Araç kullanan herkesin, aracına bindiğinde ilk yaptığı şeylerden biri, teyp düğmesine uzanıp radyo veya cd'yi açmaktır. Yol, ister uzun ister kısa sürsün bir şeyler dinlemek, stresi azalttığı gibi, ilgilenilen konuyla alakalı bilgilenmeyi de sağlar. Müzik, açık oturum, radyo tiyatrosu, komedi programları, sevilen şarkıcının cd'si; ekran varsa bir film vcd veya dvd si; sevilen şarkıların liste halinde halinde dinlemesi için mp3 çalar, trafikte geçen zamanı unutturan ve uzun yolun sıkıcılığını alıp götüren, eğlenceli hale getiren faaliyetlerdendir. Jameson oto teyp cd vcd dvd mp3 çalarlar, araç içinde vazgeçilmez cihazlardandır.

Oto teyp alırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler mevcuttur. İlk bakılacak nokta, RCA özelliğidir. RCA konektörü veya fişinin anlamı, "Radio Corporation of America"dır. Ses ve video sinyali taşımasında kullanılan konektör türlerinden biridir. RCA voltaj çıkışının yüksek olması gerekir. Bu sayede kablo sayısı düşer ve dinlenen müziğin kalitesi artar. İkinci nokta, oto teybin ön yüzünde USB veya AUX girişinin olup olmadığıdır. Bu, kendi istediğiniz parçaları dinlemek için mp3 çaları pratik bir biçimde teybe bağlamayı sağlar. AUX girişi ile de cep telefonunu, mp3 çaları ya da başka bir müzik çalar cihazı sisteminize bağlayabilirsiniz. Böylelikle, aracın müzik sistemini değil; sadece hoparlörünü kullanmış olursunuz. Bunların dışında, oto teybi direksiyondan kontrollü bir model ise bağlantılarının temiz bir biçimde yapılmasına dikkat etmek gerekir. Radyo dinlemeye düşkün olanlar, oto teybi alırken uydu radyoları seçeneği de sunan bir modeli seçmelidirler. Böylece daha çok kanala erişim sağlayabilirler.

Jameson Oto Teyp

Jameson; otomobil için müzik, ses ve görüntü ürünleri üretiminde uzmanlaşmış bir markadır. Markanın kalite politikasının temeli, marka kalitesinden ödün vermemektir. Bireysel memnuniyet ve marka güveni, firmanın en önem verdiği özelliklerin başında gelmektedir. Markanın, ödün vermediği bu gibi müşteri odaklı prensipleri, Jameson'ın en çok tercih edilen markalar arasında hep ilk sıralarda yer almasını sağlamıştır.

Jameson, kullanışlı özellikleri öne çıkardığı modelleriyle dikkat çeker. FM 18 Kanal, MP3 player, USB/SD, AUX ve RCA, 4 kanal, sabit LCD ekran ve uzaktan kumanda benzeri pratik çözümleri barındıran ürünlere odaklanarak kullanıcı dostu bir yaklaşım sergiler. Ulaşılabilir fiyatlar ve uzun garanti süresiyle kullanıcılarını tatmin eder. Markanın CD'siz olarak sunduğu ürünleri de bulunmaktadır. Ayrılabilir ön panel, 4 Band EQ, 4x4 Volt, Line Out, 4x 45 Watt, 30 kanal radyo, uzaktan kumanda, subwoofer çıkışı, ISO Soket, USB / SD / MMC / MP3 / VMA / AUX / RD5 özellikleriyle müziği veya radyoyu yüksek kalitede dinlemek için üretilen bu modeller de mp3 çalarların egemenliğindeki günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Jameson, yüksek teknik özellikler arayan kullanıcıların ihtiyaçlarına da cevap verir. Güçlü ses çıkışı, harici cihaz bağlantı olanakları, kolay okunabilir LCD ekranı ve tabii ki şık tasarımlarıyla araç içi müzik ve multi medya keyfini yaşamanıza olanak sağlayacak ürünler sunar.

Jameson, oto teyp almak isteyen herkese makul fiyat aralığında ve zengin teknik özelliklere sahip ürünler sunmaktadır. Temel özelliklere sahip, göreceli olarak daha sade, yalın ve sadece en gerekli fonksiyonlara sahip oto teyplerin yanında çok daha gelişmiş ses sistemleri arzu edenleri de memnun edecek ürünler bulunmaktadır. Jameson markasının her ihtiyaca cevap verebilen ürün skalasından karşılaştırma yapılarak istenen ürünü bulmak mümkündür. Her bir modelin özelliklerini tek tek görebilir, ürünleri birbirleriyle kıyaslayabilir ve sizin için en uygun olduğunu düşündüğünüz modeli kolayca belirleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jameson Oto Teyp

87 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Usb Girşi
Toplam 24 / 87 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26080/jameson