt, mikrofiber, pamuklu, peluş, patchwork gibi malzeme ve tasarımlara sahip halılar, banyoda kullanılacak şık paspaslar, mutfak için tasarlanan mutfak gereçleri ve halılar, koltuk şalı, masa örtüsü, kırlent kılıfı gibi ürünlerin tamamı Giz Home tarafından beğeninize sunuluyor.

Ürünleri daha uzun süre kullanmak için ne yapabilirim?

Giz Home'dan aldığınız ev tekstil ürünlerini uzun süre kullanabilmek için temizliğine dikkat etmeniz büyük önem taşıyor. Çamaşır makinesinde yıkanabilir ürünler kolaylıkla bu sayede temizlenebiliyor. Halı, kilim gibi ürünler ise belirlediğiniz aralıklarla mutlaka yıkanmalı ve tozlardan arındırılmalıdır. Bu sayede çok daha uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Giz Home

80 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Anne / Bebek / Oyuncak
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler