Eşik Nikelajı

Hangi aracı ya da otomobili kullanıyorsanız kullanın eğer şık ve gösterişli görünümünün yanında aracınızın kapı eşiklerini ve yan direklerini korumayı da istiyorsanız hepsiburada.com online alışveriş sitesi içindeki araç dış aksesuar kategorisi altında bulunan eşik nikelajı çeşitleri arasında aradıklarınızı bulacaksınız. Ön arka kapı eşiklerinde, dörtlü ön arka takım olarak kullanabileceğiniz ürünler sağlamlığı ve kalitesiyle dikkati çekiyor.
Her türlü araba modeline kolaylıkla ve zahmetsizce monte edilebilen ürünler aracınızın görünümünü daha da güzelleştirecek, modern ve sportif bir görsellikle size enerji verecek. Lastik veya aliminyum krom ile üretilmiş eşik nikelajı kategorisindeki ürünler arasında, ön iki kapıda oluşabilecek sürekli aşınmalara karşı geliştirilmiş koruyucu kapı ve basamak setlerinin yanında, yıpranmalara açık marşpiyelinizi kaplayan ürünleri de bulabiliyorsunuz. Ürünler kendinden yapışkanlı olması ve kesilerek ayarlanabilmesi sayesinde montaj sırasında sizi uğraştırmıyor.
Dünyaca bilinen ModaCar, Yed, Sparco, Carup gibi ünlü markaların ürünlerinin bulunduğu eşik nikelajı kategorisi ürünleri, uzun ömürlü olması ve uzun garanti süresiyle de sizi memnun edecek. Hepsiburada.com online alışveriş sitesi avantajlarıyla satın alabileceğiniz oto aksesuar ürünleri başlığı altındaki eşik ve yan direkler için kullanabileceğiniz ürünlerin bulunduğu eşik nikelajı kategorisi ürünleri hem arabanızın hem de sizin yüzünüzü güldürecek. Trafikte yol alırken veya park ettiğinizde çevrenizdekilerin ilgisi hep sizin üzerinizde olacak.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eşik Nikelaji Fiyatları

686 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 686 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024933/20024945/20024946