1882 yılında C. Gustav Putsch tarafından Wuppertal, Almanya’da kurulan ve ilk dönemlerinde kerpeten ve demirci kıskacı gibi el yapımı döküm ürünler imal eden demir atölyesi, firmanın ikinci nesil temsilci Carl Putsch tarafından “Knipex" adı ile markalaşıyor. 1950’li yıllardan itibaren üretim operasyonlarını gittikçe otomatikleştiren ve ürün çeşitliliğini bir hayli artıran Knipex, bugün dünyanın en büyük pense markaları arasında yer almayı başarıyor. Uzunluk, tasarım, büyüklük, şekil ve finiş açısından 100’ün üzerinde çeşide ve 900'ün üzerinde varyanta sahip olan Knipex pense modelleri, farklı kullanım gereksinimlerini başarılı bir şekilde karşılıyor. Ergonomik kullanım özellikleri, dayanıklı gövde yapısı, pratik çalışma olanakları ve üst düzey malzeme kalitesi ile öne çıkan Knipex pense çeşitleri, ihtiyaca özgün çözümler üretiyor. Markaya ait pense grupları, hem tekli parçalar halinde hem de set halinde temin edilebiliyor.

Knipex Pense Fiyatları

Kombine penseler, betoncu kerpeteni, yan keskiler, kargaburnu penseler ve su pompası penseleri gibi yaygın olarak tercih edilen pense çeşitleri, çok yönlü kullanım özellikleri ile göz dolduruyor. Elektrik işlerinde, sıhhi tesisat montajında ve elektronikte kullanılan özel pense çeşitleri, markanın geniş ürün yelpazesi içinde yer alıyor. Ayrıca, havacılık, güneş enerjisi teknolojileri ve fiber optik kurulum uygulamaları için özel olarak tasarlanan daha spesifik penseler de bulunuyor. Kendini kilitleyen su pompası penseleri (Timsah pensesi), hassas düğmeli su pompası pensesi (Kobra pensesi), paralel çeneli penseler, mandal anahtarları ve yüksek kaldıraçlı mini cıvata kesicisi gibi özel ürünler, yoğun çalışma koşullarında önemli işler üstleniyor. Knipex ürünler, yüksek gerilim yalıtımlı tutacakları sayesinde güvenli ve konforlu çalışma olanakları da sunuyor. Kesme, sıyırma, bükme ve kıvırma için geliştirilen penseler, minimum efor ile yüksek kaldıraçlı kesme performansı sergiliyor.

Farklı kullanımlara göre üretilen ve çeşitli uzmanlık alanlarına uygun olarak dizayn edilen Knipex penseler, her işin üstesinden kolaylıkla geliyor. Açı, keskinlik, sertlik, kesici kenarların tokluğu, eklem noktalarının hassasiyeti, pürüzsüz hareket yeteneği, özgün kulp tasarımı ve benzersiz finiş becerileri, markaya ait ürünleri özel kılan başlıca hususlar arasında yer alıyor. Profesyonel kullanıcıların yüksek beklentilerini karşılamak için geliştirilen ürünler; hobi işleri, günlük işler, tamirat ve tadilat işlemleri için de rahatlıkla kullanılabiliyor. Knipex kablo kesiciler veya yan keskiler, kullanışlı ağızları sayesinde farklı kablo türlerini keserken işinizi kolaylaştırıyor. Keskin ağızlara sahip olan yan keski çeşitleri kablo telini sıyırmak ya da kablo üzerinde ufak kanallar açmak için de tercih edilebiliyor. Telefon jag bağlantı pensesi ya da dik açılı segman pensi gibi özel ürünler ise belirli işleri çok daha kısa sürelerde ve hatasız bir şekilde tamamlayabilmenize olanak tanıyor.

Knipex penseler, yüksek kaliteli malzemeler ve modern üretim teknolojileri kullanılarak üretiliyor. Çelik Knipex penseler ve kesiciler, az miktarda karbon, krom ve vanadyum materyalleri ile sertleştirilerek optimum performansa kavuşturuluyor. Yüksek kaldıraçlı çapraz perçin birleşim yüzeyleri de baskı ve strese karşı üst düzey direnç gösteriyor. Bu sayede en sert kesme ve bükme işlemlerinde dahi çok fazla efor harcamadan istenilen sonucu ulaşabilmek mümkün oluyor. Dövülmüş ve özel malzemeler ile sertleştirilmiş çelik istenilen şekli aldığında ortaya mükemmel sonuçlar çıkıyor. Dayanıklı gövde yapısına sahip olan markaya ait ürünler, uzun yıllar boyunca ilk günkü kondisyonda kullanılabiliyor. Kauçuk veya elastan benzeri malzemelerden imal edilen kulp ve tutamaçlar da kullanım konforunu yükseltiyor. Genel anlamda Knipex pense fiyatları ise ürünün modeli, türü, ebatları, tasarımı, özellikleri ve fonksiyonları gibi birbirinden farklı hususlara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Knipex Pense Fiyatları

Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 279 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003082/13003158/knipex