Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Hayykitap
Karatay Diyeti’yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var! - Canan Efendigil Karatay

Karatay Diyeti’yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var! - Canan Efendigil Karatay

Hayykitap
45,00 TL %36
29,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (39)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

37,03 TL
38,62 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196007/213089/213087
Karatay Diyeti’yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var! - Canan Efendigil Karatay

Hareketsiz yaşam ve yanlış beslenme sonucunda Türkiye ve dünyada giderek daha da yaygınlaşan obezite, son yılların en tehlikeli hastalıklarından biri olarak değerlendiriliyor. Yaptığı araştırmalar ve uzun yıllara dayanan hekimlik kariyerinden edindiği deneyimlerle obezite ve aşırı kilodan şikayetçi olanlara pek çok çözüm sunan Canan Efendigil Karatay, hazırladığı kitapla bir kez daha ses getiriyor. Yazar, Karatay Diyeti’yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var! kitabıyla insanların ideal kilolarına ulaşabilmeleri için kolay ve uzun süreli uygulamaya müsait tavsiyeler sunuyor.

Karatay Diyeti’yle Fazla Kilolarınıza Elveda Deyin

Son yıllarda küçük büyük herkesin ortak sorunu haline gelen obezite, diyabet ve bahse konu rahatsızlıklara paralel olarak gelişen ölümcül hastalıkların nasıl geliştiği ve bu hastalıkların nasıl önlenebileceğine dair bilgiler, kitabın temelini teşkil ediyor. Bilimsel terimlere boğulmuş, anlaşılması güç metinlerdense herkesin anlayabileceği ve oldukça sade bir dille hazırlanan Karatay Diyeti’yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var!, Canan Karatay’ın televizyon programlarında da sıklıkla vurguladığı noktaların geniş kapsamlı şekilde irdelenmesine fırsat veriyor. Hemen her sayfasında anlatılan bilgilerin referans noktalarının, dipnotlarla desteklendiği eserde okurların, hayatlarını ve beslenmelerini kolaylıkla düzene sokabilmelerini mümkün kılan püf noktalarıyla öne çıkıyor. Ana başlıklarda ele alınan konuların daha iyi idrak edilebilmesi için soru-cevap şeklinde tasarlanan eser, konuya çok uzak olanların bile akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidermeyi başarıyor.

Canan Efendigil Karatay Hakkında

1943 yılında Elazığ’da doğan Canan Efendigil Karatay, 1967 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimi için İngiltere’ye gitti. Türkiye’de bir kardiyolog olarak ilk kez kalıcı ve geçici kalp pili implamantasyonu tekniğini uygulayan Karatay, femoral arter yolu kullanılarak yapılan koroner anjiyografi tekniğini yine ilk defa Türkiye’de uyguladı ve bu tekniğin yerleşmesini sağladı. Canan Karatay, çok satan kitapları ve izlenme rekorları kıran televizyon programlarıyla halkı sağlık konusunda bilinçlendirmeye devam ediyor.


İnsülin direncini kırmanın, hipoglisemiyi önlemenin ABC’si! İnsanlar bilinçli olarak yaşadıklarında, sağlıklarını korumakta güçlük çekmiyorlar ve mutlu oluyorlar. İşte bu sebeple sağlığımızın sorumluluğunu kendi elimize almak ve korumak, en ucuz ve kolay yoldur. Hastalanmamak elimizdedir, yalnız kendi elimizdedir, başka kimsenin elinde değildir! Bizler buna karar verip yaşam biçimimizde köklü ve sağlıklı değişikler yapabildiğimiz zaman obeziteyi, diyabeti, kalp krizini, inme dediğimiz felç hastalıklarını ve diğer kronik dejeneratif hastalıkları önleyebiliriz. Prof. Canan Efendigil Karatay, satış rekorları kıran ilk üç kitabıyla Türkiye’de bir ‘sağlıklı halk hareketi’ başlattı. Bu kitapları okuyanlar hem kolayca zayıfladı hem de kalıcı kilo verdiren geleneksel Türk mutfağıyla tanıştı. Ezber bozan Profesör Canan Efendigil Karatay, bu kez diyabete çözüm sunuyor. Ona göre şişmanlık, obezite ve diyabet birbirinden ayrılamaz hastalıklar. Hatta çoğu kez bunlara kalp ve damar hastalıkları da eşlik ediyor. Dolayısıyla beslenme ve yaşam biçimini Karatay prensiplerine göre yeniden düzenlemek, birçok metabolik hastalıktan da kurtulmak anlamına geliyor. Elinizdeki kitap diyabet hastalarından gelen yoğun talebe yanıt vermek için yazıldı. Prof. Canan Karatay her zamanki anlaşılır üslubuyla obezite ve diyabet hastalığının nasıl geliştiğini ve nasıl düzeltilip önlenebileceğini anlatıyor. Her tür şekerin vücuda nasıl zarar verdiğini gözler önüne seriyor. İnsülin direncinden, hipoglisemi ataklarından ve insülin takviyesinden kurtulmanın şifrelerini veriyor! Türkiye’deki 20 milyon fazla kilolu, 20 milyon obez ve 10 milyon diyabetliye şimdiden hayırlı olsun! Çünkü kitaptaki tavsiyelere uyarak ‘sağlıklı ve mutlu bir hayata tekrar merhaba’ demek artık çok kolay!

Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 115
Yayın Tarihi 2013
Yazar Canan Efendigil Karatay
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 1
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu KHAYY81154
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
30 Günde 10 Yıl - Yavuz Yörükoğlu
Ketofastıng Ketojenik Beslenme Ve Aralıklı Oruç - Can Çiftçi
Zayıflama ve Sağlık Seti 4 Kitap - Deniz Egece
Her Yönüyle Bağışıklık - Ayşegül Çoruhlu
%13
45,00 TL 39,01 TL
%42
59,00 TL 34,44 TL
%50
260,00 TL 129,00 TL
%61
59,00 TL 23,08 TL
Satıcı
My Perla 9,5
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Değerlendirmeler
(1625)
(185)
(10)
(142)
Boyut Normal Boy Normal Boy Normal Boy Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz
Sayfa Sayısı 176 208 1237 176
Yayın Tarihi 2015 2019 2022 2021
Yazar Yavuz Yörükoğlu Can Çiftçi Deniz Egece Ayşegül Çoruhlu
Basım Dili - Türkçe Türkçe Türkçe
Başa dön