ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Can Yayınları
Hayvan Çiftliği - George Orwell

Hayvan Çiftliği - George Orwell

Can Yayınları Kitap Alışverişlerine "Karanlıktan Doğan Aydınlık Midhat Paşa" kitabı %70 İndirimli!
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • Karşılaştır
Müthiş bir ÇEVİRİ ve HIZLI Telimat 30 Mayıs 2020, Cumartesi
Öncelikle belirtmeliyim ki, Hepsibura, hepsiJet ile çok başarılı ve hızlı bir dağtım sistemi oluşturmuş. Antalya'da iri merkezdiğeriyse biraz daha dışında bir semte dahi zaman zaman 24 saat bile kalmadan teslimatı gerçekleştiriyor. Özellikle Hepsiburada'ın kendisi satıcıysa hiç düşünmeden siparişlerinizi vereiliyorsunuz. Diğer satıcılardan olan siparişlerinizde birz daha uzun sürebiliyor teslimat zamanları ama piayasadaki diğer "ünlülerden" yine de çok daha az bir zamanda teslimat gerçekleştiriliyor. Bunu son iki aydaki verdiğim yaklaşık 150 adetin siparişe ve yıllardır edindiğim tecrübelere göre söylüyorum. Kitaba gelince, zaten öğrencilik yıllarımda okuduğum bir kitaptı bu yeni çevirisiyle okumak ve kitaplığıma katmak için tekrar sipariş vermiştim. Açıkçası çok şaşırdım CAN Yayınları'nın Uberto Eco çevirilerini de okuyan birisi olarak. Tek kelimeyle MÜTHİŞ. Ne cümle düşüklükleri, ne imla hataları var kitapta. Ben çevirmen Celal Üster'e ve Can Yayınları'na teşekkür ediyorum. Kitap zaten tartışmasız en iyi Stalin politikalarına taşlama niteliğindeki kitapların başında geliyor dolayısıyla her bilinçli insanın okuması gerekir diye düşünüyorum. Kitabı okudukta sonra Pink Floyd'un "Animals" albümünü bir kez daha yeni bir bilinçle dinlemenizi de tavsiye eder, kitaplı günler dilerim.
M***** A***** (52) MURATPAŞA - Antalya Tüm Yorumlar (353)
DSACategoryId/60001501/2147483645/1501753/1501757/1501760
HepsiGlobal/true

Hayvan Çiftliği - George Orwell

İngiliz yazar George Owell 81903-1950), ülkemizde daha çok Bindokuzyüzseksendört adlı kitabıyla tanınır. Hayvan Çiftliği, onun çağdaş klasikler arasına girmiş ikinci ünlü yapıtıdır. 1940'lardaki ''reel sosyalizm''in eleştirisi olan bu roman, dünya edebiyatında ''yergi'' türünün başyapıtlarından biridir. Hayvn Çiftliği''nin kişleri hayvanlardır. Bir çiftlikte yaşayan hayvanlar, kendilerini sömüren insanlara başkaldırıp çiftliğin yönetimini ele geçirirler. Amaçları daha eşitlikçi bir topluluk oluşturmaktadır. Aralarında en akıllı olanlar domuzlar; kısa sürede önder bir takım oluştururlar, devrimi de onlar yolundan saptırırlar. Ne yazık ki insanlardan daha baskıcı, daha acımasız bir diktatörlük kurulmuştur artık. George Orwell, bu romanında tarihsel bir gerçeği eleştirmektedir. Romanındaki önder domuzun, düpedüz Stalin'i simgelediği açıkça görülecektir. Öbür kişiler bire bir belli olmasalar da, bir diktatörlük ortamında olabilecek kişilerdir. Romanın altı başlığı bir Peri Masalı'dır. Küükleri eğlendirecek bir peki masalı değildir; ama roman, bir masal anlatımıyla yazılmıştır.

