Salon Çiçekleri

İç Mekan Süs Bitkileri

Yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan bitkiler, ortama farklı bir hava katarak insanın kendisini doğayla iç içe hissetmesini sağlar. Bitkilerin sayısız faydası bulunur ve her bitki, ait olduğu ortamda gerekli şartlara uyulduğu zaman daha iyi yetişir. Salon bitkileri, yapay bitkiler, süs bitkileri gibi isimlerle adlandırılan çeşitleri vardır. İç mekan süs bitkileri, iç mekanların kusursuz görünümünde olmazsa olmazlardandır. Etrafa saçtıkları enerji ve güzel hava sayesinde ortamdaki kötü kokuyu yok eden, radyasyonu alan süs bitkilerinden satın alarak ya da yetiştirerek yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Bu kategoride yer alan iç mekan süs bitkileri farklı boy ve çeşitleriyle beğeninize sunulmaktadır. Canlı renk tonları ve boy ve ölçüleriyle her ortamı güzelleştiren bitkiler, canlı ve yapay olarak bu kategoride karşınıza çıkmaktadır. 

Dekoratif yapraklı iç mekan süs bitkileri, görenleri kendine hayran bırakacak türdendir. Kategoride yer alan; yediveren, gül fidanı, dağ palmiyesi, salon palmiyesi, kahkaha çiçeği, kamkat deve tabanı gibi bitkiler, mükemmel görünümlerinin yanı sıra, kolay bakımları sayelerinde de tercih sebebi olmaktadırlar. İç mekanların vazgeçilmezi olan bitkiler, çiçek yetiştirmeyi sevenler için favori ürünler arasında yer almaktadır. Yaşadığı alanı güzelleştirmek isteyenlerdenseniz, iç mekan süs bitkilerinden destek alarak ortama hak ettiği güzelliği yansıtabilirsiniz. Her biri farklı bir amaca hitap eden bu çiçekleri güzelce büyütmek istiyorsanız, uygun şartları sağlamanız gerekir. Zorlanmadan büyüteceğiniz iç mekan süs bitkileri, hediye arayışınız için de etkili bir seçenek olacaktır.

Yeşil yapraklı iç mekan süs bitkileri, evlerde, iş yerlerinde hobi ve süs amaçlı olarak yetiştirilmektedir. Devetabanı, palmiye, salon bitkileri gibi tüm yeşil yapraklı bitkiler, bu kategoride yer almaktadır. Farklı büyüklüklere sahip olan bitkilerin boyutunu küçük veya büyük olarak siz belirleyebilirsiniz. Fidanova kalanşo, dağ palmiyesi, Areka salon palmiyesi, Yelken çiçeği, Aloe vera, Yuka çiçeği ve Pothos en çok tercih edilen yeşil yapraklı bitki çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu gurupta yer alan yeşil yapraklı bitkileri, filtreleme özelliği sebebiyle de tercih edebilirsiniz. Arama kısmına istediğiniz çiçek ismini yazdıktan sonra, yeşil yapraklılar arasından zevkinize uygun olan çeşidi seçebilirsiniz.

İç mekan süs bitkileri fiyatları, bitkinin boyutuna, çeşidine ve canlı olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. Kategoride yer alan yüzlerce bitki çeşidi arasından farklı markalar tarafından farklı şekillerde yetiştirilen bitkiler arasından bütçenize uygun olanları seçebilirsiniz. Bakımlı çiçek çeşitlerinin fiyatı, çiçeğin yaprak miktarına, canlı olup olmamasına, boyuna, türüne ve farklı birçok etkene göre değişebilmektedir. Bu etkenleri göz önünde bulundurarak seçim yapabilir ve buna göre alacağınız çiçeğe karar verebilir ve hesaplı çiçekleri özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

İç mekan süs bitkileri çeşitleri; çiçek arayışında olanların araştırdıkları konulardan biridir. Yeşil yapraklı bitkilerin yanı sıra, kategoride yer alan rengarenk çiçekler de kusursuz bir görünüme sahiptirler. Satın aldığınız toprağı ıslak ve bakımı yapılmış iç mekan bitkileri, özel ambalajına sarılarak tarafınıza gönderilir. Turuncu yediveren, gül fidanı, kamkat fidanı, kurdele çiçeği, şans çiçekleri ve barış çiçekleri, mum çiçekleri kategorinin sıklıkla tercih edilen iç mekan çiçekleri arasında yer alır. Genellikle iç mekanlarda yetişen bu çiçekler, dış mekanlarda kullanım için uygun değildir.Dış mekanlar için de farklı bitkiler tercih edilmektedir. 

