Guruss setleri ister et ister sebzelerinizi ateşte pişirirken bahçenizde sevdiklerinizle keyifli anlar yaşadığınızda size eşlik eder. Kömürlü seçeneklerin çok tercih edildiği gibi gaz ile pişirme fonksiyonu olan ürünler de tercih edilir. Farklı tasarımlarıyla farklı beklentileri karşılamayı amaçlayan ürünler son derece ergonomiktir. Bu tür çok sık kullanılmayacak ürünlerin ömürlük olması ve fiyat performans ürünü olması beklenir. Guruss barbekü setlerinin farklı büyüklük ve farklı parça sayılarından oluştuğu görülür. Bu özellikler çerçevesinde olduğu gibi fiyatlarının belirlenmesinde, ürünlerde kullanılan materyallerin kalitesi ve büyüklüğü ve adetleri de etkilidir. Bu noktada Guruss barbekü fiyatları çeşitlilik gösterir. Guruss mangal aksesuarlarının da dahil olduğu setler diğerlerine göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Ancak mangal aksesuarları son derece önemlidir. Mangal örtüsü hem ürünü yağmurdan koruyarak paslanmasını önler hem de toz tutmasına engel olur. Kapaklı setler hem hava koşullarından hem de etin kurumasından oluşacak sorunları önler. Bunların yanı sıra tekerlekli ayağı olanlar sayesinde ürün ağırlığı ne olursa olsun kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı materyale sahip bu setler verdiğiniz parayı hak edecektir.

Guruss Mangal Takımı Özellikleri

Bahçe malzemeleri içerisinde yer alan mangal setlerinin bir çeşiti olarak mangal kömürü ile pişirme fonksiyonuna sahip olanı vardır. Bunun yanı sıra Guruss gazlı mangal setleri de mevcuttur. Gazlı mangallar kolayca ateşlenir ve çok kısa süre içerisinde yiyeceklerinizi pişirmek için hazır hale gelir. Bu türdeki mangalların tercih edildiği gibi küçük boyutlarda üretilenleri vardır.

Guruss mangal takımı özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Isı göstergesi bulunur. Yiyeceklerinizin pişip pişmediğini kontrol etmenizi kolaylaştırır. Göz kararı kontrolden kurtulursunuz.
 • Dinlendirme ızgarası hareketlidir. Paslanmaz ızgarası sayesinde kullanım ömrü uzundur. Aynı zamanda paslanmaz çeliğin hijyenik olma özelliği vardır.
 • Guruss mangal aksesuarları ile birlikte satın aldığınız setler işinizi kolaylaştırır, pratik bir üründür. Set içerisinde zarar gören bir ürününüzün yerine yenisini ayrıca alma şansınız da vardır. Baca sistemi dolayısıyla mangal dumanını sağlığınıza zararlı olmayacak şekilde dışarıya verir. Kötü koku oluşup üzerinize sinmez.
 • Guruss mangal takımı 75 cm, 75x40 cm pişirme alanı ile 2 kilograma kadar et pişirme kapasitesine sahiptir. Kalabalık davetleriniz için birebir uygun bir üründür. Guruss mangal 75 cm ürünün tekerlekli ayakları sayesinde bu ağırlığı taşımakta sorun yaşamazsınız.
 • Guruss mangal takımı 50 cm ürünün koli ağırlığı 26 kilogramdır. 75 cm üründe olduğu gibi tekerlekli ayakları bulunur. Guruss mangal 50 cm 50x40 cm pişirme alanına sahiptir. Ürünün gövdesi 600 dereceye kadar yanmayan boya ile boyanmıştır. Yüksek ateşten etkilenmez. Üründe eskimiş görüntüsü oluşumu gözlenmez.
  • Guruss mangal kılıfı ile bahçenizde ya da terasınızda duran barbekü setinizi kötü havalarda bir yerden bir yere taşımak zorunda kalmazsınız. Mangal kılıfı ile üzerini örttüğünüz ürününüz son derece güvende olacaktır. Bu kılıf darbelere karşı dayanıklıdır, kolaylıkla yırtılmaz.
  Guruss Mangal Seti Kullanmanın Avantajları

  Guruss mangal seti çelik malzemeden yapılmıştır, son derece uzun ömürlü bir üründür. Yedek parça tedarik edilmesi mümkün olan bir settir. Kolay kuruluma sahiptir. Bu özelliği sayesinde herkes tarafından kolayca kullanılabilir. Ayarlanabilir bir baca kapağına sahiptir. Kullanım kılavuzu ile kurulumunu basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Guruss mangal takımı estetik tasarımı ve ergonomik yapısı sayesinde oldukça dikkat çekicidir. Ahşap gövdesi 600 dereceye kadar dayanıklı boya ile boyanmıştır. Tekerlekli ayakları ile her yere rahatça taşınır. Farklı boyut ve parça sayısı sayesinde kendi ihtiyacınız doğrultusunda sizin için en uygun Guruss mangal setini seçebilirsiniz. Ürünün ayak kısmı elektrostatik toz boya ille boyanmıştır. Kapak özelliği bulunan setler sayesinde olumsuz hava koşullarının mangalınızı söndürmesine fırsat vermezsiniz. Aynı zamanda bu özelliği sayesinde etlerinizi kurumadan pişirebilirsiniz.Guruss mangal yorumlarından da görüleceği üzere kullanıcılara iyi deneyimler sunar. Mangal setlerinin farklı ebatta olanları mevcuttur. Seçenekler çeşitli bir yelpazede sizler için sunulur. Çeşitleri kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirip en uygun modeli kendiniz için seçebilirsiniz.