George Orwell’ın Hayvan Çiftliği, distopik anlatı türüne örnek bir roman olarak karşınıza çıkıyor. Çiftlikte geçen hikayede yazar, insanlar ve hayvanlar arasındaki hiyerarşik düzeni temel alarak toplumsal bir eleştiri yapıyor. 1940’lardaki reel sosyalizmin eleştirisi olan roman, dünya edebiyatında hatırı sayılır bir yere sahip olması ile okuyucuların ilgisini çekiyor. Can Yayınları’nın, Utku Lomlu’ya ait yeni kapak tasarımı ile bastığı Hayvan Çiftliği kitabı, Celal Üster çevirisi ile sunuluyor.

Distopya sevenlerin okuma listesinde ilk sıralarda olan Hayvan Çiftliği, Goodreads gibi paylaşım sitelerinde de epeyce geniş yer tutuyor. Okurların beğenisini kazanan kitap, hakkında çok sayıda yorum yapılmasına olanak tanıyor. Dünyada yoğun ilgi gören kitap, bir hayvan çiftliğinde yaşayan hayvanların çiftlik sahibine başkaldırışını ve yeniden kurulan düzeni anlatıyor. Yeni kuracakları düzenin eşitliğe dayalı bir sisteme dayanacağını vadetseler de sürecin sonunda işlerin başka bir hal aldığı anlaşılıyor. Eşitlik umut edilirken diktatörlük baş gösteriyor. Hayvanlar arasında işlerin ortak bir biçimde paylaşılacağı düşünülürken yönetimi eline geçiren tür, kendi iktidarını dayatmaya başlıyor ve olaylar gelişiyor.

Distopik anlatımı en iyi temsil eden yazarlar arasında yer alan George Orwell’ın Bin Dokuz Yüz Seksen Dört’ü tarzın öncü kitapları arasında görülüyor. Hayvan Çiftliği sonrasında okuyabilmek için kitapseverlerin listesinde bulunması öneriliyor. Türün diğer iyi örnekleri için Aldous Huxley’in “Cesur Yeni Dünya”, Yevgeni Ivanoviç Zamyatin’in “Biz” ve Ray Bradbury’nin “Fahrenheit 451”i de okuyucular tarafından talep ediliyor. Kitaplar, anlatımları ile türün en iyi temsilleri arasında yer alıyor. Kitaplarda ideallerin gerçekleşemediği, özgürlüklerin hiçe sayıldığı, otoriteye boyun eğmenin zorunlu kılındığı, yasakların ağır yaptırımlar sayesinde uygulatıldığı, sınırları çizilmiş bir dünyaya sıkıştırılmış insanlar ya da hayvanlar anlatılıyor.

George Orwell’ın Hayvan Çiftliği kitabı “bir peri masalı” alt metni ile sunuluyor; ancak yetişkinler için bir masal olduğu açıkça kendini belli ediyor. Peri masalı gibi şaşalı olmayan ancak büyükleri uyutabilecek idealler sunan bir masal olduğu da anlaşılıyor. Anlattığı konunun teşbihi neredeyse günümüzdeki birçok topluma uyum sağlayabilecek nitelikler taşıyor. Bu yüzden de kitap dönem dönem Can Yayınları’nın çok satanlar listesinde kendine yer buluyor. Gelecekte de toplumları eleştirme amacıyla ideal bir örnek teşkil edecek klasik kitaplardan biri olarak okuyucuların kitaplığında önemli yere sahip oluyor. Anlatım stili ile yetişkin okumasına uygun olan kitap, her yaştan yetişkine hitap ediyor.

Mizahi dilinin altında yatan hiciv, yazarın üstün kurgu gücünü de okuyucunun beğenisine sunuyor. Zekice işlenen olay örgüsü, edebi dilinin dışında ironik anlatımı ile kitap, okuyucunun algısında önemli bir yer ediniyor. Kitabın tüm zamanlardaki toplumlara hitap ediyor oluşu, yazın türünden başka sanatlara da ilham vermesini sağlıyor. Hayvan Çiftliği filme çekiliyor ve birçok kez tiyatro oyunu olarak sahneleniyor. Çizgi filmi yapılıyor ve Pink Floyd’un 1977’de çıkardığı “Animals” adlı albümünün konseptine ilham kaynağı olarak ilgi topluyor.

