Guruss Barbekü modelleri ile bahçenizde değerlendirebileceğiniz modern gereçlere erişebilirsiniz. Mangal yapmak, partilerde misafirlerinize lezzetli etler sunmak için barbeküleri kullanabilirsiniz. Duman problemi yaşatmayan ve kapaklı tasarımlarıyla rüzgârlı havalarda tersten esen yellerin oluşturduğu dumanı engellemeye yardımcı olan barbeküler oldukça estetik yapılarıyla bahçenize şık bir hava katar. Guruss Barbekü modellerinden kamp, piknik gibi etkinliklerde ya da geniş teraslarda da yararlanılabilir. Tekerlekli ayaklara sahip barbeküler uygun alanlara doğru kolayca sürülebilir. Sabitleyebileceğiniz tekerlekleri hem çimde hem de toprak, beton gibi zeminlerde konforlu bir şekilde kullanılabilir. Döküm ızgaraya sahip barbeküler sayesinde etlerinizi düzenli bir şekilde yerleştirerek rahatça pişirebileceğiniz geniş bir alana sahip olursunuz. Yapışma ve kararma gibi sorunlar yaşatmayan barbeküler kullanım sonrasında silinerek temizlenebilir. Barbekü yaparken ihtiyaç duyduğunuz gereçleri ve etleri alabileceğiniz tabakları koyabileceğiniz yan tepsilere sahip modeller et pişirirken size konforlu bir alan sunar.

Dumanı Ortadan Kaldıran Akıllı Tasarım

Guruss Barbekü modellerinde kullanılan baca sistemi yiyeceklerinizi pişirirken oluşabilecek dumanın dışarıya daha sağlıklı bir şekilde tahliye edilebilmesini mümkün kılar. Etlerinizi dumana boğmamak ve daha lezzetli yiyecekler elde etmek için akıllı baca sistemiyle göz dolduran ürünleri sipariş ederek bahçenizde leziz partiler vermeye başlayabilirsiniz. Tutuşturma bacasına sahip barbeküler kömürü yakabilmeyi daha güvenli ve kolay hale getirir. Mangal kömürü uygun kıvama geldikten sonra etlerinizi pişirmeye başlayabilirsiniz. Isı göstergesi bulunan Guruss Barbekü çeşitlerini değerlendirerek ideal et pişirme sıcaklığına ulaşılıp ulaşılmadığına göre etlerinizi ızgaraya atabilirsiniz. Yanmaz boyayla boyanmış olan barbekü gövdeleri parlak ve zarif görüntüleriyle şıklık oluşturur. Elektrostatik toz boyayla boyanmış barbekü ayakları is kalmasını önleyen yapıları hijyen yaratır. Asansörlü ayarlama özelliğiyle ateş ile ızgara arasındaki uzaklığı ateşin şiddetine ve etlerinizin nasıl pişmesini istediğinize göre belirleyebilirsiniz.

Korunaklı Kapak Yapısı

Guruss Barbekü ürünleri kapaklı modellerle bahçenizde açık hava şartlarına dayanıklı bir pişirme gerecine sahip olmanıza imkân yaratır. Izgara bölümünün korunmasını sağlayan kapak tasarımı barbekünüzü kullanmadığınız zamanlarda ürünün içerisine istenmeyen maddelerin girmesini önler. Katlanabilir ayakları bulunan barbeküler hem çim yüzey üzerinde hem de bahçe masası üzerinde kullanılabilir. Ayakların katlanabilir olması sayesinde aynı zamanda ürünü az alan kaplayacak şekilde taşıyabilmeniz de mümkün hale gelir. Barbekünüzün havalandırma bölümlerini kapatıp yağların köz üzerinde yaratabileceği yanma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Benzer şekilde, köz ve kömürlerin tamamen sönmesini sağlamak için de havalandırma kapağını kapatarak iç kısmı oksijensiz bırakarak bu işlemi hızlandırabilirsiniz. Emaye kaplamalarla ısıya dayanıklı hale gelen Guruss Barbekü modelleri uzun soluklu ve verimli bir pişirme deneyimi yaşayabilmeniz için akıllı özelliklerle ve sağlam malzemelerle üretilmiştir.

Kullanışlı Alanlar Yaratan Barbeküler

Guruss Barbekü modellerinin geniş ızgara bölümü et ve sebze pişirip lezzetli bir şekilde misafirlerinize sunmak için uygun bir alan sunar. Buna ek olarak, yanlarda ve alt kısımda ekstra alanlar da yaratan modeller kase, tepsi, tabak gibi ürünleri koyarak yiyecekleri servis etmenize yardımcı olur. Paslanmaya karşı dayanıklı malzemelerle üretilen barbeküler hijyenik ve sağlıklı bir şekilde nefis etler pişirebilmeniz için size yardımcı olur. Denge sağlayıcı ayaklar sayesinde düz alanlara rahatlıkla sabitleyebileceğiniz Guruss Barbekü modelleri aileniz için kaliteli bir akşam yemeği hazırlayıp bunun tadını açık havada çıkarabilmenizi mümkün kılar. Maşa kullanarak etlerinizi rahatça çevirip yanma ya da dağılma gibi problemleri önleyebilirsiniz. Çıkarılabilir ızgaraları bulaşık makinenizde yıkayarak kusursuz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Guruss Barbekü ürünlerini kaç kişilik bir aileye sahip olduğunuza göre uygun boyutlara sahip modeller arasından seçebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Guruss Barbekü Fiyatları

Kömürlü
Konumseçilmedi
Toplam 16 / 16 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001196/34001281/guruss