  Kendine Has Tasarımıyla Guruss Mangal Takımı

  Pişen etinizi veya sebzenizi tabağa alırken paslanmaz çelik ızgarası size kolaylık sağlayan bir tasarıma sahiptir. Kaliteli materyali sayesinde ürünü yıllarca aynı konforla kullanmaya devam edebilirsiniz. Guruss mangal örtüsü ürününüzü yağışlı havalardan korur. Gazlı modellerin bazı kullanıcılar tarafından daha küçük boylarda tercih edildiği görülür. Guruss marka birçok farklı tasarımıyla hemen hemen her kullanıcının arayışına yanıt vermeye çalışır. Hem ızgara hem fırın bölmesi bulunan modellerde etlerinizi pişirmek için sebzelerinizin pişmesini beklemenize gerek kalmaz. Ayarlanabilir havalandırma sistemi sayesinde mangalınızı yaktığınız ortamın tamamen açık olmasına gerek kalmaz. Guruss barbekü satın alırken kalitesi ve konforlu kullanımı dışında da öne çıkan başka özelliklerinden bahsedilebilir. Yuvarlak veya dikdörtgen şekilde tasarlanan barbekü Guruss takımları kullanışlı olmalarının yanı sıra şıklıkları ile bahçenize ayrı bir hava katabilir. Ateş ve ızgaranın mesafesini dilediğiniz gibi ayarlamanız için asansörlü ayar mekanizması vardır. Ekstradan yanmaz eldiven kullanımına gerek kalmaz.Tüm sevdiklerinizi bahçenizde toplayıp mangal partinizi gerçekleştirebilirsiniz. Guruss mangal en ucuz fiyatlarla Hepsiburada adresinden kolayca temin edilebilir ve keyifli zamanlarınıza keyif katabilirsiniz.

  En Uygun Mangal Modelleri Hangileridir?

  En uygun model ürünü kimin ne için kullanacağına göre değişebilir. Kalabalık bir aileye sahip kullanıcı için ürünün pişirme kapasitesi önemliyken uzun ömürlü bir ürün arayan müşterinin beklentisi bu yöndedir. Aksesuarı ile birlikte satılan setler avantajlıdır. Farklı beklentileri ortak noktada buluşturan Guruss mangal çeşitleri kullanıcıların gözünde ön plana çıkar.

  Guruss Mangal Setini Online Satın Almak Avantajlı mıdır?

  Online alışveriş sınırsız hizmeti nedeniyle oldukça fazla tercih edilir. Mangal seti ürününü satın alan diğer kullanıcıların yorumları sayesinde onların deneyiminden yararlanabilir, ürün hakkında daha kişisel sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Aynı zamanda online mağazada ürün için indirimleri daha sık ve kolayca takip edebilirsiniz. Bu sayede Guruss barbekü setine daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

  Guruss Mangal Seti Kimler Tarafından Kullanılabilir?

  Mangal setini yetişkinlerin dikkatli bir şekilde kullanması önerilir. Bu noktada kadınlar için uygundur ya da erkekler için uygundur gibi bir şey söz konusu değildir. Et ve sebze pişirmeyi seven herkesin kullanımına uygundur. Ancak ateş çocuklar için tehlikeli olacağından çocukların mangal setlerinden uzak tutulması tavsiye edilir.

  Mangal Setleri Sadece Kömürlü Pişirme Fonksiyonuna mı Sahiptir?

  Mangal setleri kömürlü pişirme fonksiyonuna sahip olduğu gibi gaz ile pişirme fonksiyonuna sahip olanları da vardır. Bu tür pişirmede ateşin yanması çok hızlı gerçekleşir. Her mangal türünü kullanırken dikkatli olunması tavsiye edilir.

  Guruss Mangal Seti Ne Tür Materyaller Kullanılarak Üretilir?

  Ürün genel hatlarıyla paslanmaz çelikten ve kaliteli malzemelerden üretilir. Paslanmaz çelik malzemenin üzerinde su lekesi kalmaz ve ısıya karşı dayanıklıdır. Şık ve estetik görünür. Hijyenik özelliğe sahip materyal, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hijyenik yapıda olması üzerinde gıda ürünleri pişirileceği için çok önemli bir özelliktir. Yıllar boyu süren konforlu deneyimi sizlere sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Guruss Barbekü Fiyatları

26 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Mangal Tipi
Toplam 24 / 26 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001196/34001281/guruss