Hayvan Çiftliği kitabı, 152 sayfalık anlatımı ile kısa sürede okunup arkadaşlar ile tartışılabilecek kitaplar arasında yer alıyor. Konusunun derinliği ve genellenebilir olması sayesinde distopik anlatıma ilgi duyan okuyucular, profesyoneller ve siyasal çalışmalar yapan uzmanlar tarafından değerli bir kaynak olarak görülüyor. Distopik anlatı türü analizlerinde referans gösteriliyor. Akademik çalışmalara birebir konu ediliyor ya da yardımcı kaynak olarak yararlanılıyor. Film analizlerinde, alt metin okumada yararlanılıyor. Türünün iyi bir temsilcisi olduğu için türü sevenlere en güzel armağanlardan biri olabilecek George Orwell'in Hayvan Çiftliği kitabı yeni baskısı ile yeni okuyucularını bekliyor.George Orwell’ın Hayvan Çiftliği, distopik anlatı türüne örnek bir roman olarak karşınıza çıkıyor. Çiftlikte geçen hikayede yazar, insanlar ve hayvanlar arasındaki hiyerarşik düzeni temel alarak toplumsal bir eleştiri yapıyor. 1940’lardaki reel sosyalizmin eleştirisi olan roman, dünya edebiyatında hatırı sayılır bir yere sahip olması ile okuyucuların ilgisini çekiyor. Can Yayınları’nın, Utku Lomlu’ya ait yeni kapak tasarımı ile bastığı Hayvan Çiftliği kitabı, Celal Üster çevirisi ile sunuluyor.Distopya sevenlerin okuma listesinde ilk sıralarda olan Hayvan Çiftliği, Goodreads gibi paylaşım sitelerinde de epeyce geniş yer tutuyor. Okurların beğenisini kazanan kitap, hakkında çok sayıda yorum yapılmasına olanak tanıyor.

Dünyada yoğun ilgi gören kitap, bir hayvan çiftliğinde yaşayan hayvanların çiftlik sahibine başkaldırışını ve yeniden kurulan düzeni anlatıyor. Yeni kuracakları düzenin eşitliğe dayalı bir sisteme dayanacağını vadetseler de sürecin sonunda işlerin başka bir hal aldığı anlaşılıyor. Eşitlik umut edilirken diktatörlük baş gösteriyor. Hayvanlar arasında işlerin ortak bir biçimde paylaşılacağı düşünülürken yönetimi eline geçiren tür, kendi iktidarını dayatmaya başlıyor ve olaylar gelişiyor. Distopik anlatımı en iyi temsil eden yazarlar arasında yer alan George Orwell’ın Bin Dokuz Yüz Seksen Dört’ü tarzın öncü kitapları arasında görülüyor. Hayvan Çiftliği sonrasında okuyabilmek için kitapseverlerin listesinde bulunması öneriliyor. Türün diğer iyi örnekleri için Aldous Huxley’in “Cesur Yeni Dünya”, Yevgeni Ivanoviç Zamyatin’in “Biz” ve Ray Bradbury’nin “Fahrenheit 451”i de okuyucular tarafından talep ediliyor. Kitaplar, anlatımları ile türün en iyi temsilleri arasında yer alıyor. Kitaplarda ideallerin gerçekleşemediği, özgürlüklerin hiçe sayıldığı, otoriteye boyun eğmenin zorunlu kılındığı, yasakların ağır yaptırımlar sayesinde uygulatıldığı, sınırları çizilmiş bir dünyaya sıkıştırılmış insanlar ya da hayvanlar anlatılıyor.

George Orwell’ın Hayvan Çiftliği kitabı “bir peri masalı” alt metni ile sunuluyor; ancak yetişkinler için bir masal olduğu açıkça kendini belli ediyor. Peri masalı gibi şaşalı olmayan ancak büyükleri uyutabilecek idealler sunan bir masal olduğu da anlaşılıyor. Anlattığı konunun teşbihi neredeyse günümüzdeki birçok topluma uyum sağlayabilecek nitelikler taşıyor. Bu yüzden de kitap dönem dönem Can Yayınları’nın çok satanlar listesinde kendine yer buluyor. Gelecekte de toplumları eleştirme amacıyla ideal bir örnek teşkil edecek klasik kitaplardan biri olarak okuyucuların kitaplığında önemli yere sahip oluyor. Anlatım stili ile yetişkin okumasına uygun olan kitap, her yaştan yetişkine hitap ediyor. Mizahi dilinin altında yatan hiciv, yazarın üstün kurgu gücünü de okuyucunun beğenisine sunuyor. Zekice işlenen olay örgüsü, edebi dilinin dışında ironik anlatımı ile kitap, okuyucunun algısında önemli bir yer ediniyor. 

