Mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren motor veya alternatörden meydana gelen makinelere jeneratör denir. Elektrik enerjisinin üretilmesinde oldukça önem taşıyan jeneratörlere birçok görev düşer. Kullanım amacına göre ise birçok çeşidi vardır. Çanta tipi ve beşgen kutuplu olan modeller en sık tercih edilenler arasında yer alır. Yapıları da yine modellerin türüne ve verimliliğine göre değişkenlik gösterebilir.

Hyundai Jeneratör

Binek ve ticari araçlarının yanı sıra iklimlendirme çözümlerinde de kaliteyi teknoloji ile birleştiren Hyundai, aynı zamanda elektrik enerjisi üretiminde vazgeçilmez olan jeneratör makineleriyle de kaliteli ürünler sunuyor. Teknik donanımları açısından üstün performans gösteren jeneratörler, üstün performanslarıyla dikkat çekiyor.

Kullanım alanı, enerji üretim kapasitesi ve boyutları itibarıyla değişenlik gösterebilen jeneratörler, teknik özelliklerine göre de farklı modellere sahip olabiliyorlar. Hyundai jeneratörler, her ne kadar zengin bir model çeşitliliğine sahip olsalar da bütün ürünler için ortak olan yüksek kalite standartlarında üretiliyorlar. 12 Hp ve 462cc yeni nesil motor, markanın gelişmişliğine işaret ediyor. Paslanmaya ve oksitlenmeye dayanıklı olan ürünlerde özel malzemeden üretilmiş depo yer alıyor. Özel depo, 5 yıl garantili olduğu için herhangi bir sorun olması durumunda değişime tabi tutulabilir.

Dayanıklı sağlam şase, açık yağ doldurma ve boşaltma bölümü, çıkarılabilir kontrol paneli, kolay taşıma kolu ve tekerlekler; Hyundai jeneratörlerin özellikleri arasında yer alıyor. 32 mm çapındaki çerçeve ve çift amortisör sistemi, makinelerin ses titreşimini azaltıyor. Böylelikle sorunsuz çalışan sistem, jeneratörlerin ömrünü uzatmaya da yardımcı oluyor.

Hyundai Jeneratörler, benzinli veya dizel modeller şeklinde satışa sunuluyor. Üstün performans gösteren modeller, 8 kW gücünde verim sağlıyor. Çalıştırma tipi ipli olan makinelerin aşırı yük koruması, otomatik voltaj regülatöründe bulunuyor. 462cc silindirik hacim; 280 g/kW saat; 14,5 litre yakıt depo hacmi; 1,6 litre yağ depo hacmi; 89 dB ses düzeyi ve 7 saatlik tam yükte sürekli çalışma performansı ise jeneratörlerin diğer teknik özellikleri arasında öne çıkıyor.

Hyundai Jeneratör Fiyatları

Hyundai Jeneratörler, ürünlerin teknik donanımlarına ve modellerine göre fiyat açısından değişiklik gösterebiliyorlar. Jeneratörlerin özelliklerini belirleyen bazı kriterler dolayısıyla fiyatlarda farklılık görünse de tüm Hyundai ürünleri yüksek kalitede malzeme ve işçilikle üretiliyor. Dizel olarak çalışan makineler, en yüksek verimi sağlayan modeller arasında yer alıyor. Yüksek donanımlara sahip olan jeneratörler, 8 kW değerine varan verimlilik sağlayabiliyor.

Bir diğer önem taşıyan ve belirleyici olan kriterse motor gücü olarak beliriyor. Dizel özelliğine sahip olan jeneratörlerin motor gücü, daha yüksek performansa ulaşılmasına olanak tanıyor. Benzinli çalışan jeneratör modelleri de dayanıklı olmakla beraber kullanım alanlarına göre tatmin edici performanslara ulaşarak yüksek verimlilik sağlıyor.

Hyundai jeneratörlerin kullanım alanını belirleyen tipleri, ürün verimliliğiyle de ilişki içerisindedir. Hangi amaçla jeneratör almak isttiyorsanız o amaca uygun güçte performans sergileyen modellere yönelmelisiniz. Örneğin, yatlarda veya teknelerde kullanmak için daha büyük güçteki modelleri seçmelisiniz. Ancak; akü şarjı için ya da açık havada küçük alanların aydınlatılması için 3 kW güçteki modeller de ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Ürünlerin ses düzeyi, motorun verimliliğine göre değişiyor. Benzinle çalışan modellerin sesi daha yüksektir. Kamp gibi sessizliğin gerektiği ortamlarda dizelle çalışan jeneratörler daha iyi verim sağlarlar. Hyundai Jeneratörler, daha çok marşlı modelde üretilmişlerdir. Marşlı oldukları için çok amaçlı kullanıma da olanak sağlarlar. Otomatik olarak çalışabilmeleri ise en önemli özellikleridir. Böylelikle elektrik kesintisinde otomatik olarak devreye girerler ve kesinti sona erdikten sonra da yine otomatik olarak devreden çıkarlar.

Hyundai Jeneratör Fiyatları ve Modelleri

7 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Hyundai
  2. Honda
  3. Green Max
  4. Kipor
  5. Palmera
  6. Aksa
  7. Amc Power
  8. Attlas
  9. Einhell
  10. Kama By Reis
  11. Loncin
  12. Rother
  13. Dakkın
  14. Stanley
  15. Black&Decker
  16. KL
  17. Senci
  18. Ford
  19. Kama
  20. Saro
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kva Değeri
 7. Satıcı
 • Marka Hyundai
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003121
BAŞA DÖN