Husqvarna, İsveç Kralı’nın isteği ile 1689 yılında İsveç’te üretim hayatına başlıyor. Oldukça köklü bir tarihi bulunan marka, birçok farklı alanda zengin çeşitlilikte üretim yapıyor. Günümüzde çim biçme aletlerinden çim bakım ürünlerine, düzeltme ve temizleme aletlerinden toprak ve zemin makinelerine, akü serisinden ağaç kesme makinelerine kadar orman, çim, bahçe ve park kullanımı için ürünler üretmekte olan marka, yüksek performans, kesintisiz ve güvenli çalışma talep eden kullanıcıların tercihi oluyor. Tüm yıl boyunca her koşulda rahatlıkla ve aynı verimlilikte kullanılabilen motorlu testere modellerine imza atan marka, kullanım etkinliği ve konforu başta olmak üzere tüm değerlendirme kriterlerinde tatmin edici sonuçlar veriyor. Sektörünün lider ve önder isimlerinden biri olan Husqvarna, sadece ülke bazında ya da bölgesel olarak değil dünya genelinde en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

El tipi makinelerden robot özellikli makinelere kadar son derece geniş bir ürün yelpazesi bulunan marka, ağaç kesme makinesi çeşitleri ile de tüm gereksinimlere yönelik alternatifle sunmayı başarıyor. Husqvarna, farklı beygir gücü ve pala uzunluğuna sahip olan benzinli ağaç kesme modelleri ile güçlü kesimden hafif kesime, budama yapmaktan hobi amaçlı kullanıma kadar birçok değişik alanda başarılı şekilde kullanılabiliyor. Farklı beygir gücü değerlerine ve pala ölçülerine sahip modeller, kullanıcılara arzu ettikleri kesim gücü ve derinliğine göre seçim yapma şansı veriyor. Markanın hobi amaçlı kullanım yapan amatörlerden profesyonel ormancılara değin geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran ürün grubu içerisinde akıllı işlevlere sahip tasarımları ile günlük kullanım için ideal bir görüntü sergileyen ve kullanım esneklikleri ile dikkat çeken ürünler yer alıyor.

Husqvarna benzinli ağaç kesme makinesi modelleri belli özellikleri nedeniyle yoğun şekilde talep ediliyorlar. Son derece etkin ağaç kesme kabiliyetine sahip olan benzinli ağaç kesme makineleri, model ayrımı olmaksızın güvenliği her daim ön planda tutan yapıları ile tercih sebebi oluyorlar. Ulaştıkları üstün güç seviyeleri, yüksek güçlü uygulamalarda dahi titreşimin en düşük seviyelerde hissedilmesini sağlayan tasarımları, eli yormaması için özel olarak geliştirilmiş olan ön ve arka tutamaçları ve hafif yapıları, Husqvarna benzinli ağaç kesme makinesi modelleri ile ilgili diğer öne çıkan detaylar oluyor. Markanın modellerinde yer vermiş olduğu santrifüjlü hava temizleme sistemi ise ayrı bir övgüyü hak ediyor. Zira santrifüjlü hava temizleme sistemi sayesinde ağaç kesme makinelerinde meydana gelen aşınma en düşük seviyeye indiriliyor. Böylece aşınma temelli arızaların önüne geçiliyor.

Çetin hava şartlarında ve zorlu orman koşullarında dahi genişlikleri ile göz korkutan ağaçları kesebilmeyi ve sık dalları budamayı mümkün hale getiren, minimum seviyede kullanıcı eforu ile maksimum randıman sağlayan Husqvarna benzinli ağaç kesme makinesi çeşitleri, düşük yakıt tüketimi yaparak uzun süre duraksamadan çalışma imkanı sunuyorlar. Motor tasarımları, egzoz yakıt emisyonunun en düşük seviyede gerçekleşmesini sağlıyor. Zengin benzin akışı ile yüksek devirli uygulamalar rahat biçimde gerçekleştiriliyor. Uygulama esnasında ne kadar yüksek devirli çalışılırsa çalışılsın, motor tasarımından ötürü uygulamalar düşük sesli gerçekleşiyor. Güçlü ve yüksek performanslı ağaç kesme makinelerinin en büyük sorunlarından biri olan yüksek devirli çalışma anlarında durdurmaya bağlı oluşan boğulma sıkıntısı, markanın geliştirmiş olduğu ve modellerinde yer verdiği SmartStart teknolojisi ile tarihe karışıyor. Husqvarna benzinli ağaç kesme makineleri, verimlilikleri, kullanıcı rahatlığını en üst seviyeye çıkaran teknolojileri ve uzun ömürlü yapıları ile zahmetsiz, güçlü ve hızlı bir motorlu testere arayan kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Husqvarna Benzinli Ağaç Kesme Makineleri

31 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Pala Boyu
Toplam 24 / 31 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/34000109/451867/34001225/husqvarna