Kitabın tüm zamanlardaki toplumlara hitap ediyor oluşu, yazın türünden başka sanatlara da ilham vermesini sağlıyor. Hayvan Çiftliği filme çekiliyor ve birçok kez tiyatro oyunu olarak sahneleniyor. Çizgi filmi yapılıyor ve Pink Floyd’un 1977’de çıkardığı “Animals” adlı albümünün konseptine ilham kaynağı olarak ilgi topluyor. Hayvan Çiftliği kitabı, 152 sayfalık anlatımı ile kısa sürede okunup arkadaşlar ile tartışılabilecek kitaplar arasında yer alıyor. Konusunun derinliği ve genellenebilir olması sayesinde distopik anlatıma ilgi duyan okuyucular, profesyoneller ve siyasal çalışmalar yapan uzmanlar tarafından değerli bir kaynak olarak görülüyor. Distopik anlatı türü analizlerinde referans gösteriliyor. Akademik çalışmalara birebir konu ediliyor ya da yardımcı kaynak olarak yararlanılıyor. Film analizlerinde, alt metin okumada yararlanılıyor. Türünün iyi bir temsilcisi olduğu için türü sevenlere en güzel armağanlardan biri olabilecek George Orwell'in Hayvan Çiftliği kitabı yeni baskısı ile yeni okuyucularını bekliyor.Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Yazar George Orwell
Diğer
Yurt Dışı Satış Var
Stok Kodu KCAN00118
Hayvan Çiftliği - George Orwell YorumlarıTüm yorumları gör (353)
Hayvan Çiftliği - George Orwell
Çok İyi
(295)
Çok İyi (295)
%83
İyi
(34)
İyi (34)
%10
Ne İyi / Ne Kötü
(17)
Ne İyi / Ne Kötü (17)
%5
Kötü
(4)
Kötü (4)
%1
Çok Kötü
(3)
Çok Kötü (3)
%1
Ortalama Puan
4,7
Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Sadece satın alanlar (300)
Fotoğraflı yorumlar (1)
Bu ürün ile ilgili 353 yorum var.
Sırala
MA
MA
Müthiş bir ÇEVİRİ ve HIZLI TelimatÖncelikle belirtmeliyim ki, Hepsibura, hepsiJet ile çok başarılı ve hızlı bir dağtım sistemi oluşturmuş. Antalya'da iri merkezdiğeriyse biraz daha dışında bir semte dahi zaman zaman 24 saat bile kalmadan teslimatı gerçekleştiriyor. Özellikle Hepsiburada'ın kendisi satıcıysa hiç düşünmeden siparişlerinizi vereiliyorsunuz. Diğer satıcılardan olan siparişlerinizde birz daha uzun sürebiliyor teslimat zamanları ama piayasadaki diğer "ünlülerden" yine de çok daha az bir zamanda teslimat gerçekleştiriliyor. Bunu son iki aydaki verdiğim yaklaşık 150 adetin siparişe ve yıllardır edindiğim tecrübelere göre söylüyorum. Kitaba gelince, zaten öğrencilik yıllarımda okuduğum bir kitaptı bu yeni çevirisiyle okumak ve kitaplığıma katmak için tekrar sipariş vermiştim. Açıkçası çok şaşırdım CAN Yayınları'nın Uberto Eco çevirilerini de okuyan birisi olarak. Tek kelimeyle MÜTHİŞ. Ne cümle düşüklükleri, ne imla hataları var kitapta. Ben çevirmen Celal Üster'e ve Can Yayınları'na teşekkür ediyorum. Kitap zaten tartışmasız en iyi Stalin politikalarına taşlama niteliğindeki kitapların başında geliyor dolayısıyla her bilinçli insanın okuması gerekir diye düşünüyorum. Kitabı okudukta sonra Pink Floyd'un "Animals" albümünü bir kez daha yeni bir bilinçle dinlemenizi de tavsiye eder, kitaplı günler dilerim.
Satıcı Hepsiburada
(52) MURATPAŞA - Antalya
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ÜS
ÜS