İç ve dış mekan süs bitkileri sayesinde her ortam renklendirilir. Büyük bir kesimin en sevdiği ürünler arasında yer alan süs bitkileri, ortamdaki negatif enerjiyi alarak doğayı evinize taşımaktadır. Her yaş grubundaki bireyler, çiçeklere farklı ilgi duyarlar. Bundan dolayı iç mekan süs bitkilerini evinizde kolaylıkla yetiştirerek ferah ve huzurlu bir ortam kazanabilirsiniz. Dış mekan süs bitkileri ise, bahçelere, kapı önlerine farklı bir hava katarak ortamın rengarenk görünmesini sağlar. Dış mekan bitkileri, dışarda kolaylıkla yetişerek genellikle herhangi bir özel bakım istemezler. Durum böyle olunca dış mekan bitkilerine olan talep ve istek de artar. Bu kategoride, iç ve dış mekanların tümü için yıldızlı ürünler, sizin de favoriniz olabilir. Bireylerin satın aldıktan sonra onayladıkları ve yorum yaptıkları ürünlerden satın alarak keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Bitkilerin çoğu, hazır ve büyütülmüş olarak satılır ve bu şekilde oldukça güzel görünür. Kategoride yer alan bitkilerin her türlü bakım firmalar tarafından özel olarak yapılmış ve saksıya koyulmuş olarak tarafınıza gönderilir. Saksının boyutunu daha sonra kendiniz belirleyerek bitkinin toprağını arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Bu aşamada yapacağınız her bir işlem, bitkinin büyümesine büyük ölçüde etki ederek bitkiden azami verim almanızı sağlar. 

İç mekan ve dış mekan süs bitkilerini büyütemeyen veya bakımını yapmakta zorlanan kişiler için kategoride hazır yapay çiçekler de yer alır. Gerçeğiyle arasında pek fazla fark bulunmayan bu çiçeklerin çoğu, canlı bir görünüme sahiptir. İsterseniz, yaşam alanlarınız için bu çiçeklerden tercih ederek süs olarak kullanabilirsiniz. Her çiçek türünün yapay olanı kategoride mevcuttur. Hediye seçiminizi de farklı fiyatlarda satışı yapılan yapay çiçeklerden yana da kullanabilirsiniz. Pampas, , patos çiçeği, sarmaşık gibi bitkiler, son zamanların sıklıkla tercih edilen ve hem canlısı hem de cansız-yapay çeşitleri mevcut olan bitkileri arasında yer almaktadır. 

İç mekan süs bitkilerinde bulunan renkler, doğal tonları ile mekana girenlerin dikkatini çekmeye yeter. Tamamen doğal olan çiçekler, hasta, iş yeri ve başsağlığı ziyaretlerinin, kutlamaların, açılışların ve özel günlerin sembolü ve kurtarıcısı olmaktadır. Büyüklerinizin yüzünü gülümsetmek ve onlara sevecekleri bir hediye vermek isterseniz, bu süs bitkilerinden alabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

İç ve Dış Mekan Çiçeklerinin Bakımı Kolay mıdır? 

İlk defa çiçek bakacaklar olanlar için çiçek bakımı konusunda söylenecek en önemli husus, çiçeklerin sevgi ile bakılıp büyütülmesi konusudur. her çiçeğin bakımı ve sulanması farklılık gösterir. Bazı çiçekler haftada bir kez sulanırken bazı çiçekler suyu çabucak hapsettiği için fazlasıyla suya ihtiyaç duyarlar. Çiçeklerin bakımını çiçeği satın alırken detaylı olarak öğrenebilirsiniz. 

Canlı Çiçekler İle Cansız Çiçekler Arasında Fiyat Farkı Var mıdır? 

Canlı çiçekler her ne kadar doğal oldukları için hayli önem arz etse de cansız çiçeklerin görünümü de bir o kadar kusursuz ve etkileyicidir. Canlı çiçeklerden hemen hemen ayırt edilmeyen yapay çiçekler yaşam alanlarınıza hoş bir görüntü ve tazelik kazandırır. Kategoride yer alan tüm çiçeklerin fiyatları, özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Kategoriden fiyat filtrelemesi yaparak hesaplı veya düşük maliyetli ürünlere ulaşabilir ve onları satın alabilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen İç Mekan Süs Bitkileri Nelerdir? 

Her bireyin zevki farklı olduğu için herkes kendi bakabileceği türden bitkilere yönelir. Bazı bitkilerin bakımı oldukça kolayken bazıları büyük bir ilgi ister. Devetabanı, areka palmiyesi, orkide, menekşe, kaktüs, salon bitkileri en çok tercih edilen bitkilere örnektir. Baktığınız zaman hayran kalacağınız çiçeklerin canlı halleri mutluluk ve huzur vericidir. Kategorinin favorileri arasında yorum sayısı fazla olan çiçeklere yönelebilir ve yorumlara bakarak karar verebilirsiniz. Yüzlerce çeşit arasından çiçeklerin özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek ürünlerden istediğinizi satın alabilirsiniz. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İç Mekan Süs Bitkileri

9434 ürün listeleniyor
Bitkim Sende
Serada Decor Plant
Fidan Burada
Doğa Garden
TNC Garden Groups
Tunç Botanik
Biorganix
Doğa Çiçekçilik
Garden Box
Bi Kaktüs Dünyası
Betonish
Tnc
Armenbotanik
Nema Bahçe
Karla Botanik
Fidanova
Berceste Peyzaj
Nadir Kaktüs
Çiçeek
Bitki Fidanım
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 48 / 9434 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?