Kampa çıktığınızda, arkadaş ziyaretinde, evinize misafir geldiğinde, bir hastanın yanında refakatçi kalmanız gerektiğinde, otelde ek bir yatak lazım olduğunda veya karavanla tatile çıktığınızda intex Şişme Yatak yeni jenerasyon çözümleriyle ihtiyacınızı pratik bir şekilde karşılar. Anlık çözüm olmaktan çıkarak konforlu bir uyku da vadeder. Özellikle küçük evi olanlar için iyi bir alternatif olan şişme yataklar, az yer kaplama özelliği ile akılcı bir tercih olur.

intex Şişme Yatak

İntex şişme yataklar, yüksek mukavemetli polyester elyaf birleşiminden oluşan lift-tech teknolojisi kullanılarak üretilir. Yüksek sağlamlıkta olan bu polyester malzeme yünlü kadife ile kaplanır. Sıkıştırılmış yünlü kaplama yüzeyi sayesinde üzerine hiçbir örtü örtmeden kullanılabilir. Örtüsüz kullanılabildiği gibi, kadife yapısı örtülen şeyin kaymasını da engeller; alez geçirerek kullanılabilir. Örtüsüz kullanıldığında dahi terleme yapmaz.  Yüzeyi su geçirmez vinil yapıdadır. Ergonomik yapısı sayesinde rahat bir uyku sağlar.

Ürünleri kullanacağınız her alana rahatça taşıyabilirsiniz. intex Şişme Yatak pratik bir şekilde şişer ve pratik bir şekilde indirilir. Havayı eşit bir şekilde dağıtan hava odacıkları sistemi sayesinde yataklar deforme olmaz, sarkma yapmaz. 3 dakika içinde şişer ve yumuşaklık ve sertliği istenilen oranda ayarlanabilir. Kullandıktan sonra indirip kaldırmak için 3 dakika içinde havayı tahliye eden otomatik bir sistemi vardır. İndirmek için ayrıca bir kuvvet uygulamaya gerek kalmaz. Katlayarak muhafaza edilebildiği için evinizde ya da arabanızda çok kaplamaz. Özel taşıma çantasına koyarak dilediğiniz yerde saklayabilirsiniz ve temizlenmesi oldukça kolaydır. Dalgalı ortopedik yapısı masaj hissi vererek güzel bir uyku çekmenizi sağlar. Ayrıca yatağa entegre olan özel emniyet sübabı, yatak içindeki havanın tahliyesini engeller.

intex Şişme Yatak Modelleri

İndex şişme yatakların çit kişilik, tek kişilik, koltuk olabilen yatak ve çocuk yatağı gibi modelleri bulunmaktadır. intex Şişme Yatak Modelleri fiber-tech iç yapısına sahip olduğu için vücut şeklini alarak benzersiz bir destek ve dayanıklılık sağlar. Standart iç yapı, şaşırtıcı güç ve konfor için hafif ağırlıktaki yüksek dayanıklı  liflerle güçlendirilir. Binlerce polyester lif zamanla esneyerek inanılmaz bir dayanıklılık sağlar. Şişme yatakların 1, 2 yada 3 katlı çeşitleri vardır. Bazılarına dahili pompa entegre edilmişken bazıları harici pompa yardımı ile şişirilir. Bazı modellerde pompa ürüne dahil edilirken bazı modellerde ayrıca pompa almak gerekebilir. 

Dahili pompa özelliğine sahip şişme yataklarda ürünü şişirmek için yatak üzerindeki  kontrol  düğmesine basılır ve kısa bir süre içinde yatak otomatik olarak hazır hale gelir. Ürünü söndürmek için kontrol düğmesi sola çevrilir ve yatak içerisindeki hava kendiliğinden boşalmaya başlar. Şişme yatakların taşıma kapasitesi  273 kilogramdır. 

Koltuk olabilen yataklar; kolayca şişirilip koltuk olabilme özelliği sayesinde pratik çözümler sunar. Bu tip şişme yatakların 4 fonksiyonu bulunmaktadır. Çift kişilik yatak olarak da kullanılabilir. Aynı zamanda ürünler kamp ve piknik alanlarında kullanıma uygundur. Koltuk yatak formu ayaklarını uzatıp televizyon keyfi yapmak isteyenler için idealdir. Ya da açmadan çocuk yatağı olarak da kullanılabilir. Kol dayanak yerlerine bardak koymak için özel kısımlar eklenmiştir.

Şişme çocuk yatakları, çocuğunuzun vücudunun şeklini alarak rahat ve huzurlu bir uyku çekmesini sağlar. Yüksek yan kenarlıkları çocuğunuz için ekstra güvenlik oluşturur. Çocukla gidilen seyahatlerde ek yatak olarak kullanılabilir. Çocuk misafirler için de kullanışlı bir üründür.  Boyu 168, eni  107 santim olup 60 kilogram taşıma kapasitesi vardır. 

Pratik olmasının yanı sıra huzurlu ve rahat bir uyku vadetmesiyle muadillerinden ayrılan intex şişme yataklardan size en uygun olanı seçerek hemen şimdi satın alabilirsiniz.

intex Şişme Yatak Fiyatları

64 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. intex
  2. Bestway
  3. Quechua
  4. Freecamp
  5. Vardem
  6. AND OUTDOOR
  7. Jr Gear
  8. Toptancı Kapında
  9. Altis
  10. Andoutdoor
  11. Angel Eye
  12. Coleman
  13. Comfort Quest
  14. Delta
  15. Ferrino
  16. Montbell
  17. Outwell
  18. Pinguin
  19. Romix
  20. powerbeg
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka intex
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/367176
BAŞA DÖN