Teşekkürler Hepsiburada28 Nisan'da sipariş ettiğim 6 adet kitabı 4 Mayıs'ta tarafıma ulaştıran Hepsiburada'ya teşekkürler. Herşey istediğim gibi. Çünkü salgın nedeniyle kargolar gecikebiliyor. Hayvan Çiftliği'ni bir solukta okuyacağımdan eminim. Güzel kitap...
Satıcı Hepsiburada
(35) SELÇUKLU - Konya
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MC
MC
Beş YıldızÖncelikle kitap çok iyi kargolanmış. Ayraç ve kitabın kusursuz temizlikte gelmesi hepsiburada ve satıcı kalitesini gösterir. Sovyetler zamanını anlatan güzel bir kitap. Kesinlikle okunması gerekir. Fiyatı ile paha biçilmez kütüphanenizde olması gereken bir kitap.
(34) MERKEZ - Rize
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SA
SA
Şiddetle tavsiye edilirOn numara beş yıldız bir kitap. Avrupada gelişen siyaset aslında günümüze benzer hataların yaşanmasından ders alınarak geliştiğini görüyoruz. Eğer gündemi ve insanları takip ediyorsanız size heee heee haaa dedirtecek çocuk görünümlü yetişkinlere hitaben yazılmış hikayeden çok şey ogreneceginize eminim .
(36) İPEKYOLU - Van
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SS
SS
EF SA NEKitabın tamamını okumadım okumaktayım lakin kitapta efsane göndermeler mevcut eksi olarak ise bazı sayfalarda okuyorsunuz diyorsunuzki nE? :) sora 10 15 sn düşününce cuk diye oturuyor ve oha bee diyorsunuz
Satıcı Hepsiburada
MERKEZ - Erzincan
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MK
MK
Beş YıldızBasit dilli ama günümüz dünyasındaki gerçekleri yüzümüze tokat gibi vuran herkesin okuyup ders çıkarması gereken bir kitap. Kargo 1 günde elime ulaştı, hızlıydı.
Satıcı Hepsiburada
(24) ALTIEYLÜL - Balıkesir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Beş YıldızÇok güzel bir kitap, okuduklarınız ülkemiz için hiçte yabancı gelmeyecek
Satıcı Hepsiburada
(37) KARABAĞLAR - İzmir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Hepsiburada FarkıHepsiburada kalitesi ile şuandan daha uygun fiyata satın aldım. Sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Yırtık, deforme yoktu. Kitap da güzel. Merak edip okuyacağım dedim dedim yeni okuyabildim. Yazar SSCB yılları dönemini hayvanlar üzerinden ele alıp eleştirmiş. Okunması gereken eserlerden.
Satıcı Hepsiburada
MERKEZ - Erzincan
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SP
SP
Beş YıldızÖncelikle kargolama iyiydi. tek solukta okuyabileceğiniz bir kitap, günümüz siyasetiyle de çok bağdaşan noktalar görebilirsiniz. Özellikle anlatımın masal tadında olması güzeldi.
Satıcı Hepsiburada
(33) BAYRAKLI - İzmir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
HV
HV
BaşyapıtHayvan Çiftliği, okul için alınıp okunduysa saklanılması ve gelecek yıllarda tekrar tekrar okunması gereken bir kitap. İçerisinde bıyık altı yazılmış çok şey var, her yaşta anlamak mümkün olmuyor.
Satıcı Hepsiburada
ÜSKÜDAR - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ZK
ZK
Bir şeylerin farkına varmamızı sağlayacak bir kitap.Aşırı mantık ve anlam yüklü bir kitap ayrıca günümüzü ve günümüz insanını mükemmel bir şekilde gözler önüne sermiş olan kesinlikle okunması gereken bir kitap.
(43) GÖLE - Ardahan
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
CK
CK
