Korkmaz elektrikli mutfak aletleri kategorisi, her mutfağın ihtiyacı olan ürünleri içeriyor. Kadınların mutfakta işlerini kolaylaştıran, zamandan tasarruf etmelerini sağlayan bu mucizevî elektrikli aletler, mutfakların olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alıyor. 1972 yılından beri paslanmaz çelik mutfak eşyaları ve elektrikli ev aletleri üretimi yapan Korkmaz, Türkiye’nin en güvenilir markaları arasında bulunuyor. İleri teknoloji ürünleri sunan Korkmaz, özel tasarımlı elektrikli mutfak aletleri pazarında, kullanıcılarından büyük ilgi görmeyi başarıyor. Marka bu kategoride çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Korkmaz Elektrikli Mutfak Aleti Çeşitleri

Korkmaz elektrikli mutfak aleti çeşitleri içerisinde, her mutfağın ihtiyacı olan pratik ve kaliteli mutfak gereçleri bulunuyor. Bazı elektrikli mutfak aletleri, birkaç işi bir arada görerek kullanıcılarına çok yardımcı oluyor. Sebze ve meyvelerin, kolay biçimde parçalanmasına hatta püre haline getirilmesine imkân tanıyan robotlar, rondolar yemek yapma işini çok kolaylaştırıyor. Cam hazneli Korkmaz rondo modelleri, sağlıklı ürünler olarak öncelikle tercih ediliyor. Pürüzsüz sebze çorbaları hazırlayarak çocuklarınıza yedirmenize katkı sağlıyor. Meyve sıkma makinesi ise tüm aile üyeleriniz için taze meyve suları hazırlamanıza, vitamin değerini kaybetmeden meyveleri sıkmanıza olanak tanıyor. Mutfakta büyük kolaylık sağlayan bir diğer ürünü, korkmaz elektrikli çay makineleri oluşturuyor. Rengârenk alternatifler sunan çay makineleri ve semaverler, otomasyon özellikleriyle istediğiniz saatte çayınızı demliyor. Makine sayesinde çayınızın kaynama ve demlenme süresi, otomatik olarak ayarlanıyor. Aynı kolaylığı farklı teknik özellikler içeren Korkmaz otomatik kahve makineleri de yapıyor. Bazı makine modelleri, hem çay hem de kahve yapma özelliği taşıyor. Elektrikli kahve cezveleri ise köpüklü Türk kahve keyiflerini, zamandan kazandırarak çok kolay bir hale getiriyor.

Korkmaz elektrikli mutfak aleti çeşitleri daha birçok ürünü sizlerin kullanımına sunuyor. Tost ve waffle makineleri, sabah kahvaltılarına enfes lezzetleri kolayca hazırlama imkânı tanıyor. Izgara etler ve köfteler hazırlamak için de Korkmaz elektrikli ızgaralar ve mangaletler, kullanıcılarına çok yardımcı oluyor. Korkmaz granit tost makineleri, faklı renk seçenekleri ile mutfaklara renk katıyor. Özel tasarımlı multi blender setleri ise enfes tatlılar, içecekler ve çorbalar için kadınların bir numaralı yardımcıları olmayı başarıyor. Birden fazla mutfak aletini bir araya getiren Korkmaz elektro setler, rengarenk alternatifleriyle göz dolduruyor. Elektrikli mini ve midi fırınlar, mikser setleri, elektrikli su ısıtıcıları, mutfak terazileri, fritözler ve salata yapma setleri mutfakların vazgeçilmez küçük elektrikli aletleri olarak, bu kategoride yerlerini alıyor. Tüm bu ürünler, tasarımları, renkleri, kaliteli materyalleri ve işlevsellikleriyle yemek yapmaktan keyif alan herkese büyük kolaylıklar sağlıyor.

Korkmaz Elektrikli Mutfak Aleti Fiyatları

Korkmaz elektrikli mutfak aleti fiyatları ürünlerin içerdikleri teknik özelliklere ve işlevselliklerine göre değişim gösteriyor. Üretildikleri malzeme özellikleri de fiyatların belirlenmesinde etken oluyor. Granit, çelik, cam ve kaliteli plastik malzemelerden üretilen Korkmaz elektrikli mutfak aletleri, üstün kaliteleri ve tasarım özellikleriyle kıyaslandığında ulaşılabilir fiyatlarla satılıyor. Garanti kapsamında sunulan elektrikli mutfak aletleri, enerji tasarrufu sağlayan ürünlerden oluşuyor.

Korkmaz’ın mucizevi elektrikli mutfak aletleri sayesinde kendinize, aile bireylerinize ve konuklarınıza nefis atıştırmalıklar, içecekler, tatlılar, basit tarzda tuzlular hazırlayabilirsiniz. Izgara makinelerinde etlerin dışında istediğiniz sebzeleri de ızgara olarak pişirebilirsiniz. Omlet yapmak için elektrikli ızgaralardan ya da tost makinelerinden yararlanabilirsiniz. Karıştırıcılar sayesinde değişik lezzetlerde sıcak ve soğuk içecekler hazırlayabilirsiniz. Kolay kekler yaparak okul çıkışı acıkmış olan çocuklarınıza sütün yanında yedirebilirsiniz. Ya da aniden gelen bir arkadaşınıza ikram edebilirsiniz. Korkmaz elektrikli mutfak aleti çeşitleri ve Korkmaz elektrikli mutfak aleti fiyatları hakkında  bilgi sahibi olmak için kategoriyi hemen inceleyebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Korkmaz Elektrikli Mutfak Aletleri

Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Elektrikli Mutfak Aletleri
Elektrikli Mutfak Aletleri
Çay Makineleri
Çay Makineleri
Kahve Makineleri
Kahve Makineleri
Blender
Blender
Tost Makineleri
Tost Makineleri
Meyve Sıkıcıları
Meyve Sıkıcıları
Fritözler
Fritözler
Mini/Midi Fırınlar
Mini/Midi Fırınlar
Doğrayıcılar/Rondolar
Doğrayıcılar/Rondolar
Elektrikli Izgara-Barbekü
Elektrikli Izgara-Barbekü
Elektrikli Tencere/Tavalar
Elektrikli Tencere/Tavalar
Ekmek Kızartıcılar
Ekmek Kızartıcılar
Mikserler
Mikserler
Su Isıtıcılar
Su Isıtıcılar
Waffle Makineleri
Waffle Makineleri
Özel Mutfak Aletleri
Özel Mutfak Aletleri
Elektrikli Mutfak Aleti Yedek Parça & Aksesuarları
Elektrikli Mutfak Aleti Yedek Parça & Aksesuarları
Elektrikli Çeyiz Seti
Elektrikli Çeyiz Seti
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 255 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/korkmaz