Kapı Aksesuarları

Arabanızı hem görsel hem de işlevsel olarak kişiselleştirmenize yardımcı olan araç kapı aksesuarları, birbirinden farklı özelliklere sahip ürün çeşitleriyle pek çok seçenek sunuyor. Otomobiline değer veren sürücüler için büyük kolaylık sağlayan aksesuarlar, birçok araba markasına uyumlu ürünlerle sürüş deneyiminizi daha keyifli hale getiriyor. Aracınızın kendine has duruşunu desteklerken bakım yapmanızı kolaylaştıran araç kapı aksesuarları, otomobilinizin estetik ve şık görünmesine yardımcı oluyor. Kapı eşiğinden göçük düzelticiye kadar pek çok aksesuar, aracınızı korumanızı imkân sunarak daha iyi görünmesini sağlıyor. Otomobilinin görselliğini ön planda tutan kişiler için üretilen eşik nikelajı ve kapı pimleri gibi araç kapı aksesuarları, her araç modeline uygun pek çok seçenek sunarak güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor. Aracınızın kapılarının daha sistematik olarak çalışmasını sağlayan aksesuarlar ayrıca deforme olan kapı parçalarını değiştirmenize imkân tanıyor.

Her Araç Modeline Uygun Kapı Aksesuar Ürünleri

Aracınızı istediğiniz şekilde dekore etmenize imkân sunan araç kapı aksesuarları, geniş ürün seçenekleriyle sürüş konforunuzu daha etkileyici hale getiriyor. Araç kapılarınızda kaza ve darbe gibi durumlar sonrasında oluşan küçük çaplı göçükleri eski haline getirmenizi sağlayan göçük ve kaporta düzeltici kitler gibi pek çok parça, otomobilinizin bakım ve korunma işlemlerini kolaylaştırıyor. Bu kitler, çekme kuvveti uygulayarak aracınızda oluşan göçüklerin önüne geçmenizi sağlıyor. Farklı büyüklükte göçük problemi yaşayanlar için geliştirilen kitler, taş ve dolu gibi dış etmenlerin aracınıza verdiği hasarı kolaylıkla ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyor. Araç kapı aksesuarlarından biri olan nikelaj şeritler ise çeşitli modelleriyle arabanıza etkileyici bir şıklık katıyor. Çift taraflı bant ile yapıştırılabilen şeritler, yağmur ve kar gibi dış ortam koşullarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Farklı uzunluklarda üretilen nikelaj şeritler; krom, bakır ve parlak metal renkleriyle aracınızı istediğiniz gibi şekillendirmenize olanak tanıyor. Kapı çerçevesinin yanı sıra yan tavan olukları ve bagaj için de kullanılabiliyor.

Aracınızın İhtiyacı Olan Her Şey

Otomobilinizin kapısını açarken kaldırım ve benzeri alanlara çarpmasını engellemek için üretilen kapı çarpma koruyucuları ise aracınızın çizilmesini engelliyor. Çift taraflı bant ile yapıştırılabilen koruyucular, tüm araç tiplerine uygun yapısıyla arabanıza şık bir görünüm katıyor. Otomobilinizin markasının yer aldığı pek çok kapı eşiği aksesuar parçaları ise aracınızın markasını ön plana çıkartırken özgün ve sıra dışı bir şekilde kişiselleştirmenize yardımcı oluyor. Alternatif seçenekleri ile pek çok otomobil markası için üretilen kapı eşikleri kolaylıkla montajlanabiliyor. Kendinden yapışkanlı olarak üretilen kapı eşikleri, su ve benzeri etkenlere karşı dayanıklı yapısıyla uzun süre kullanılabiliyor. Otomobilinizin dış kapı kolu içinin çizilmesini önleyen ve daha bakımlı görünmesini sağlayan koruyucu folyolar, zamanla aşınan kapı kolu yuvalarını korumanıza olanak sağlıyor. Arabasına önem veren sürücüler için büyük önem taşıyan koruyucu folyolar, portatif yapısıyla kolaylıkla yerleştirilebiliyor. Şeffaf yapısıyla korozyonun önüne geçen dış kapı kolu koruyucuları, uygulandığı alanın zarar görmesini engelliyor. Geniş ürün yelpazesiyle arabanızın daha şık görünmesine imkân sunan araç kapı aksesuarları, otomobilinizi korurken farklı bir hava katıyor.

Araç Dış Kapı Aksesuar Ürünlerini Seçmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Otomobilinize dış kapı aksesuar parçası almadan önce kullanım kılavuzunda yer alan bilgilileri dikkate almanız, doğru ve kaliteli parçaları seçmenize yardımcı olabilir.
  • Aldığınız aksesuar parçalarını belirli aralıklarla temizlemeniz, daha uzun süre kullanmanıza imkân sağlayabilir.
  • Araç dış kapı aksesuarı alırken otomobilinizin rengi ve tasarımı doğrultusunda seçim yapmanız, görsel olarak şık bir bütünlük oluşturmanıza yardımcı olabilir.
  • Özellikle kapı eşiği ve nikelaj şeritleri gibi kapı aksesuarlarını monte ederken iyice yapıştığından emin olmanız, daha uzun süre kullanmanıza olanak sağlayabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araç Kapı Aksesuarı

5221 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar Ürünleri
Oto Aksesuar Ürünleri
Araç Dış Aksesuar
Araç Dış Aksesuar
Kapı Aksesuarları
Kapı Aksesuarları
Eşik Nikelajı
Eşik Nikelajı
Kapı Koruyucu
Kapı Koruyucu
Kapı Pimleri
Kapı Pimleri
Kapı Şeritleri
Kapı Şeritleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 5221 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024933/20024945