Beş YıldızYani belli yazarı belli anlstmaya gerek yok! Görüyorsunuz! Bu arada hepsiJET harbi jet gibi 3 günde getirdş. Normal diyenlere lafım, ilk defa kitap kategorisinde bu kadar hızlı teslimat aldım.
Satıcı Hepsiburada
(15) SEYHAN - Adana
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
YV
YV
Muhteşem ötesi bir eserŞu günlerde daha da anlamlı bulduğum harika bir kitap.Okumayan kalmamalı.Animasyon filmi de mevcut,izlenebilir kitabın ardından.
Satıcı Hepsiburada
SULTANGAZİ - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
GS
GS
Kitap dostu, okuyan dostu siteEn uygun fiyata, orjinal kitapları bu siteden alıyorum, bandrol v.s. Teyit ediyorum, korsan asla çıkmadı, lütfen by hizmet kalitenizi koruyun, teşekkürler. Eser zaten malum okunmalı, kitaplığınızda bulunmalı.
Satıcı Hepsiburada
(38) FETHİYE - Muğla
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BD
BD
Beş YıldızGüvenilir site hızlı teslimat harika ötesi bir kitap mutlaka okunması gerekenler listenizde olmalı. Bir defa da elimden bırakmadığım kitap anına bitti. Cidden günümüz ile nasıl eşdeğer anlamış değilim harika.
SEYHAN - Adana
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
DK
DK
HarikaaaaBence okunması gereken çok güzel bir kitap hayran kaldım bir kaç saatte bitirdim kargoda çok iyi geldi 1 günde elimde oldu paketleme güzeldi
Satıcı Hepsiburada
DARICA - Kocaeli
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BC
BC
Özenli paketlemeİki ürün almıştım. Kutu içerisinde ulaştırdılar. Ürün tertemiz elime geçti çok sevindim. Kargolar dönem dolayısıyla biraz geç geliyor sadece.
Satıcı Hepsiburada
ÜSKÜDAR - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
HD
HD
Beş Yıldızdaha önceden bir tane alıp okumuştum. 2 yeğenim için bir daha aldım. yazım şekli çok güzel. akıcı. Her nekadar manası derin olsa da ana karakterler hayvanlar olduğu için de ortaokul öğrencisinin de anlayabileceği bir tarzda yazılmış. herkese tavsiye ederim
Satıcı Hepsiburada
(39) YENİMAHALLE - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
EY
EY
YaniGeorge Orwell benim için 1984 bambaşkaydı. Hayvan Çiftliği aslında yorumlardan ve okumayı seven insanlardan aldığım tavsiyeler üzerine bir kitap ancak bir 1984 değil. Henüz kitabın başındayken sonunu görebildiğiniz veya tahmin yürüteceğiniz bir kitap. Çok kaliteli ve okunması gerektiğini düşünüyorum ancak okumak için kendi adıma biraz daha 'pişmemiş' olsaydım daha çok beğenebilirdim.
Satıcı Hepsiburada
(23) DARICA - Kocaeli
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
GG
GG
Beş YıldızHızlıca bitirdim. Gayet güzel bir kitap. Okumanızı tavsiye ederim.
Satıcı Hepsiburada
SİNCAN - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
1984 - George Orwell
Hayvan Çiftliği - George Orwell
Süper İyi Günler ( The Curious Incıdent Of The Dog In The Night - Time - Mark Haddon
Hotel Du Lac-Anita Brookner
%35
38,00 TL 24,70 TL
Sepette %20 indirimli fiyat
19,76 TL
%40
22,00 TL 13,20 TL
Sepette %20 indirimli fiyat
10,56 TL
%40
22,00 TL 13,20 TL
49,99 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Reha Kitap 9,8
Yorumlar
(229)
(353)
(6)
-
Basım Dili Türkçe Türkçe Türkçe Türkçe
Yazar George Orwell George Orwell Mark Haddon Anita Brookner
Başa dön